Announcement

Collapse
No announcement yet.

KHL Offseason (Opste diskusije, vesti, rezultati,...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KHL Offseason (Opste diskusije, vesti, rezultati,...)

    Ruska liga ili KHL posle NHL je najkvalitetnija luga u hokeju.Dosta igraca dolazi iz NHL-a u KHL. Kvalitet je odlican ko prati zna.Jedan Jaromir Jagr je presao iz NYR u tu ligu pa sta reci.Zavrsnica bi bar po meni bila pun pogodak.
    25
    a:5:{i:15;a:5:{s:12:"polloptionid";i:15;s:6:"nodeid";s:7:"2666913";s:5:"title";s:2:"DA";s:5:"votes";i:25;s:6:"voters";a:25:{i:0;s:2:"82";i:1;s:2:"88";i:2;s:2:"93";i:3;s:3:"105";i:4;s:4:"2486";i:5;s:4:"2501";i:6;s:4:"2570";i:7;s:4:"3376";i:8;s:4:"3471";i:9;s:4:"3989";i:10;s:4:"4300";i:11;s:4:"4384";i:12;s:4:"4421";i:13;s:4:"4799";i:14;s:4:"4853";i:15;s:4:"4917";i:16;s:4:"4927";i:17;s:4:"4975";i:18;s:4:"1023";i:19;s:4:"6781";i:20;s:4:"5992";i:21;s:4:"3488";i:22;s:4:"5156";i:23;s:4:"7197";i:24;s:4:"2797";}}i:16;a:5:{s:12:"polloptionid";i:16;s:6:"nodeid";s:7:"2666913";s:5:"title";s:2:"NE";s:5:"votes";i:2;s:6:"voters";a:2:{i:0;s:2:"49";i:1;s:4:"3198";}}i:17;a:5:{s:12:"polloptionid";i:17;s:6:"nodeid";s:7:"2666913";s:5:"title";s:9:"STO DA NE";s:5:"votes";i:6;s:6:"voters";a:6:{i:0;s:2:"37";i:1;s:4:"3052";i:2;s:4:"3678";i:3;s:4:"4219";i:4;s:5:"10453";i:5;s:4:"6576";}}i:18;a:5:{s:12:"polloptionid";i:18;s:6:"nodeid";s:7:"2666913";s:5:"title";s:7:"NE ZNAM";s:5:"votes";i:3;s:6:"voters";a:3:{i:0;s:4:"1044";i:1;s:4:"4664";i:2;s:4:"8977";}}i:19;a:5:{s:12:"polloptionid";i:19;s:6:"nodeid";s:7:"2666913";s:5:"title";s:8:"SVEJEDNO";s:5:"votes";i:4;s:6:"voters";a:4:{i:0;s:2:"32";i:1;s:4:"4525";i:2;s:4:"8331";i:3;s:4:"7010";}}}
    100.00%
    25
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

  • #2

    Comment


    • #3
      Odg: KHL

      Eh da... to bi bilo jako lepo, evropski hokej na sport klubu je odlicna ideja a najinteresantnija bi bila ruska liga i liga prvaka

      Comment


      • #4
        Odg: KHL

        E odlicna ideja za tu zavrsnicu KHL-a,nemam bas mogucnosti da pratim tu ligu,taman i da se odlucim za koga bih navijao

        Comment


        • #5
          Odg: KHL

          Glupo mi je zbog ovog kratkog izvestaja da otvaram novu temu pa cu ovde ukratko napisati. Bio sam sada na ,,derbiju,, u hokeju zvezda-partizan, rezultat je bio 5-1 za partizan ali utakmica nije zavrsena nego je prekinuta u 8 minutu trece-trecine. I pored najboljih liga sveta nas hokej je najjaci. takva je tuca bila da je tesko opisati obe klupe jedna protiv druge, navijaci gadjaju igrace, ludilo. Preporucujem svima da idete na nas hokej ne morate zbog ,,kvaliteta,, ali zbog zabave mozete slobodno da dodjete.
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • #6
            Odg: KHL

            [quote author=vuk link=topic=983.msg40562#msg40562 date=1228850177]
            Glupo mi je zbog ovog kratkog izvestaja da otvaram novu temu pa cu ovde ukratko napisati. Bio sam sada na ,,derbiju,, u hokeju zvezda-partizan, rezultat je bio 5-1 za partizan ali utakmica nije zavrsena nego je prekinuta u 8 minutu trece-trecine. I pored najboljih liga sveta nas hokej je najjaci. takva je tuca bila da je tesko opisati obe klupe jedna protiv druge, navijaci gadjaju igrace, ludilo. Preporucujem svima da idete na nas hokej ne morate zbog ,,kvaliteta,, ali zbog zabave mozete slobodno da dodjete.
            [/quote]

            Comment


            • #7
              Odg: KHL

              Ako SPORT KLUB odluci da prenosi jos neku hokejasku ligu,moja preporuka bi bila AHL(American Hockey League) odnosno ligu filijala NHL klubova,jer ne zaostaju drasticno po kvalitetu NHL-a.Cak su u pripremnom periodu odigrane dve utakmice izmedju NHL i AHL klubova i obe dve utakmice su dobile ekipe iz AHL.

