Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 - zagrevanje

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Pa tada ga je Stoner jahao!
    Jahao ga je i 2008,09,2010...

    samo , sto je tad rossi jahao stonera :P , pogotovo u 2008
    Valentino Rossi #46

    G.O.A.T

    Comment


    • tacno su te gume veoma cesto pravile razlike
      Originally posted by L. Lawliet View Post
      Razlika je sto te godine nije bas najbolje isla Yamaha. Ajde sto na ciljnom pravcu su gubili po 20 na sat nego su i Mishelin gume pravile probleme svim vozacima. Nikad necu zaboraviti lice Colin Edwardsa u Le Manu kad su se pojele te Mishelinke i nije pobjedio. Bio je bas razocaran. Od te godine Ducati je nizao sve manje i manje pobjeda iz godine u godinu.

      Comment


      • Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
        Jahao ga je i 2008,09,2010...

        samo , sto je tad rossi jahao stonera :P , pogotovo u 2008
        To stoji, ali Stonerov Dukati je bio očigledno slabiji od Jamahe.Isto tako je sad Honda jača od Dukatija pa vi morate da trpite.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by MarkedOne8 View Post
          To stoji, ali Stonerov Dukati je bio očigledno slabiji od Jamahe.Isto tako je sad Honda jača od Dukatija pa vi morate da trpite.
          Pa onda i stoji da je jamaha bila mnogo slabija od dukatija 2007 :P , ma trpicemo mi za rosija i sve
          Valentino Rossi #46

          G.O.A.T

          Comment


          • Originally posted by Valentino Rossi #46 View Post
            Pa onda i stoji da je jamaha bila mnogo slabija od dukatija 2007 :P , ma trpicemo mi za rosija i sve
            Znate šta.Bitno je da je čovek živ i zdrav i da vozi kako tako.Ja sam dve godine čekao da se Raikonen vrati u F1 samo da vozi bilo kako i dočekao sam, hvala Bogu.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by MarkedOne8 View Post
              Znate šta.Bitno je da je čovek živ i zdrav i da vozi kako tako.Ja sam dve godine čekao da se Raikonen vrati u F1 samo da vozi bilo kako i dočekao sam, hvala Bogu.
              Cekah i ja Raikonenan da se vrati i odlican.

              OT Yamaha je bila ostecena za snagu i gume da su gume radile Kejsi bi imao tezu sezonu. Samo konstatujem ne dovodim u pitanje Kejsijevu titulu.
              Sto se tice ove sezone, Honda je jaka, Yamaha je jaka ali i Rossi je jak kao vozac, nije on zaboravio da vozi samo je bitno da ostane u glavi na top niovu i da Ducati sto prije poradi na resenju problema. Kejsi se zalio, Rossi se zali, Hayden se zali na prednji kraj. Red je da ga rijese.
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • Ja bih iskreno voleo da Dukati napreduje da bi smo videli što relevantniju pa samim tim i uzbudljiviju borbu u vrhu.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • ja sam sigurna da ce biti uzbudljivo,ni nalik prosloj sezoni puj puj daleko bilojesu oni od honde napravili raketu i svaka im cast,ali ne moze ni hondina dominacija trajati vecno
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by L. Lawliet View Post
                    Hayden se zali na prednji kraj. Red je da ga rijese.
                    Na zadnjem testiranu Hayden je radio na izlazu iz krivine i zadnjem kraju,rekao je kao da mu ne predstavlja veliki problem podupravljanje koje se javlja na ulasku u krivinu.
                    Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                    Comment


                    • Ne ponovila se prosla sezona,mislim da niko nece da prati nesto gde se prakticno zna poredak kakav ce biti na kraju sezone,za mene je rosi jedan mozda neponovljiv vozac i uvek sam navijao za njega ali sam ipak rekao na pocetku prosle sezone pre prve trke da nece imati ni jedan podijum u celoj sezoni i bio sam blizu,sticajem okolnosti imao je jedan,ne zelim da se to ponovi,treba nam malo uzbudjenja a rosi jos uvek to moze i ocekujem od njega i tima da taj ducati malo pokrenu
                      Originally posted by denia_el View Post
                      ja sam sigurna da ce biti uzbudljivo,ni nalik prosloj sezoni puj puj daleko bilojesu oni od honde napravili raketu i svaka im cast,ali ne moze ni hondina dominacija trajati vecno

                      Comment

                      Working...
                      X