Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta gledati? (preporuke za tv program)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Adin View Post
    Sorry još jednom ja sam stvarno bio ubjeđen da je on i baš sam bio tužan zbog toga ali vidis nisam uopće povjerio,eto sad si ućino jedno dobro djelo obradovao si me ,ja užasno volim da gledam njega jednostavno je odličan nezamenjiv,svaki pokret mu je na mjestu i ja mislim da taj čovjek poznaje životinje u dubini njih sami ,jednostavno je milina ga gledati a kada sam gledao onu emosiju kada je pokušao uhvatiti pitona jao ja sam se istravio živ još je on bio u vodi još je onaj piton jak on se jedva s njim izbori ali je to uradio na najprofesijonlaniji način.
    Ma on je legenda u svakom smislu.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • #32
      Originally posted by Ernesto View Post
      Ma on je legenda u svakom smislu.
      Vidim da pratiš ove fine dokumentarce ,pa imaš li kakav da mi preporucis uživam u tome jednostavno.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • #33
        Originally posted by Adin View Post
        Vidim da pratiš ove fine dokumentarce ,pa imaš li kakav da mi preporucis uživam u tome jednostavno.
        Ima jedan odlican film, bio je na B92 pre par meseci. Film baziran po istinitoj prici o starijem coveku koji je ceo zivot proveo uzgajajuci lavove. Radnja filma je smestena u nekom rezervatu u Africi (zaboravio sam ime rezervata i drzave). Inace on konstantno kroz film prolazi kroz probleme u pokusaju da ocuva taj rezervat sto zbog lokalnih mestana, sto zbog lovokradica, sto zbog birokratije... U tom rezervatu zajedno zivi sa bratom koji je zaljubljenik u slonove... Kasnije upoznaje svog segrta (a kasnije ce se ispostaviti i naslednika) kojem prenosi tu ljubav koju on ima prema lavovima... No, da ne duzim, nazalost zaboravio sam ime filma. Aj` ako neko zna o kojem filmu pricam nek` napise, a ja cu se iscimati da saznam ime filma sto pre.
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • #34
          U pitanju je film "To Walk with Lions", istinita prica o George Adamson-u... ;)
          Takodje, ima dosta dobrih dokumentaraca o Kevin Richardson-u. Svakako vredi pogledati. ;)
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • #35
            Originally posted by Ernesto View Post
            @Adin

            Ziv je Stevens umro nije, bar koliko ja znam... Mozda si ga pomesao sa Steve Irwin-om koji je umro od uboda raze.
            Morski golub, zapravo, ali on je podvrsta raze...

            Inace, obavezno stivo, Pevaj Brate, na Prvoj Srpskoj, predstava je pokidala, serija joj sasvim OK parira... Ko nema isplanirano petak vece, ili vikend prepodne (reprize), neka pogleda, sumnjam da ce se pokajati...

            Comment


            • #36
              http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/1...%BD%D0%B8.html

              Hitler, poslednji dani, RTS1, 21:05

              Klasik, obavezno pogledati ako ne idete nigde. Jedan od najboljih istorijskih filmova svih vremena u svim izborima.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                Prvi glas Srbije, veceras 21:00 Prva TV.
                Ima veoma dobrih pevaca,poslusajte ih (svakako boljih od onih iz granda)
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #38
                  Originally posted by bice View Post
                  Prvi glas Srbije, veceras 21:00 Prva TV.
                  Ima veoma dobrih pevaca,poslusajte ih (svakako boljih od onih iz granda)
                  I navijajte za Anu Perisic, moju koleginicu A i najbolja je svakako
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #39
                    Navijam za Davora..
                    Ana i ona Daria najveci favoriti uz Pizza majstora ;)
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Ana,Davor i Pizza majstor
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • #41
                        Небојша поздрави колегиницу леба ти.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Bice pozdravljena Kraljica od devojke, ja ne mogu da verujem da nije prosla prvu audiciju za ,,Ja imam talenat`` Bolja je od onih sto su bili u finalu.
                          Last edited by Nebojsa; 12-11-11, 18:23.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #43
                            Nije sa TV programa, već sa YT kanala.. u pitanju je legendarna emisija "Opstanak" i 250 epizoda.

                            Za sve vas koji ste voleli i pratili emisiju "Opstanak" , obaveštenje da smo na YouTube oformili novi kanal posvećen samo ovoj legendarnoj emisiji,sa legendarnim naratorom Dejanom Đurovićem.
                            Gde će ukupno biti postavljeno 250 epizoda ovg legendarnog serijala o životinjama i prirodi !!! Svi koji možete bacite SUB !!! Pozdrav i uživajte ...
                            http://www.youtube.com/user/Theworld...l?feature=mhee
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #44
                              Jedini razlog za gledati BK nekada Dobro i Crni Gruja
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #45
                                Imate na Foksu "Ghost Whisperer"... Must see serija. Mozda trenutno nesto najkvalitetnije sto se serija tice...

                                Comment

                                Working...
                                X