              Comment


              • #8
                Odg: KHL

                Meni je glupo da bilo sta trazim od SK-a jer toliko stvari prenosi ali ako bi moglo nesto konkretnije po ovom pitanju?
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • #9
                  Odg: KHL

                  Trenutno se igra finale panonske lige izmedju Partizana i Vojvodine. Rezultat je 2-1 u pobedama za vosu a igra se do tri dobijene. Sledeca utakmica je u Novom sadu. Prvu je izgubio Partizan 4-5 u ledenoj dvorani onda je tamo izgubio mislim 6-2 a onda ovde dobio 4-2 i sada mora da dobije tamo pa u majstorici sta bude.
                  http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                  Comment


                  • #10
                    Odg: KHL

                    Kada bi prenosili bilo bi super stvarno. Fali hokeja u nekom normalnom terminu. A i oni igraju utorkom, sredom, cetvrtkom oko 2-3 pa bi bila super popuna programa. Obradujte me.
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • #11
                      Odg: KHL

                      Sto vise hokeja to bolje....

                      Comment


                      • #12
                        Odg: KHL

                        KHL svake sezone sve kvalitetniji, evo sad se vraca i Fedorov u domovinu i sto kaze Vuk termini su extra, bolje da gledamo KHL nego neke reprize.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #13
                          Odg: KHL

                          Mislim da nema nikakve dileme oko toga da li da se prenosi KHL ili ne. Odgovor mora da bude APSOLUTNO DA jer je to izuzetno kvalitetan hokej sa mnogo pogodnijim terminima za gledanje od NHL. Za nas zaljubljenike u hokej svaki termin je dobar ali kvalitet i odlicni termini KHL-a bi privukli mnoge da prate ovaj atraktivan sport i ne bi se po anketama javljali oni koji i ne znaju sta je KHL. Zasto se onda uopste javljaju. Bolje da bude sto vise prenosa kvalitetnih dogadjaja a ne da bude XY repriza svega i svacega ili da bude tenis po ceo dan. To sa tenisom je postalo toliko besmisleno da pocinje da iritira, prenosi se od 1. kola i dueli svakog iole poznatijeg igraca. Nisam protiv tenisa ali ne treba preterivati.

                          Bilo je price i o prenosima EBEL lige ali sem jednog meca nije bilo nista od toga a steta jer to je liga gde bi mozda za koju godinu i neki nas klub mogao da zaigra.

                          Comment


                          • #14
                            Odg: KHL

                            [quote author=Tmac link=topic=983.msg67954#msg67954 date=1243891056]
                            KHL svake sezone sve kvalitetniji, evo sad se vraca i Fedorov u domovinu i sto kaze Vuk termini su extra, bolje da gledamo KHL nego neke reprize.
                            [/quote]

                            Comment


                            • #15
                              Odg: KHL

                              [quote author=ivahok link=topic=983.msg68087#msg68087 date=1243965632]
                              Mislim da nema nikakve dileme oko toga da li da se prenosi KHL ili ne. Odgovor mora da bude APSOLUTNO DA jer je to izuzetno kvalitetan hokej sa mnogo pogodnijim terminima za gledanje od NHL. Za nas zaljubljenike u hokej svaki termin je dobar ali kvalitet i odlicni termini KHL-a bi privukli mnoge da prate ovaj atraktivan sport i ne bi se po anketama javljali oni koji i ne znaju sta je KHL. Zasto se onda uopste javljaju. Bolje da bude sto vise prenosa kvalitetnih dogadjaja a ne da bude XY repriza svega i svacega ili da bude tenis po ceo dan. To sa tenisom je postalo toliko besmisleno da pocinje da iritira, prenosi se od 1. kola i dueli svakog iole poznatijeg igraca. Nisam protiv tenisa ali ne treba preterivati.

                              Bilo je price i o prenosima EBEL lige ali sem jednog meca nije bilo nista od toga a steta jer to je liga gde bi mozda za koju godinu i neki nas klub mogao da zaigra.
                              [/quote]

                              +1

                              A da dodam da je interesantno uporedo pratiti NHL i KHL i zapazati razlike u igri, pravilima itd.

                              Comment

                              Working...
                              X