Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta gledati? (preporuke za tv program)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Najkvalitetnija je glavna glumica
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      A i nije zimomorna. U sred zime ona ne odstupa od svog prepoznatljivog stila oblacenja...

      Comment


      • #48
        Pa kad ima sta da pokaze, treba je razumeti...
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #49


          Rowan Atkinson,izvanredan glumac veliki komedicar inace prva asocijacija na ovog glumca je Mr.Been,ponovo se javlja u svom stili prožetom spontanosti ,glumom koja zahtjeva osobine koje on posjeduje i sa svojim veoma umiljatim ali odličnim načlinom nasmijavanja ljudi ovaj put u nešto drugom izdanju.Za sve vas koji ste zaljubljenici komedije ,sigurno poznajte ovog velikog glumca,inace za sve ovo što nama dans prikazuje se dosta trudio i radio na tome ,jako autentican i dosta prepoznatljiv po svom stilu kojeg vjerovatno vecina komedicara nema ali mogu nasmijati.Rowan se u ovom filmu javlja u ulozi Jhonnya Eglisha,kao tajni agent koji na milion načina pokušava da uradi nešto što to na kraju i uradi ali čisto spontano ,čak i ne misleći o tome komedija je vrhunski urađena sa mnoštvo smiješnih scena .Jhonny tkz Rowan pokušava da razotkrije prevaranta koji se pokušava domoći na bilo koji naćin pozicije koja mu uopće ne pripada ,na put da ga zasutavi susreće se sa mnogo stvari koje mu prijaju a neke i ne naravno ,upoznaje jednu damau u koju se zaljubljuje i koja mu na kraju pomaže.Radanja je cjelokupno prožeta njim i njegovim prijateljem koji dolaze na različita iskušenja ,a koliko je tek to smiješno vidjet ćete kad pogledate ovaj veoma dobar film.
          Nebojša danas sam malo čaćkao po programu Animal planet , i doznao sam da se emisija Austina Stevensa prenosi subotom to je bilo danas u 16:25 tako da znaš za sljedeći put kada možeš da pogledaš njegove izvanredne pustolovine.
          Last edited by Adin; 12-11-11, 23:48.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • #50
            Muchas gracias Adin

            Edit: Doneo sam odluku da konacno odgledam Gospodar prstenova I deo od pocetka do kraja. Taj film sam gledao barem 20 puta sa i do razlicitih mesta. Jednom kad sam gledao na HRTu, prekinuli su jer je tada umro papa, bas mi nije sudjeno... Kontam da ce i veceras zbog necega prekinuti
            Last edited by Nebojsa; 13-11-11, 10:42.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #51
              Od ponedeljka na B92 The Big Bang Theory. Prevode je kao "Streberi" umesto "Teorija velikog praska". Izgleda da 7. sezona Two and a Half Men nije licencirana.

              Comment


              • #52
                Konacno se neko setio da emituje Big bang theory Obavezno pogledati, trenutno najbolja i najgledanija humoristicka serija u SAD.

                http://www.imdb.com/title/tt0898266/
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #53
                  Đe se preporucuju filmovi?? Imam jedan strasan, po istinitom dogadjaju. Nakon njega Paranormal Activity je zesca glupost. I ovako je glupost, ali neki to ipak gledaju.

                  Comment


                  • #54
                    @MGS

                    Mo`s i ovde
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #55
                      The fourth kind

                      Film u kom ce se mnogi pronaci. Predlazem da se odgleda film, bez ikakvog predjasnjeg istrazivanja... A ako neko bude imao jos neka pitanja, nek se meni obrarti, dal' javno, dal' putem pm-a... Ne bih volia da ljudi zive u strahu, a da mogu pomoci.

                      Comment


                      • #56
                        Ousn 12 veceras na Prvoj u 22:15,tj. bolje reci "Ponovo u igri"..
                        Prosle nedelje bio prvi deo ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Dusan View Post
                          Od ponedeljka na B92 The Big Bang Theory. Prevode je kao "Streberi" umesto "Teorija velikog praska". Izgleda da 7. sezona Two and a Half Men nije licencirana.
                          Prevod je očajan...

                          Serija otkida stvarno, hit u svetu...

                          Šeldon je najveći nerd od svih
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Krle View Post
                            Prevod je očajan...

                            Serija otkida stvarno, hit u svetu...

                            Šeldon je najveći nerd od svih
                            Ja sam ipak za nastavak Two and a Half Men. Ali moze i ova, tek sam odgledao prvu epizodu.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Dusan View Post
                              Ja sam ipak za nastavak Two and a Half Men. Ali moze i ova, tek sam odgledao prvu epizodu.
                              Navucices se veruj mi, ja pratim na netu vec 4 godine
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Navucices se veruj mi, ja pratim na netu vec 4 godine
                                Ja sam sinoc odgledao prvu epizodu i dobra je serija, jos mozda 2-3 epizode da se naviknem na likove i vrh. ;)
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X