Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski odbojkaški turnir za muškarce i žene - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Aleksa9 View Post
    Oni su dva puta dobili Argentinu sa po 3:0 i dobili su ih sad pred OI 3:1...
    Aman čoveče... nismo smeli da izgubimo posle 2:0, niti set protiv Tunisa!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Aman čoveče... nismo smeli da izgubimo posle 2:0, niti set protiv Tunisa!
      Pa znam da nismo...rasprava se vodi oko kvaliteta obe grupe!
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Ma nemojte uporedjivati ove igrace sa onim velicinama, nema tu veze ni sportski bezobrazluk toliko to sto je Kvisko mogao da izmisli ovi mogu samo da sanjaju, to je nevjerovatna inteligencija i klasa. Jos je tu bio Nikola, ovi im nisu ni do koljena ali su opet tu, pri vrhu. A Ivan je tek posebna prica
        sigpic

        Comment


        • Nepotrebno je sada raspravljati da li je jaca Nemacka ili Argentina to je sada potpuno nebitno.Dobijali smo i Nemce redovno,pa smo sada pukli kada je najvaznije na OI.

          Imali smo 2-0 protiv Nemaca,oni su lagano stigli do 2-2,u petom smo sve vreme jurili svabe i imali smo jednu mec loptu dok su oni imali 5.Zasluzen poraz,i da se ne lazemo za ovakvu ekipu je uspeh uci u QF.
          A i da udjemo Poljska/Bugarska/Italija bi nas pojele da se ne lazemo.


          Ono nisam ja nesto ocekivao medalju,ali mogli smo barem ove svabe da dobijemoo
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Prvu postavu Argentine je dobila kombinovana postava Njemačke u Argentini u SL ove godine, dobili su ih još par puta ako se ne varam. Bili su u istoj grupi, Nijemci su bili ispred iako su više puta odmarali neke igrače. Dok god Nijemci imaju Grozera i Tischera uz njega, Argentina ne može biti jača od njih, pogotovo što Argentinci imaju mane kao i mi na poziciji tehničara i naročito korektora, tu nikako da pronađu nekoga ko će biti stabilan za duži period.
            Nema pravila. I Bugari su izgubili od Argentinaca dvaputa, pa su opet Bugari jaci tim i zavrsili na 4. mestu, jos igrali bez Mateja. Argentinci imaju odlicnog tehnicara De Cekoa, najboljeg tehnicara prosle godine na Svetskom kupu i Svetskoj ligi.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Aleksa9 View Post
              Pa znam da nismo...rasprava se vodi oko kvaliteta obe grupe!

              Pa to sam htela da skrenem pažnju... nepotrebna rasprava.
              Večito je kod drugih lakše i srećnije, jadni mi i onda ispuštamo nešto što ne bi smeli nikako.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ljudi mi smo u svim mladjim kategorijama rangirani kao najbolji na svetu vec nekoliko godina, nije li to dosta da se shvati da Igor bas i ne radi dobar posao?

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Ljudi mi smo u svim mladjim kategorijama rangirani kao najbolji na svetu vec nekoliko godina, nije li to dosta da se shvati da Igor bas i ne radi dobar posao?
                  Mikula ja potpisujem ovo sto si rekao za njega ali zar ne rece ti onomad da je zlato na EP najvise Igorov uspeh?

                  Ivan godinama upropastavao skoro sve velike utakmice, silio kao sivonja i konacno kad je postao lider i pravio razliku nema ga na jednom ovakvom takmicenju. Tuga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Mikula ja potpisujem ovo sto si rekao za njega ali zar ne rece ti onomad da je zlato na EP najvise Igorov uspeh?

                    Ivan godinama upropastavao skoro sve velike utakmice, silio kao sivonja i konacno kad je postao lider i pravio razliku nema ga na jednom ovakvom takmicenju. Tuga.
                    Ja i jesam on je odradio ludilo taj turnir ali je omanuo u smeni generacija najstrasnije, kao i na jos puno turnira sto ne znaci da mu treba oduzeti to EP

                    Comment


                    • Cinjenica je da ona druga grupa ima Australiju i Britance, i tu se zavrsava prica oko 1/4 finala, kakve veze ima uporedjivati Nemce i Argentince? Ta debata se svodi samo na licno misljenje. Ali to kakva je druga grupa ne bi smelo da ima nikakve veze, jer je tuzno da mi strahujemo od jedne Nemacke, ili Amerikanaca. Ali realnost je takva i ovaj tim koji sada imamo je ubedljivo najslabiji u poslednjih 15god. Petkovic nema pojma, Nikic, Janic i Kovacevic su mi katastrofa, Starovic stagnira. Od servera jedino imamo Atanasijevica koji moze bombe da salje, i jedino Mitica sa dobrim klot servisom. Sve polazi od prijema i tehnicara, a mi smo tu najtanji.

                      Nemam pojma odakle vam to da su Bugari i Poljaci jaci od Brazila i Rusije, pa to je smesno. Smazace Brazilci i Poljake za dorucak, jedino Poljaci bi mogli nesto sa Rusima, mada ni tu im ne dajem velike sanse. Veliko pitanje je da li bi Poljaci dobili i Italijane da nemaju Nastase-a genijalca koji zna Italijane u prste. Ne znam odakle ovo precenjivanje Poljaka.

                      Comment


                      • Ma tuzno da se strahuje od olimpijskih sampiona. Vrijeme je stalo, 10 godina evo ne tece, Brazil je najjaci
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma mogu oni da budu 10 puta olimpijski sampioni, oni ni tad, a ni sad nemaju top 5 reprezentaciju na turniru. Nego sport ne bi bio zanimljiv kad bi najbolji uvek pobedjivali.

                          Comment


                          • Originally posted by p4p1 View Post
                            Nemam pojma odakle vam to da su Bugari i Poljaci jaci od Brazila i Rusije, pa to je smesno. Smazace Brazilci i Poljake za dorucak, jedino Poljaci bi mogli nesto sa Rusima, mada ni tu im ne dajem velike sanse. Veliko pitanje je da li bi Poljaci dobili i Italijane da nemaju Nastase-a genijalca koji zna Italijane u prste. Ne znam odakle ovo precenjivanje Poljaka.
                            Zato sto su Poljaci dobili ove godine Brazilce u svetskoj ligi, i zato sto su najjaci favoriti za zlato. Brazil nije visi isti onaj tim koji je dominirao.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Svetska liga je zezanje u godini kada se odrzavaju OI. Videcemo sta ce Poljaci uraditi na OI.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Nema pravila. I Bugari su izgubili od Argentinaca dvaputa, pa su opet Bugari jaci tim i zavrsili na 4. mestu, jos igrali bez Mateja. Argentinci imaju odlicnog tehnicara De Cekoa, najboljeg tehnicara prosle godine na Svetskom kupu i Svetskoj ligi.
                                Pretpostavljam da si ga gledao par mečeva ove godine i protiv Italijana. Isto tako ne možeš reći da Njemačka više nema nikoga vrijednog pažnje, pogledaj ekipe gdje igraju, i kao iz topa Argentina je bolja, na osnovu čega? Da smo bili u drugoj grupi bili bi umjesto Poljske, Italije ili Bugarske tako da poređenje Argentine i Njemačke nema baš nikakve veze.

                                Comment

                                Working...
                                X