Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix - Yas Marina Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Jedva 17. pa onda jedva 10.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Ma izvlaci se
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #18
        Nece taj Fetel da se zakuca nikako,mora da je dobar pilot

        Taman su sve svi ponadali i on im u zadnjem krugu srusi snove
        sigpic

        Comment


        • #19
          Hha kakav lik Sumi,jedva prosao do kraja,ali svaka mu cast
          Opet Fetel,postaje vec dosadno
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #20
            Dobre kvalifikacije, svi voze, Fetel dobija. Kako je odvozao taj poslednji sektor je nehumano. Meklaren dokazao da su prvi iza. Veber standardno podbacio. Alonso mnogo bolji od Mase. Mercedes ni tamo ni ovamo. Fors Indija best of the rest. Perez na ivici top 10. Sve u svemu, sezona u malom...
            Nadam se da cemo imati zanimljivu trku, bice zanimljiv efekat DRSa na stazi gde je preticanje gotovo nemoguce.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Originally posted by Iceman View Post
              sigurno !
              Ako je rekao "jedan od top vozača..." to je jedna stvar, a ako je rekao "jedan od vozača iz top timova...", to je druga stvar.
              Jer nisu top vozači samo u top 4 tima.... jel tako?

              Comment


              • #22
                Inače, kvalifikacije....
                Imam osećaj da će gume biti ekstremno važne sutra tj. za nešto manje od 22 sata.
                Takođe, zbog promena karakteristika staze.... apsolutno je nemoguće predvideti bilo šta za sutra.

                Comment


                • #23
                  Kada se staza bude ohladila, bice ludilo da se nadje grip. Ferari je pecen u poslednjoj fazi trke.

                  Btw, ovo dole ko razume shvatice
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Kada se staza bude ohladila, bice ludilo da se nadje grip. Ferari je pecen u poslednjoj fazi trke.

                    Btw, ovo dole ko razume shvatice
                    Kad bi video šta je.... liči na startni pištolj...malo bre....

                    Comment


                    • #25
                      Ctrl i skrol za zumBiranje, onda je mnogo jasnije
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by pretorian View Post
                        Ako je rekao "jedan od top vozača..." to je jedna stvar, a ako je rekao "jedan od vozača iz top timova...", to je druga stvar.
                        Jer nisu top vozači samo u top 4 tima.... jel tako?
                        Tacno tako !
                        www.balkansimracing.com/forum

                        Real cars. Real racing. Dobrodosli

                        Comment


                        • #27
                          Ferrari će se mučiti tokom cele trke ... Ljudi moraju da shvate da Ferrari nije više "Ferrrai" ... Ovo je samo ružna senka nekadašnjeg šampionskog tima i to dokazuju i na ovoj stazi .... Oni imaju samo jednu dobru stvar u timu, a to je Fernando Alonso ....I samo to im može pomoći sutra ....
                          Red Bull je opet zezao sve njih na treninzima a onda su opet postigli pol poziciju, s tim što su opet dali "stariju verziju" Webberu.
                          McLaren, po meni, ima najjaču ekipu pilota i šteta što Hamilton nije bio bolji tokom sezone... ali oni će biti veliki rivali Vettelu sledeće godine, i možda , ali možda im se pridruži Alonso u tome....mada ne verujem sa ovom kantom od Ferrarija ....
                          Sve što budemo videlu u prvom krugu, to će biti i na kraju trke isto...Ovde nema preticanja sa ili bez DRS-a i KERS-a

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Frenky View Post
                            Ferrari će se mučiti tokom cele trke ... Ljudi moraju da shvate da Ferrari nije više "Ferrrai" ... Ovo je samo ružna senka nekadašnjeg šampionskog tima i to dokazuju i na ovoj stazi .... Oni imaju samo jednu dobru stvar u timu, a to je Fernando Alonso ....I samo to im može pomoći sutra ....
                            Red Bull je opet zezao sve njih na treninzima a onda su opet postigli pol poziciju, s tim što su opet dali "stariju verziju" Webberu.
                            McLaren, po meni, ima najjaču ekipu pilota i šteta što Hamilton nije bio bolji tokom sezone... ali oni će biti veliki rivali Vettelu sledeće godine, i možda , ali možda im se pridruži Alonso u tome....mada ne verujem sa ovom kantom od Ferrarija ....
                            Sve što budemo videlu u prvom krugu, to će biti i na kraju trke isto...Ovde nema preticanja sa ili bez DRS-a i KERS-a
                            ...neko ko se raduje trci!!

                            Comment


                            • #29
                              Ma radujem se ja trci ... Gledao bih je i da unapred znam rezultat, jer F1 obožavam ... ali činjenice su takve .... I da dodam ... Herman Tilke je dodatno upropastio Formulu 1 ovom stazom.... ona je lepa za oko, ali ne i za trku F1 .... :-)


                              Nego ... jel neko zna ko je "skinuo" onaj graničnik, na kvalifikacijama, preko kojeg je prešao Massa i izbacio ga na stazu ... Massa je prešao preko već skinutog graničnika ....
                              Last edited by Frenky; 12-11-11, 21:28.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Frenky View Post
                                Ma radujem se ja trci ... Gledao bih je i da unapred znam rezultat, jer F1 obožavam ... ali činjenice su takve .... I da dodam ... Herman Tilke je dodatno upropastio Formulu 1 ovom stazom.... ona je lepa za oko, ali ne i za trku F1 .... :-)


                                Nego ... jel neko zna ko je "skinuo" onaj graničnik, na kvalifikacijama, preko kojeg je prešao Massa i izbacio ga na stazu ... Massa je prešao preko već skinutog graničnika ....
                                I believe the answer is.... Michael Schumacher.
                                Side note: Abu Dhabi izgleda skoro nerealno. Veštački isceniran glamur. Ono što mene najviše nervira (ne toliko da ne mogu da spavam ) je ponašanje na brodovima koji su puni ljudi (navodno ljubitelja formule 1) koji ne znaju ništa o sportu dok mi, koji bi dali sve da stavimo ruku na nos formula 1 bolida, sedimo kući i nerviramo se zato što komentator ne može da ubode koju tačnu informaciju o trci za vreme trke.

                                Comment

                                Working...
                                X