Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski odbojkaški turnir za muškarce i žene - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono u Italiji sto je bilo prije par godina je nesto najgluplje ikad vidjeno u sportu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      U odbojci je najgori sistem takmičenja zadnjih godina, samo sam mislio da to neće imati veze na OI, prevario sam se. 1 i 2 iz istih grupa u polufinalu to samo u odbojci može
      + ubjedljivo je najteži sistem kvalifikacija za OI. Po meni je zešća glupost što kontinentalni prvaci nemaju obezbjeđen put na OI.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • klinci u mojoj ulici kad igraju fudbal naprave bolji zreb.
        kakva smejurija od organizacije.

        ali opet me niko ne moze ubediti da se i u muskom i u zenskom
        turniru izvuku identicni parovi a2-b3 i b2-a3, sa faktorijelom 24,
        prosto mi ne ide u glavu. shvatate kolika je mogucnost za to.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Pitaj Novaka, on će sve da ti objasni da je zapravo moguće
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ono u Italiji sto je bilo prije par godina je nesto najgluplje ikad vidjeno u sportu.
            Meni se svidja taj sistem winner/loser bracket, cini mi se da je fer, imas prava na los dan.

            Comment






            • DANAŠNJI POLUFINALNI MEČEVI


              Spoiler
              POLUFINALNI MEČEVI


              DATUM
              VREME/MEČ
              REZULTAT
              9. avgust
              16:00 -- Koreja -- SAD
              0:3
              20:30 -- Brazil -- Japan
              3:0

              FINALE ZA ŽENE
              11. AVGUSTA U 19:30

              BRAZIL - SAD
              ***

              ZA BRONZANU MEDALJU
              11. AVGUSTA U 12:30

              JAPAN - KOREJA
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Rusi vode protiv Bugara sa 2:0 u prvom PF meču, sredina trećeg, mala pednost BUL.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Malo su im pomerili prijem ali tesko ce i set da izvuku, ako Ktej stabilizuje do 20og poena to je kraj.

                  Comment


                  • Sramota sta odsudi covek.

                    Comment


                    • Bice svasta ako Rusi izgube ovo posle onakve sudijske odluke

                      Comment


                      • To mi nikadan nije bilo jasno.. gleda samo u tu jeb*nu liniju i ne vidi onoliku loptu gde padne.
                        2:1 za Rusiju.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Jos ce se sad mec totalno zakomplikovati

                          Comment


                          • Rusi u finalu 3:1.

                            A ovom sa ES baš krivo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • S obzirom da su Bugari tamo bez dva najbolja igraca, razumem zasto mu je krivo. Sa Kazijskim i Lazarovom oni bi bili bar za 50% jaci. Postoje osnovane sumnje da je Kazijski u gej vezi sa Dancom i da je uslovio savez time da ako ne igra Lazarov nece ni on.

                              Comment


                              • Postoji mogucnost da Visoto ne igra za Brazil. U tom slucaju moze da se odigra na Italijane, verujem da su bez njega osakaceni za vazne poene ako utakmica bude u egalu i da ce zabari to da izvuku.

                                Comment

                                Working...
                                X