Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski odbojkaški turnir za muškarce i žene - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Sta da se sramoti, pa Argentina je losija od Nemaca. Oni su reprezentacija tipa Tunis
    Covjece od kad pratim odbojku nikad sprdnja nisu bili, od Markosa pa do danas
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Argentina losija od Tunisa i Nemaca? Ne sramoti se.
      Kazem od 5 najboljih...ne msm na Tunis...a da Nemacka msm da je jaca od Argentine...
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Sta da se sramoti, pa Argentina je losija od Nemaca. Oni su reprezentacija nesto jaca od Tunisa
        Argentina kao Tunis? U zatvor se ide za ovakve izjave.

        Comment


        • Mi poslije Vanje i Ivana nismo imali odbojkaša koji su sportski bezobrazni. To od svih naši ekipa jedino imaju vaterpolisti i zato prave rezultate. Treba imati nešta između nogu da bi bio prvak, nažalost to košarkaši nemaju od Bodiroge, Divca i te generacije, pa ih zato nema nigdje..
          Ja bih Vanju stavio samo da sjedi na klupi, da im udahne taj pobjednički duh..
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

          Comment


          • Zaustavis Grozera,zaustavio si Nemacku.
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Kako mozete reci da je ono slabija grupa kad su tamo Australija i Britanija??????????Dakle, ove 4 repke su pre start znale da su u 1/4 finalu!

              Uostalom pre 10-ak dana su Nemci dobili Argentinu 3:1!
              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

              Comment


              • Argentina je izgubila 3-1 od Italije...ocigledno ih niste gledali skoro, ovaj tim je jos na SP u Italiji 2010 pokazao da su veoma opasni.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Scouser View Post
                  Sta da se sramoti, pa Argentina je losija od Nemaca. Oni su reprezentacija nesto jaca od Tunisa
                  Stvarno, nemoj preterivati, koji crni Tunis, stavljas u isti kos njih i Gaucose, pa to je uvreda za njih. Nemacka pored Grozera, nema nikog drugog koji je vredan neke paznje, jaci Argentinci.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • U svetskoj ligi razbili ih Nemci u sred ARgentne(16,21,21)...
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Dobro pogresio sam u vezi sa Tunisom ali Nemacka je definitno jaca od Argentine.

                      Comment


                      • Pa i mi dobili Rusiju 3-0 u svetskoj ligi pa ce oni sad nas tim istim rezultatom
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Heartbreak View Post
                          Argentina je izgubila 3-1 od Italije...ocigledno ih niste gledali skoro, ovaj tim je jos na SP u Italiji 2010 pokazao da su veoma opasni.
                          Prvu postavu Argentine je dobila kombinovana postava Njemačke u Argentini u SL ove godine, dobili su ih još par puta ako se ne varam. Bili su u istoj grupi, Nijemci su bili ispred iako su više puta odmarali neke igrače. Dok god Nijemci imaju Grozera i Tischera uz njega, Argentina ne može biti jača od njih, pogotovo što Argentinci imaju mane kao i mi na poziciji tehničara i naročito korektora, tu nikako da pronađu nekoga ko će biti stabilan za duži period.

                          Comment


                          • Priča se ovde isključivo sa navijačkog stanovišta i to je ok, podržavam, ali ne možete da se držite činjenica ko pijan plota, a nemate uvid u sve.
                            Da ne širim, činjenica je...
                            Tamo jesu AUS i GB, ali kod nas su TUN i NEMAČKA..koju smo morali da dobijemo, pogotovu posle 2:0, kao što i od Tunisa nismo smeli da izgubimo set.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by deki94 View Post
                              Mi poslije Vanje i Ivana nismo imali odbojkaša koji su sportski bezobrazni. To od svih naši ekipa jedino imaju vaterpolisti i zato prave rezultate. Treba imati nešta između nogu da bi bio prvak, nažalost to košarkaši nemaju od Bodiroge, Divca i te generacije, pa ih zato nema nigdje..
                              Ja bih Vanju stavio samo da sjedi na klupi, da im udahne taj pobjednički duh..
                              Kvisko i Vanja su bili pre svega najjaca dva primaca sto se tice prijema na svetu, kada najbolji tehnicar u istoriji i verovatno najbolji igrac u istoriji ima takav prijem to je uspeh, na stranu to sto su imali i takav duh ali on proizilazi prevashodno iz umeca.

                              Comment


                              • Originally posted by Heartbreak View Post
                                Pa i mi dobili Rusiju 3-0 u svetskoj ligi pa ce oni sad nas tim istim rezultatom
                                Oni su dva puta dobili Argentinu sa po 3:0 i dobili su ih sad pred OI 3:1...
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X