Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta gledati? (preporuke za tv program)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Davno obrisano iz spiska kanala, i drugima to preporucujem. Jedino sto iole valja sa Pinka su kablovski kanali Family i Film, ali oni sve repriziraju do besvesti, pa sam odustao i od njih.
    Od Kalca nista normalno nemaju.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Preporuka subota i nedelja F1 na SK prime...
      Bice uzbudljivo iako je sampion odlucen
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #18
        Rekoh da ne morate da pricate o sportskim prenosima jer vecina nas vec zna to, vise je osmisljeno kao predstavljanje programa van sporta. Ali naravno da treba gledati F1 na SK Primeu i doci na nas deo foruma
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #19
          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Davno obrisano iz spiska kanala, i drugima to preporucujem. Jedino sto iole valja sa Pinka su kablovski kanali Family i Film, ali oni sve repriziraju do besvesti, pa sam odustao i od njih.
          Kod mene je na broju 87 Pink Znaci nikad se ne otvara ... Nista od Foleya veceras , mozda drugi dio filma , zaboravio sam na baraz
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #20
            Je l' neko gledao humoristicki cetvrtak na B92? Drug mi pricao da ima jedna odlicna parodija na politicare,cini mi se da se zove Velika Srbija,nisam siguran..
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • #21
              Eto ako je neko zaljubljenik životinja i odlično urađenih dokumentaraca preporucujem Discvery,i Animal planet odlične emisije Austina Stevensona.


              Ovaj čovjek je uradio odlične emisije o životinjama uživa u svakom djeliću svog istraživanja,voli životinje i prikazuje neki drugi svijet i pokušava da nam pokaže da se priroda shvati na neki drugačiji način i da se mi moramo njoj prilagoditi a ne ona nama.Vrhunski fotograf što će te vidjeti i na njegovim slikama,jako inteligentan čovjek i poznavaoc različitih dijelova zemlje i njihovih jezika .

              ko želli neka pogleda ja uživam u ovom.
              Last edited by Adin; 11-11-11, 21:37.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • #22
                @Kalu
                http://www.b92.net/tv/najava.php?id=2178

                Gledao sam ja, ne radi se samo o politicarima, vec je o njima bila prva epizoda. Dobra je fora sveukupno, zanimljivo i sa dosta smisla za humor, nije isiljeno kao obicno. Pogledaj ako mozes.

                @Adin

                Mislim da sam uhvatio jednom, da li eventualno znas koji je termin?
                Last edited by Nebojsa; 11-11-11, 21:07.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #23
                  Ja sam jednom pregledao sve te emisije i zato ih preporučujem sada imaju samo reprize jednom sam gledao ali stvarno ne mogu da se sjetim kojim je treminom bilo ,ako saznam rado ću vas obavjestit.
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Rekoh da ne morate da pricate o sportskim prenosima jer vecina nas vec zna to, vise je osmisljeno kao predstavljanje programa van sporta. Ali naravno da treba gledati F1 na SK Primeu i doci na nas deo foruma
                    Jace je bilo od mene
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      @Adin

                      Ziv je Stevens umro nije, bar koliko ja znam... Mozda si ga pomesao sa Steve Irwin-om koji je umro od uboda raze.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Ernesto View Post
                        @Adin

                        Ziv je Stevens umro nije, bar koliko ja znam... Mozda si ga pomesao sa Steve Irwin-om koji je umro od uboda raze.
                        Mrda Stevens

                        http://en.wikipedia.org/wiki/Austin_Stevens

                        Moguce da je upravo ono sto se rekao.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Ernesto View Post
                          @Adin

                          Ziv je Stevens umro nije, bar koliko ja znam... Mozda si ga pomesao sa Steve Irwin-om koji je umro od uboda raze.
                          Hvala na ispravic ja nikad nisam provjerio taj podatak kad sam čuo ,mislio sam stvarno da je on ali evo ti me natjera i ja pogleda i shvati da sam pogriješio ali sve osim onog da je preminuo stoji.Ja se izvinjavam još jednom možda mi se malo pomješalo u glavi ,pošto ima njih između ostalog Steve Iewin što si ti spomenu.još jednom sorry moja greška.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • #28
                            Sad na B52, Tri amigosa, legendarna komedija sa maestralnim Stivom Martinom

                            Kad smo kod njega: The Lonely Guy - genijalan film.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Adin View Post
                              Hvala na ispravic ja nikad nisam provjerio taj podatak kad sam čuo ,mislio sam stvarno da je on ali evo ti me natjera i ja pogleda i shvati da sam pogriješio ali sve osim onog da je preminuo stoji.Ja se izvinjavam još jednom možda mi se malo pomješalo u glavi ,pošto ima njih između ostalog Steve Iewin što si ti spomenu.još jednom sorry moja greška.
                              Mojne da me strecas. Jer da je takva legenda umrla svi svetski mediji bi preneli tu vest (pa i ovi nasi), bas kao sto su i ucinili sa Irwin-om... Tako da bih znao... Presece me. Morao sam da proveravam.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ernesto View Post
                                Mojne da me strecas. Jer da je takva legenda umrla svi svetski mediji bi preneli tu vest (pa i ovi nasi), bas kao sto su i ucinili sa Irwin-om... Tako da bih znao... Presece me. Morao sam da proveravam.
                                Sorry još jednom ja sam stvarno bio ubjeđen da je on i baš sam bio tužan zbog toga ali vidis nisam uopće povjerio,eto sad si ućino jedno dobro djelo obradovao si me ,ja užasno volim da gledam njega jednostavno je odličan nezamenjiv,svaki pokret mu je na mjestu i ja mislim da taj čovjek poznaje životinje u dubini njih sami ,jednostavno je milina ga gledati a kada sam gledao onu emosiju kada je pokušao uhvatiti pitona jao ja sam se istravio živ još je on bio u vodi još je onaj piton jak on se jedva s njim izbori ali je to uradio na najprofesijonlaniji način.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X