Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta gledati? (preporuke za tv program)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta gledati? (preporuke za tv program)

    Nisam primetio da ima tema, pa rekoh, mozda ne bi lose doslo, koliko sam shvatio ima ovde nas TV manijaka. Nemojte preporucivati sportske dogadjaje, vec filmove, serije, dokumentarce i sl.

    Evo moja preporuka veceras, film Transporter sa Dzejsonom Stetamom.

    RTS 1, 21:05 (tj kad god da se zavrsi Porodicno blago )



    http://www.imdb.com/title/tt0293662/
    Last edited by Nebojsa; 09-11-11, 20:54.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Bravo za temu.
    Ja preporucujem reprizu SP u dizanju tegova na ES2.
    Veceres ne znam u koliko sati.

    Inace svaki dan u 19.00 direktno.

    Comment


    • #3
      Lepa tema,dobro si se setio nje
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #4
        Veceras na b92 od 9 pocinje nesto sto oni zovu ,,Ludi cetvrtak``, sklop od 3 humoristicke serije. Evo vam opisa.

        http://www.b92.net/tv/najave.php?cid=59

        Nisam nesto optimistican, ali hajde, dajmo im sansu. Fali nam humoristicki televizijski program koji nije na nivou Kursadzija.
        Last edited by Nebojsa; 10-11-11, 16:31.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #5
          http://www.rts.rs/page/sport/ci/stor...%80%D0%B0.html
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #6
            @ Uros

            Lepo covek kaze bez preporucivanja sportskih dogadjaja.

            Al` da se vratim na temu... Zlocinacki umovi, svakog radnog dana oko 23h na RTS 1, odlicna serija.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • #7
              Veceras u 21:25 na Discovery ID "I Was Murdered", necu pogresiti ako ga nazovem dokumentarcem. U svakom slucaju vredi pogledati.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • #8
                SVAKA CAST za temu , jer ovako mozemo saznati dosta stvari koje mozemo pratiti a ne znamo da imaju , evo moj predlog , epska komedija , Policajac sa Beverly Hillsa 2 na RTS 1 posle porodicnog blaga , uglavnom oko 9
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #9
                  Axel Foley 4 eva` Sjajan film, gledao sam ga nekoliko puta, nesto najbolje sto je napravio Marfi napravio

                  Diskaveri (osnovni kanal) vikendima ima premijerni program, pa vam je moja preporuka da kada je poluvreme ili pauza na nekom mecu ili sportskom dogadjaju da prebacite na njih, znam iz iskustva da cesto necete vracati. Posebno preporucujem subotom u 20 ,,Mentalist``, verujte bas vredi pogledati.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #10
                    I ja ga obozavam i gledacu ako ne zaboravim , prvi dio mi je daleko najbolji , u 3 mi je glupo sto nema Hagarta ali jbg , uglavnom odlicni filmovi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #11
                      Muzicka slagalica i neprevazidjena Milka Canic!!!
                      #58

                      Comment


                      • #12
                        Sad vise nisu Muzicka, vec samo slagalica. I dalje neprevazidjen kviz na ovim prostorima, 10X bolji od zapadnih fransiza poput Milionera, 1 protiv 100 i ostalih gluposti. Jedini kviz koji volim da resavam na glas

                        Blizu legendarne Kviskoteke, ali je ipak taj kviz bio malo bolji, ipak je Oliver Mlakar legenda, ove sto vode Slagalicu su realno glupace, bez uvrede.

                        Last edited by Nebojsa; 11-11-11, 19:07.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #13
                          Moja preporuka - ne gledati nista na Pinku.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by S-Nash View Post
                            Moja preporuka - ne gledati nista na Pinku.
                            Davno obrisano iz spiska kanala, i drugima to preporucujem. Jedino sto iole valja sa Pinka su kablovski kanali Family i Film, ali oni sve repriziraju do besvesti, pa sam odustao i od njih.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              Ja sam TV izbacila iz kuce odavno! Ionako nemam kablovsku vec sam se zlopatila sa sobnom antenom! Hvatala sam Vojvodinu 1 i 2, a RTS samo kad pada kisa!
                              Ali zato na poslu TV gledam do besvesti! Kardasijans, Kendra, Holi i ostali rijaliti - UVEK!!!
                              #58

                              Comment

                              Working...
                              X