Announcement

Collapse
No announcement yet.

Football Manager

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni najgore kad sklopim dobru ekipu i onda se pojavi neki majmun koji hoce novi izazov. Ujebe mi kompletan squad harmony, onda ja popizdim i posaljem ga u b ekipu.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Ovo i mene izluđuje na svim igricama. Moraju to da isprave, ili bar da se napravi neki scenario u kome taj lik ispada loš momak za saigrače, medije i sl.
      Najgore od svega je što tim nikada ne stane iza tebe u tim slučajevima, već nezadovoljni igrač povuče bar još jednog igrača iz tima, te i on postane nezadovoljan tretmanom svog saigrača. Još luđe je kada taj igra na istoj poziciji kao i ovaj koji je nezadovoljan svojim tretmanom.

      Meni najgore kad sklopim dobru ekipu i onda se pojavi neki majmun koji hoce novi izazov. Ujebe mi kompletan squad harmony, onda ja popizdim i posaljem ga u b ekipu.
      I ja bih tako, da nisam inače ograničen brojem igrača koje mogu dovesti.

      Neki od zanimljivijih transfera u ove (skoro) tri godine sejva




      Last edited by Crni Đorđe; 05-07-16, 17:04.
      sigpic

      Comment


      • Sto se tice toga Seria A i Francuska liga su zlatne. Kod Francuza mozes registrovati 99 igrača

        Tebi Đole svaka čast za ovo s Bilbaom, ne mogu zamisliti da vodim ekipu koja je ogranicena dovođenjem igrača iskljucivo iz Baskije.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Sto se tice toga Seria A i Francuska liga su zlatne. Kod Francuza mozes registrovati 99 igrača

          Tebi Đole svaka čast za ovo s Bilbaom, ne mogu zamisliti da vodim ekipu koja je ogranicena dovođenjem igrača iskljucivo iz Baskije.
          Ali je zabavno, moram priznati. Nemaš mnogo igrača u opticaju, merkato je uglavnom nebitan i ne trošim vreme na njega. Samo taktika i rad sa timom. Meni milina. Svakako više volim dati direktoru da se bavi transferima. Mada ovde ne smem rizikovati i direktoru dati ovlašćenja. Odu li Laport, Ituraspe i Muniain, eto me u Segundi očas posla.
          Last edited by Crni Đorđe; 05-07-16, 17:17.
          sigpic

          Comment




          • Sokolovi Baskije ugasili poslednju (sićušnu) nadu Atletika da može stići Barselonu. Kada su sokolovi krenuli tovariti u drugom poluvremenu, moglo je još tri gola pasti.
            sigpic

            Comment



            • Situacija pred poslednje kolo. Idem Betisu, dok Sosijedad ide Levanteu. Levante nema bilo kakvog motiva, dok Betisu treba pobeda ako želi da se nekako dokopa sedme pozicije i tako uvuče u LE. Meni igra samo pobeda na Viljamarinu, uz pobedu Levantea.
              sigpic

              Comment




              • Gol-razlika sve govori.
                Čak i pored takve gol-razlike Laport je završio u timu prvenstva, ne znam kojom magijom.
                sigpic

                Comment




                • Odrao me, ali sam morao pojesti govno ili bih išao sa jednim napadačem i jednim klincem na tri fronta.
                  sigpic

                  Comment


                  • fm2015.jpg
                    stats .jpg

                    Eh evo i mog zadnjeg save fila-a. Trenutno igram 4. sezonu, polusezona je u toku i potpuno sam izjednačen sa City-em.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Protiv Raja sa 2:0 na 2:2 i tada su stvari krenule nizbrdo. Posle Malage nisam "preživeo" sastanak borda i tu smo se pozdravili.

                      Međutim, krajem decembra dolazi ponuda iz Friuli-Julije, gde tražim ugovor do kraja sezone, a posle ćemo videti.


                      Spoiler
                      Inače, dočekao me kumara. Jašemo zajedno.
                      Last edited by Crni Đorđe; 10-07-16, 15:18.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nadam se da su ti Scuffet i Widmer jos u ekipi.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Jea, Skufe prvi goša, već je projektovan za prvog reprezentativnog golmana u budućnosti. Dok je Vidmer desno. Posle Fluminensea i Bilbaa, konačno imam igrače i mogućnosti da zaigram moju omiljenu 4-3-1-2. Zielinski, Badu, Kone, Agire, Destro, Čičarito, Niko Lopez. Samo mi štoperi opasno škripe i to ću sada u zimskom roku da popravim sa ovih 20 miliona. Nakupio se Udine novca, samo prodaju skupo, nikog ne kupuju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pošto sam sa Udinezeom izborio opstanak, rešio sam da malo zabatalim taj sejv i posvetim se pravoj stvari - LLM-u. Naravno, počev od amaterskih voda.

                            sigpic

                            Comment




                            • Lol

                              Džaba to Berluskoni prodao Filu Gartsajdu, finansijski fer-plej saterao u ćošak.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ima li neki update sa ovim letnjim transferima ?

                                Comment

                                Working...
                                X