Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpijski odbojkaški turnir za muškarce i žene - London 2012.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je kralj Luidji Mastrandjelo...odbojkaska ikona
    sigpic

    Comment


    • dzaba ti udzbenik, ako nemas inteligenciju
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Ispali Ameri ..
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • Uh, kako mi je drago sto su Italijani otresli Amere
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Ko mi ono rece da sam smesan sto hocu Poljake pre Rusa?

            Otresla ih Rusija kao slinu i oni glavni favoriti za zlato?
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Padoh Poljake za 80 evra, neka mi nadje snimak neki strucnjak, hocu da gledam to peglanje.

              Comment




              • ČETVRTFINALNA TAKMIČENJA U ODBOJCI (M)


                DATUM
                VREME/MEČ
                REZULTAT
                08.08.
                15:00 -- Argentina -- Brazil
                0:3
                17:00 -- SAD -- Italija
                0:3
                20:30-- Poljska -- Rusija
                0:3
                22:30 -- Bugarska -- Nemačka
                3:0

                ***


                POLUFINALNI MEČEVI (M)


                DATUM
                VREME/MEČ
                REZULTAT
                10. avgust
                16:00 BUGARSKA - RUSIJA
                0:0
                20:30 BRAZIL - ITALIJA
                0:0
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ma mogu oni (USA) da budu 10 puta olimpijski sampioni, oni ni tad, a ni sad nemaju top 5 reprezentaciju na turniru.

                  Nemam pojma odakle vam to da su Bugari i Poljaci jaci od Brazila i Rusije, pa to je smesno. Smazace Brazilci i Poljake za dorucak, jedino Poljaci bi mogli nesto sa Rusima, mada ni tu im ne dajem velike sanse. Veliko pitanje je da li bi Poljaci dobili i Italijane da nemaju Nastase-a genijalca koji zna Italijane u prste. Ne znam odakle ovo precenjivanje Poljaka.
                  Meni je to bio rekao pre nego sto je bio mainstream.

                  Comment



                  • POLUFINALNI MEČEVI (Ž)


                    DATUM
                    VREME/MEČ
                    REZULTAT
                    9. avgust
                    16:00 -- Koreja -- SAD
                    0:0
                    20:30 -- Brazil -- Japan
                    0:0
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Po kojoj logici igraju Rusija-Bugarska i Brazil-Italija, zar nije trebalo Rusija-Italija i Brazil-Bugarska

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Po kojoj logici igraju Rusija-Bugarska i Brazil-Italija, zar nije trebalo Rusija-Italija i Brazil-Bugarska
                        Pozicije meceva A2-B3 i B2-A3 u cetvrtfinalu su bile zrebane,
                        s tim da su A1-B4 i B1-A4 morali da budu na suprotnim stranama,
                        tako da je lutijom odredjen kostur zavrsnice koje je izgleda ovako:

                        A1-B4 (Bugarska-Nemacka)
                        A2-B3 (Poljska-Rusija)

                        i

                        B1-A4 (SAD-Italija)
                        B2-A3 (Brazil-Argentina)

                        ergo

                        A1-A2 (Bugarska-Rusija)
                        A4-B2 (Italija-Brazil)
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Zar se ne određuju parovi žrebom?
                          A1-B4 i A4-B1 je sigurno posle grupnog, dok se ostala dva para određuju žrebom, to znam sigurno.
                          Last edited by miloolja; 09-08-12, 12:11.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Na Wikipedia stoji ovako:
                            Quarterfinals format: (A1 vs. B4), (A2 vs. B2 or B3 – drawing of lots),
                            (A3 vs. B2 or B3 – drawing of lots), (B1 vs. A4)
                            Teams in the draw: Poland, Argentina, Brazil, Russia

                            Ali tu nema logike, jer ispada da je onda u startu predvidjeno da
                            A1-B4 ide na A2-B2 ili B3
                            tj.
                            B1-A4 ide na A3-B2 ili B3
                            sto je van svake pameti.

                            Dok na americkim portalima stoji da se pozicije meceva zrebaju,
                            s tim da su A1-B4 i B1-A4 nosioci kostura.

                            Ajde sad, budi pametan

                            Mada mi to sa Wikipedia ne zvuci tacno buduci da smo
                            i u muskom i u zenskom cetvrtfinalu imali:
                            B2-A3 i A2-B3, mislim kolika je verovatnoca da izvuces
                            iste parove iz zreba. Tako da mislim da je tacnija ona
                            teorija da je izvlacena pozicija meca.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Teams placed first from each pool will play the fourth placed in the other pool (A1 v B4, B1 v A4). The other two quarterfinals will be determined by a drawing of lots to be conducted at the conclusion of the session.
                              http://www.fivb.org/viewPressRelease...47&Language=en
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • U odbojci je najgori sistem takmičenja zadnjih godina, samo sam mislio da to neće imati veze na OI, prevario sam se. 1 i 2 iz istih grupa u polufinalu to samo u odbojci može

                                Comment

                                Working...
                                X