Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta gledati? (preporuke za tv program)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Navucices se veruj mi, ja pratim na netu vec 4 godine
    Da, uvek je tako, u pocetku serija deluje lose, a posle par epizoda navuces se k'o lud. A Two and a Half Men cu gledati na netu.

    Comment


    • #62
      Veceras u 20:10 na Discovery ID, dokumentarac Disappeared.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • #63
        Cisto da se jos neki ljudi navuku na seriju posle ove pesme.

        Comment


        • #64
          Kakav je kralj ovaj Seldon.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Dusan View Post
            Da, uvek je tako, u pocetku serija deluje lose, a posle par epizoda navuces se k'o lud. A Two and a Half Men cu gledati na netu.
            Pa ne znam bas, i ovo i Two and a half man i HIMYM i Friends su bile ljubavi na prvo gledanje, bar kod mene
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #66
              Nisam gledao danas epizodu,ali obicno odlgedam sve epizode za vikend
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #67
                Ko voli da gleda Sheen-a, na Fox Life-u emituju Spin City. Ne znam termine.

                Comment


                • #68
                  Spin City je smaračka serija a i u većini epizoda glumi M. Dž. Fox a ne Šin...
                  Ko hoće komedije sa Šinom, Usijane glave (Hot Shots), film koji svi znamo... xD

                  Počela je i serija THE OFFICE na Avali subotom od 18:30h a preporučujem seriju Monk na Fox Crime-u...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Krle View Post
                    Spin City je smaračka serija a i u većini epizoda glumi M. Dž. Fox a ne Šin...
                    Znam, ali ko ima SBB ili TTV moze samo da ga vidi na tom kanalu, na to sam mislio.

                    Comment


                    • #70
                      Treba Monk i na Avali da počne ja mislim
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Konacno se neko setio da emituje Big bang theory Obavezno pogledati, trenutno najbolja i najgledanija humoristicka serija u SAD.

                        http://www.imdb.com/title/tt0898266/
                        Ne znam bas , ja sam krenuo gledati ,pogledao prvih 5-6 epizoda i prestao , jednostavno mi ne deluje nesto zanimljivo , trenutno od serija gledam :

                        Fringe
                        Supernatural
                        House MD
                        CSI NY
                        How I Met Your Mother
                        Once Upon a Time

                        Showovi :

                        The Amazing Race
                        Survivor

                        Cekam da pocne :

                        Game of Thrones (2 sezona)
                        Alcatraz (od producenta Losta , igra Jorge Garcia)

                        Samo sto ce sada ona dvomesecna pauza Ko ce cekati 2 meseca , kad su Amerikanci seljaci pa svake godine prave 2-mesecnu pauzu serija da bi izgurali do Maja sezonu
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #72
                          BAZINGA!!!

                          stvarno su glupo preveli naslov serije, ali je jedna od najboljih, ja ih obozavam
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Gangrena View Post
                            Treba Monk i na Avali da počne ja mislim
                            Meni je Monk prejaka serija ,stvarno predobra.
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • #74
                              http://www.imdb.com/title/tt0251160/

                              John Q na b92 upravo krece, jedan od meni najomiljenijih filmova. Obavezno pogledati
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #75
                                Pošto sam ja veliki zaljubljenik priprode preporučivat ću va pretežno takve stvari da pogledate opet Animal planet.

                                Planet Earth:
                                Je dokumentarna serija koja je producirana od strane BBC-a,jedan od naojskupljih projekata koji su pokrenuli BBC kako bi dobili ovu izvanrdnu seriju.Osobe koje su gledale ovu emisiju mogli su primjeiti da se ljudi koji rade tamo bave čak i najmanjim djelićima onoga što nam pričaju kako bi na to još bolje približili.Kao i što sam naziv kaže planeta zemlja tako se emijisa bazira kako na samu biosferu ,tako na biotop biocenozu cjelokupno ,fantastično je to što je to prožeto svim slikama i takođe govorom osoba koje su jako stručne u vezi onoga što nam predstavljaju u toj epizodi,bave se ekos sistemom -a znamo da je to osnovna strukturna i funkcionalna jedincia pripode .Uglavnom emisije su dosta poucne ,pretežno se priča o životu živitinja ,ali toliko duboko da idu i od njihovih predaka ,pa čak i u nekim emisijama pokušavaju kroz razne fosile da porede životinje koje danas egsistiraju.

                                Kroz ovu emisiju možete da naučite mnoštvo novog o živim bićima koji djele našu zemlj zajedno s nama i na neki način mi smo svi povezani,svi imamo neke koristi jedni od drugih i svi imamo neku svrhu.Na vas će emisija ostaviti prelijepe utiske jer ima toliko lijepih dijelova gdje idu snimati i mnoštvo životinja za koje je možda niste ni znali ,užćivanje je pratiti ove emisije.Evo nekoliko slika od tih koje oduzmaju dah.


                                Ovo je prtica nemojte misliti da je neka šala ,samo vodje pikazuje svoj mehanizam odbrane.Ali prelijepo izgleda.

                                Kroz emisiju možete da pogledate ,prelijepa mjesta svijeta koje oni obilaze a to sve u potrazi za ovim divnim pomalo čudnim ali i veoma važnim bićima za okoliš i funkciju cijelog eko sistema iako nekih ima jako malo oni se u toj manjini ogledaju na specifičan i karanje vidljiv i simpatičan način.



                                Predivni su trenutci kada nam u potpunosti objasne kako jedna jedinka dođe na svijet na koji način i stalnim nadzorom toga što treba da dođe na svijet nam to pokažu preko kamere ,što izgleda fascinantno ja sam gledao mnoštvo takvih dijelova npr .Kornjace koje budu prelijepe kad se izlegu i što je interesantno odmah odlaze u vodu i to su prelijepi trenutci propraćeni kamerom,gdje možete da vidite koliko profesinalci zapravo rade na tome.





                                I na kraju shvatite da su i oni svi jedna zajednica i da egsitiraju na neki drugačiji način,nemaju um razum ali se vode pravilma u kojim nikada neće pogriješiti pravilima prirode,šreporučujem da pogledate emisije ko nije dosta su poučne i možete da naučite ne samo vezane stvari za živpotinje već stvari koje se cjelokupno ticu živog svijeta.

                                Planet Earth prenosi Animal planet sada i svake veceri sem subote i nedjelje imate priliku da pogledate ovaj dosita pucni dokumentarac večć od 20:05 počinje,ako niste stigli tada narednog dana u 13:40 imate reprizu.I smao da kažem da buđet ove serije iznosi 16 miliona tako da je to najskuplja dokumentarna serija koju je BBC ikada napravio.
                                Last edited by Adin; 16-11-11, 20:40.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X