Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta gledati? (preporuke za tv program)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra ja mislim da ima 4 deo Harija Potera
    Ko nije gledao na Prvoj ima
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Dusan View Post
      Kakav majstor.
      E'o jedan dobar video

      Mistakes make us who we are.

      Comment


      • Sada na RTS 1 - Vanja Grbić, Bogdan Obradović, Škrbić i Dejan Savić
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • veceras na prvoj u 21.15 kultni film Silence of the lambs. Ako postoji neko da nije gledao, nekad odvoji 2 sata nece zazaliti. Ja cu verovatno po ko zna koji put uzivati u ovom filmi i glumi velikog Hopkinsa
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            veceras na prvoj u 21.15 kultni film Silence of the lambs. Ako postoji neko da nije gledao, nekad odvoji 2 sata nece zazaliti. Ja cu verovatno po ko zna koji put uzivati u ovom filmi i glumi velikog Hopkinsa
            Jedan od najboljih svih vremena

            Comment


            • Veceras u 9h na Avali "Iskonski strah", Edward Norton, Richard Gere, vrhunski triler, preporucujem svima koji ostanu gajbi po ovoj 'ladnoci...

              http://www.imdb.com/title/tt0117381/
              sigpic

              Comment


              • ja bi preporucio da gledate NY-LAL veceras u 02 h

                Comment


                • auu ja zaboravio da ima prenos , bice neki singl na tiketu ...

                  nego ja preporucujem da se gleda od ponedeljka Montevideo , Bog te video serija i ima subotom Vojna Akademija , serija na RTS , zakon je
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • nisam stigao na vreme da napisem - na RTS 1 moj omiljeni film svih vremena Pulp Fiction i najjaca scena je upravo prosla...ajd svi brzo na daljinac
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Spartak:Krv i Meso se od sinoc prikazuje na b92.Nisam bio u mogucnosti da pogledam, i necu moci veceras, ali od sutra krecem redovno da pratim.
                      Zeleo bih da cujem vase utiske, ako ste kojim slucajem pogledali.Zamenili su seriju CSI:Miami i pustaju se od osam sati, mada to je b92 pa znamo da ce poceti koji minut kasnije.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Spartak:Krv i Meso se od sinoc prikazuje na b92.Nisam bio u mogucnosti da pogledam, i necu moci veceras, ali od sutra krecem redovno da pratim.
                        Zeleo bih da cujem vase utiske, ako ste kojim slucajem pogledali.Zamenili su seriju CSI:Miami i pustaju se od osam sati, mada to je b92 pa znamo da ce poceti koji minut kasnije.
                        I dalje ima CSI: Miami samo od 23:45h, tacnije koji minut kasnije.

                        Comment


                        • U 21:35 na HRT2 :

                          http://www.imdb.com/title/tt0119174/
                          sigpic

                          Comment


                          • Odlican,samo su kraj malo usrali
                            sigpic

                            Comment


                            • Upravo na AVALI ide film Uspavana dolina,obavezno pogledati!
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by tuta bugarin
                                šta gledati
                                pa štaću gledati kad nema struje
                                redukcia
                                pa ondak odem tija lepo u rumunjsku kavanu
                                jarse u smenu radi ona moja konfrčasta konobarica
                                svelkim sisama smaleckim minićom i sobilatim dekoltejom
                                pa lepo gledam






                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici
                                jel sa sve hepiendom?
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X