Turnir se igra u tri grada i raspored utakmica je sledeci:
Nis, Hala Cair
3.novembar
18.00 h/ Srbija-Madjarska
20.00 h/ Hrvatska-Ceska
Beograd, Hala Pionir
5.novembar
18.00 h/ Srbija-Hrvatska
20.00 h/ Madjarska-Ceska
Vrsac, SPC Milenijum
6.novembar
18.00 h/ Srbija-Ceska
20.00 h/ Madjarska-Hrvatska
Za one koji su u mogucnosti da gledaju utakmice cene karata su 300 i 600 dinara.
Evo i sastava reprezentacija, s tim da moze da se desi da neki igraci otkazu svoj nastup zbog povreda.
Golmani: Tatai Péter (Pick Szeged), Mikler Roland (Pick Szeged)
Desna krila: Gulyás Péter (MKB Veszprém), Harsányi Gergely (Tatabánya Carbonex), Iváncsik Tamás (MKB Veszprém)
Desni bekovi: Ancsin Gábor (Pick Szeged), Laluska Balázs (MKB Veszprém), Mocsai Tamás (Flensburg, német)
Sredbji bekovi: Császár Gábor (MKB Veszprém), Nagy Kornél (Dunkerque, francia), Lékai Máté (Pick Szeged)
Pivoti: Schuch Timuzsin (MKB Veszprém), Szöllősi Szabolcs (Csurgó), Zubai Szabolcs (Pick Szeged)
Lijevi bekovi: Ilyés Ferenc (MKB Veszprém), Putics Barna (Gummersbach, német)
Lijeva krila: Iváncsik Gergő (MKB Veszprém), Vadkerti Attila (Pick Szeged)
Repulika Češka:
Golmani: Martin Galia (TV Großwallstadt), Tomáš Mrkva (ASV Hamm-Westfalen), Petr Štochl (Füchse Berlin)
Lijeva Krila: Jiri Motl (Lovosice)
Desna Krila: Jan Filip (St. Otmaru iz St.Galen-a), Jan Sobol (RK Vardar PRO Skoplje)
Lijevi bekovi: Filip Jicha (može i srednjeg beka igrati)(THW Kiel), Radek Horak (HC Dukla Praha), Alois Mraz (HSG Wetzlar), Pavel Horak (FA Göppingen)
Srednji bekovi: Karel Nocar (Chambery Savoie HB), Ondrej Zdrahala (DHC Rheinland), Tomas Sklenak (Eisenach), Jiří Hynek (ASV Hamm-Westfalen)
Desni bekovi: Ondrej Sulc (US Ivry Handball), Jan Stehlik (Saint Raphael Var Handball), Jiří Vítek (Bergischer), Daniel Kubeš (THW Kiel)
Pivotmeni: Vaclav Vrany (Kadetten Schaffhausen), Kamil Piskač (HC Dukla Praha), David Juříček (St.Raphael)
Hrvatska:
Golmani: Mirko Alilović (Veszprem), Marin Šego (CO Zagreb), Nikola Blažičko (Lübbecke), Mate Šunjić (NEXE)
Krila: Ivan Ninčević (Fuchse), Hrvoje Batinović (Split), Zlatko Horvat (CO Zagreb), Vedran Zrnić (Gummersbach)
Pivoti: Igor Vori (Hamburg), Željko Musa (Gorenje), Marino Marić (CO Zagreb)
Vanjski igrači: Blaženko Lacković (Hamburg), Domagoj Duvnjak (Hamburg), Drago Vuković (Lübbecke), Damir Bičanić (Chambery), Ivano Balić (CO Zagreb), Jakov Gojun (CO Zagreb), Marko Kopljar (CO Zagreb), Denis Buntić (Kielce)
Srbija:
Golmani: Darko Stanić (Metalurg, Makedonija), Dragan Marjanac (Bern Muri, Švajcarska), Strahinja Milić (Partizan),
krila: Ivan Nikčević (Valjadolid, španija), Filip Marjanović (Metaloplastika), Rajko Prodanović (Pik Seged, Mađarska), Milan Đukić (Borac, BiH), Slobodan Pavić (Crvena zvezda),
pivotmeni: Rastko Stojković (Kilce, Poljska), Alem Toskić (Celje Pivovarna, Slovenija), Bojan Beljanski (Kriens, Švajcarska),
bekovi: Momir Ilić (Kil, Nemačka), Nenad Vučković (Melsungen, Nemačka), Momir Rnić (Gepingen), David Rašić (San Antonio, Španija), Žarko Šešum (Rajn Neker Loven, Nemačka), Nikola Manojlović (Gorenje, Slovenija), Petar Nenadić (Tvis Holstebro, Danska), Marko Vujin (Vesprem, Madjarska), Ivan Stanković (Kretej, Francuska).
Rezerve su: Danimir Ćurković, Radivoje Ristanović, Uroš Vilovski, Dobrivoje Marković, Nemanja Pribak, Luka Mitrović.
Moje licno misljenje je da je debilizam to sto sve tri utakmice igramo u 6, i male su sanse da cu to stici da odgledam.
Comment