Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP i EP

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bolje sto nisi gledao ne mozes raspoznati koji su nasi a koji njihovi

    I ja mislim da nije bilo tog kanala,ali izgleda da su ga ubacili pred pocetak utakmice.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • #17
      Valjda ce biti neki link iz Grcke da valja.

      Nisam gledao utakmicu, ali po rezultatu moze se zakljuciti da nam golmani i odbrana moraju bolje se braniti. To je problem kod Markovica, jer i Borac igra premlako odbranu.

      Comment


      • #18
        Došao sam sasvim spreman. Zašto ranije nisam ušao to morate pitati trenera", izjavio je Prce.

        Opet se nesto kuha.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • #19
          Uvijek je on u centru nekog skandala. Nije mi Markovic covjek koji bi ga namjerno ostavljao na klupi, dobro znam kakav je Prce sportas koji se uvijek sprda na treninzima. Bez veze je ovo od njega uvijek sere.

          Comment


          • #20
            Vodimo 3:2 trenutno,po ovim iskljucenjima za nas (Karacic i Vranjes) znaci da su oni u prvoj postavi ispred Toromanovica ili Nikole ! Zato sto su igraci Borca? :S Po mom misljenju od igraca iz Borca priliku zasluzuje Marko Panic I jos par mi nejasnoca,zasto je Medjic obrisan sa spiska iako je kvalitetniji od dosta igraca koji su tu i zasto Kukrika nema minutazu iako je sjajan ove godine u Tatranu!
            Last edited by hamza_TM87; 15-01-12, 19:22.

            Comment


            • #21
              Gledas li preko nekog stream-a? Sta je ovo do sad 4 isključenja. 7:7

              Comment


              • #22
                Nema stream,pratim tekstualni. Da 4 iskljucenja za 20 minuta

                http://www.koproskyla.com/tv/viewcha...9&channelid=93 Evo i link!!!!!!!!!!!
                Last edited by hamza_TM87; 15-01-12, 19:43.

                Comment


                • #23
                  U kakvoj samo zemlji zivimo, javni servis umjesto da prenosi nasu repku koja igra odlucujuci mec oni prenose srbija-poljska......... tužno i žalosno

                  još nas sudije caste dole u solunu................. valjda ce uspjeti momci jos ovo poluvrijeme izgurati

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by hamza_TM87 View Post
                    Nema stream,pratim tekstualni. Da 4 iskljucenja za 20 minuta

                    http://www.koproskyla.com/tv/viewcha...9&channelid=93 Evo i link!!!!!!!!!!!
                    Bravo Hamza i veliko HVALA.

                    Comment


                    • #25
                      Tako je momci,samo se sada nemojte opustati i bice ovo dobro na kraju
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • #26
                        17:12!! Tahirovic sjajan na golu!

                        Comment


                        • #27
                          Bravo momci. Ni sudijske odluke nisu nas omele, pojedina nasa su iskljucenja bila smijesna.

                          Tahirovic nek jos 10 godina brani za repku. Nisam mislio da cu ovo vidjeti, da smo dosta brza repka i da ne padamo na sudijske greske, kao prije.

                          Sad cekati 11 reprezentacija sa EP i od tih najvise bih volio Slovake(mislim da ce biti medju tih 11 najlosiji sa EP).

                          Statistika meca
                          Last edited by danijelkr; 15-01-12, 20:41.

                          Comment


                          • #28
                            Prva faza kvalifikacija je zavrsena i reprezentacije koje su dalje prosle su: Austrija, Portugal, Crna Gora, Holandija, Litvanija, Bosna i Hercegovina i Bjelorusija (predvodjena Siarhei Rutenka-om)

                            Tabele svih grupa i rezultati

                            Spoiler

                            Comment


                            • #29
                              Parovi baraza

                              Bosna i Hercegovina - Njemacka
                              Litvanija - Poljska
                              Rusija - Češka
                              Slovenija - Portugal
                              Mađarska - Norveška
                              Island - Holandija
                              Švedska - Crna Gora
                              Slovačka - Bjelorusija
                              Makedonija - Austrija

                              Crnogorci i mi nismo gore mogli proci.

                              Comment


                              • #30
                                Znaci brate, ovo je nevjerovatno. Zasto bas mi nikad nemamo srece sa ovim izvlacenjima? Pa ovo je grozno. No nema veze, necemo se predati i dobra stvar je sto se sve odlucuje kod nas u BIH a tamo treba pokusati odigrati sto bolje.
                                Ima da Skenderija zagrmi!!!

                                Comment

                                Working...
                                X