Strana 2 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 142

Tema: Sta gledati? (preporuke za tv program)

Forum Resident Casiraghi avatar
    Datum registracije
    13.08.2010
    Moć reputacije
    128897391
    Citirati Originalno postavljeno od NebojsaNS Pogledati poruku
    Davno obrisano iz spiska kanala, i drugima to preporucujem. Jedino sto iole valja sa Pinka su kablovski kanali Family i Film, ali oni sve repriziraju do besvesti, pa sam odustao i od njih.
    Od Kalca nista normalno nemaju.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?u=2761&type=sigpic&dateline=1402877605

2. Your Google Adsense code here
    VIP bice avatar
    Datum registracije
    24.04.2010
    Moć reputacije
    214749100
    Preporuka subota i nedelja F1 na SK prime...
    Bice uzbudljivo iako je sampion odlucen
    Dreams are coming true.

Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

Covic Nebojsa avatar
    Datum registracije
    06.03.2011
    Moć reputacije
    96638437
    Rekoh da ne morate da pricate o sportskim prenosima jer vecina nas vec zna to, vise je osmisljeno kao predstavljanje programa van sporta. Ali naravno da treba gledati F1 na SK Primeu i doci na nas deo foruma
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Moć reputacije
    2972
    Davno obrisano iz spiska kanala, i drugima to preporucujem. Jedino sto iole valja sa Pinka su kablovski kanali Family i Film, ali oni sve repriziraju do besvesti, pa sam odustao i od njih.
    Kod mene je na broju 87 Pink Znaci nikad se ne otvara ... Nista od Foleya veceras , mozda drugi dio filma , zaboravio sam na baraz
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

Active Member Kalu avatar
    Datum registracije
    13.03.2011
    Moć reputacije
    361
    Je l' neko gledao humoristicki cetvrtak na B92? Drug mi pricao da ima jedna odlicna parodija na politicare,cini mi se da se zove Velika Srbija,nisam siguran..
    CZ-JK-Elton John-Diva

Active Member Adin avatar
    Datum registracije
    08.05.2011
    Moć reputacije
    425
    Eto ako je neko zaljubljenik životinja i odlično urađenih dokumentaraca preporucujem Discvery,i Animal planet odlične emisije Austina Stevensona.

Ovaj čovjek je uradio odlične emisije o životinjama uživa u svakom djeliću svog istraživanja,voli životinje i prikazuje neki drugi svijet i pokušava da nam pokaže da se priroda shvati na neki drugačiji način i da se mi moramo njoj prilagoditi a ne ona nama.Vrhunski fotograf što će te vidjeti i na njegovim slikama,jako inteligentan čovjek i poznavaoc različitih dijelova zemlje i njihovih jezika .

ko želli neka pogleda ja uživam u ovom.
    Izmenio/la Adin; 11.11.2011 u 20:37.
    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

Covic Nebojsa avatar
    Datum registracije
    06.03.2011
    Moć reputacije
    96638437
    @Kalu
    http://www.b92.net/tv/najava.php?id=2178

Gledao sam ja, ne radi se samo o politicarima, vec je o njima bila prva epizoda. Dobra je fora sveukupno, zanimljivo i sa dosta smisla za humor, nije isiljeno kao obicno. Pogledaj ako mozes.

@Adin

Mislim da sam uhvatio jednom, da li eventualno znas koji je termin?
    Izmenio/la Nebojsa; 11.11.2011 u 20:07.

Datum registracije
    08.05.2011
    Moć reputacije
    425
    Ja sam jednom pregledao sve te emisije i zato ih preporučujem sada imaju samo reprize jednom sam gledao ali stvarno ne mogu da se sjetim kojim je treminom bilo ,ako saznam rado ću vas obavjestit.

VIP bice avatar
    Datum registracije
    24.04.2010
    Moć reputacije
    214749100
    Rekoh da ne morate da pricate o sportskim prenosima jer vecina nas vec zna to, vise je osmisljeno kao predstavljanje programa van sporta. Ali naravno da treba gledati F1 na SK Primeu i doci na nas deo foruma
    Jace je bilo od mene
    Dreams are coming true.

Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

VIP Ernesto avatar
    Datum registracije
    03.05.2011
    Moć reputacije
    496
    @Adin

Ziv je Stevens umro nije, bar koliko ja znam... Mozda si ga pomesao sa Steve Irwin-om koji je umro od uboda raze.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

Covic Nebojsa avatar
    Datum registracije
    06.03.2011
    Moć reputacije
    96638437
    Citirati Originalno postavljeno od Ernesto Pogledati poruku
    @Adin

Ziv je Stevens umro nije, bar koliko ja znam... Mozda si ga pomesao sa Steve Irwin-om koji je umro od uboda raze.
    Mrda Stevens

http://en.wikipedia.org/wiki/Austin_Stevens

Moguce da je upravo ono sto se rekao.

Datum registracije
    08.05.2011
    Moć reputacije
    425
    @Adin

Hvala na ispravic ja nikad nisam provjerio taj podatak kad sam čuo ,mislio sam stvarno da je on ali evo ti me natjera i ja pogleda i shvati da sam pogriješio ali sve osim onog da je preminuo stoji.Ja se izvinjavam još jednom možda mi se malo pomješalo u glavi ,pošto ima njih između ostalog Steve Iewin što si ti spomenu.još jednom sorry moja greška.

Senior Member mr.gold avatar
    Datum registracije
    05.05.2011
    Moć reputacije
    214748683
    Sad na B52, Tri amigosa, legendarna komedija sa maestralnim Stivom Martinom

Kad smo kod njega: The Lonely Guy - genijalan film.
    Now, a staple of the superhero mythology is, there’s the superhero and there’s the alter ego. Batman is actually Bruce Wayne, Spider-Man is actually Peter Parker. When that character wakes up in the morning, he’s Peter Parker. He has to put on a costume to become Spider-Man. And it is in that characteristic Superman stands alone.
    Superman didn’t become Superman. Superman was born Superman. When Superman wakes up in the morning, he’s Superman. His alter ego is Clark Kent.

VIP Ernesto avatar
    Datum registracije
    03.05.2011
    Moć reputacije
    496
    Citirati Originalno postavljeno od Adin Pogledati poruku
    Hvala na ispravic ja nikad nisam provjerio taj podatak kad sam čuo ,mislio sam stvarno da je on ali evo ti me natjera i ja pogleda i shvati da sam pogriješio ali sve osim onog da je preminuo stoji.Ja se izvinjavam još jednom možda mi se malo pomješalo u glavi ,pošto ima njih između ostalog Steve Iewin što si ti spomenu.još jednom sorry moja greška.
    Mojne da me strecas. Jer da je takva legenda umrla svi svetski mediji bi preneli tu vest (pa i ovi nasi), bas kao sto su i ucinili sa Irwin-om... Tako da bih znao... Presece me. Morao sam da proveravam.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

Datum registracije
    08.05.2011
    Moć reputacije
    425
    Mojne da me strecas. Jer da je takva legenda umrla svi svetski mediji bi preneli tu vest (pa i ovi nasi), bas kao sto su i ucinili sa Irwin-om... Tako da bih znao... Presece me. Morao sam da proveravam.
    Sorry još jednom ja sam stvarno bio ubjeđen da je on i baš sam bio tužan zbog toga ali vidis nisam uopće povjerio,eto sad si ućino jedno dobro djelo obradovao si me ,ja užasno volim da gledam njega jednostavno je odličan nezamenjiv,svaki pokret mu je na mjestu i ja mislim da taj čovjek poznaje životinje u dubini njih sami ,jednostavno je milina ga gledati a kada sam gledao onu emosiju kada je pokušao uhvatiti pitona jao ja sam se istravio živ još je on bio u vodi još je onaj piton jak on se jedva s njim izbori ali je to uradio na najprofesijonlaniji način.

Strana 2 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •