Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP i EP

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Svaka cast momcima i od mene. Sada ostaje zal za onom prvom utakmicom gdje sam se razocarao. Bio sam siguran da cemo tamo bolje odigrati i da cak mozemo proci ovo dalje.
    U drugoj tekmi fenomenalni, spasili su momci obraz i vise srece drugi put.

    Comment


    • #62
      Nemam riječi za ovu utakmicu, svaka čast momcima, više nego časno su se oprostili od SP-a. Nisam očekivao uopšte pobjedu, a kamoli od 9 razlike. Učinili smo to da Nijemci do samog kraja strepe za prolaz. Pri +10, odbrana Grahovca i odbitna lopta i gol. Uh, kakav je to osjećaj bio.

      Vidjelo se od samog početka da se momci žele iskupiti za sramotan poraz u Stuttgartu. Već od samog početka smo bili bolji od Nijemaca. Imali smo raspoložena krila Vražalić i Stojanović, odličnu odbranu i kontre tako da je bilo dosta ovih lakih golova što nam je nedostajalo u prvoj utakmici. Vražalić je odigrao utakmicu karijere i vrlo je izvjesno da će karijeru nastaviti u nekom od gigantskih klubova. I sada nakon ovakve partije i razbijanja Nijemaca ostaje žal za prvom utakmicom, odnosno prvim poluvremenom prve utakmice.

      Al' šta je tu je, ostvarili smo vjerovatno i najveću reprezentativnu pobjedu u rukometu. Ipak Njemačku dobiti sa 9 razlike je ogromna stvar. Uglavnom, znamo na čemu smo te da uz malo rada ova ekipa može izboriti nastup na slijedećem velikom takmičenju (EP-u). Kao što reče Marković pokazali smo da imamo srce i dušu.





      Oni su zaista, nakon ovakve partije ponos nacije!
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • #63
        Nijemci razočarani jučerašnjom izvedbom njihove reprezentacije. Većina ih smatra da je ovo ako ne najveća, jedna od najvećih blamaža Njemačke rukometne reprezentacije. I neka su im očitali lekciju čisto zbog Kretschmara (sukomentatora na Sport1), koji je u prvoj utakmici ismijavao našu reprezentaciju i mnogo provokacija na naš račun. Neka im je ta reprezentacija po njima "C kategorije" nanijela jedan od najtežih poraza.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • #64
          Najtezi poslije onog na OI kada su porazen rezultatom 25:15 od tada Ujedinjenog Tima kojeg su sacinjavali igraci iz Sovijetskog saveza. Trazio sam njihove rezultate i nisam nasao da su, osim u ovim pomenutim utakmica, porazeni sa vise od 6 golova.
          Last edited by danijelkr; 19-06-12, 09:58.

          Comment


          • #65
            Mene stid ove reprezentacije, ovo je tako jadno. Fuj

            Klubovi u kojima nasi igraju su vrhunski, a igra nasih u reprezentaciji je na nivou amatera.

            Comment


            • #66
              Krenule kvalifikacije za EP 2014, ciji ce domacin biti Danska.

              Nasi momci u prepunom Cairu vode protiv Rusije sa 15-12 na poluvremenu

              U drugoj utakmici nase grupe, Austrija kida Bosnu sa 18-7 nakon 30 minuta igre.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Par glupih gresaka i potpuno nas stigli 16-16
                sigpic

                Comment


                • #68
                  stanic
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #69
                    Ajmo breeeee...imamo ih
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Kako smo mi specijalizovani da useremo stvari to je neverovatno

                      edit: ipak smo se izvukli na kraju
                      Last edited by Heartbreak; 31-10-12, 22:03.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Dobro je , Sesum pogodio , cestitke momcima , vazna pobeda Bice vatreno protiv BiH ali dobijamo
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #72
                          Rukometna velesila Austrija nam očitala lekciju. Sramotan nastup bh. reprezentacije i pored strašne podrške koju su imali. Velika, velika sramota pogotovo zbog njihovih optimističnih izjava koje su davali, a na terenu k'o amateri. Sada protiv Srbije očekujem slabu posjetu što će biti dodatni minus za nas.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • #73
                            Neka ih je sramota onih navijaca sto su ih bodriti,nije sramota ni izgubit ali onako se ponasat prema drzavnom dresu ko da su na termin dosli je katastrofa.Mislio sam da u punoj Skenderiji mozemo dobiti Srbiju,ali nisu zasluzili ni da bliza rodbina dodje navijati za njih.Kad ih ocito zaboli za reprezentacijom najbolje da se ni ne odazivaju siguran sam da smo djecu neku pustili da igraju da ne bi dozivili katastrofu od Austrije.Izgleda u gostima nam ne ginu tri poraza,a kuci sta uradimo dobro i jest.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • #74
                              Koliko ova situacija sa rukometnom reprezentacijom podsjeca na fudbalsku, pogotovo kad se procita intervju sa Danijelom Saricem

                              http://www.avaz.ba/sport/ostali-spor...e-igram-za-bih

                              Bitno je da Smajo Karacic kaze na kraju godine da savez posluje u plusu, a za rad mladjih reprezentacija zaboli ga ona stvar. Jos budu dobri na dnevnicama koje trebaju podjeliti mladicima koji dodju na okupljanje repke. Veceras me je bilo stid ono gledati

                              Comment


                              • #75
                                Jos jedna velika pobjeda crnogorskog rukometa, crnogorskog sporta. Posle Svedjana pali su i Njemci i to u sred Njemacke. I to smo ih razvalili, 5 minuta prije kraja bilo je 8 razlike a onda su im sudije dozvolile nesto grublju igru. Igrali su prljavi presing i prepolovili razliku. Kontrolisali smo utakmicu cijelo vrijeme, vodili od pocetka do kraja! Mijatovic na golu maestralan, 19 odbrana! Bekovi sjajni, Mrvaljevic i Roganovic pokazali tu nevjerovatnu klasu, Drasko najbolji gotovo po automatizmu. Sevaljevic isto odlican, Melic sjajan! U 45. minutu ostajemo bez Rogana zbog tri iskljucenje i izgtledalo je kao da cemo biti u opasnom problemu, ali nista od toga. Ulazi Simovic i za 5 minuta daje tri gola, dva sa igracem manje.
                                Sta reci o Petru Kapisodi, covjek nema klub, tek ce ga od januara imati. Trenira sa rukometasima Lovcena, ima 36 punih godina a perfektno je fizicki spreman. Igrao je cijelo drugo poluvrijeme, igrao je odbranu nevjerovatno, objasnio

                                Dobiti Cesku u Baru za koji dan i posle svjetskog idemo i na evropsko prvenstvo. A na svjetskom smo u grupi sa Njemcima, kad ih dobijamo na njihovom terenu sta cemo im uraditi na neutralnom
                                13 'iljada Njemaca a u hali muk, muk

                                Svaka cast majstori, svaka cast. Prije nepunih godinu dana smo bili smijesni u muskom rukometu, a dje smo sad! Nista nije slucajno, nismo slucajno izbacili olimpijske vicesampione, ova utakmica je dokaz za tako nesto. Ako je iko uopste i sumnjao, jer dobiti Svedjane u dvomecu ne moze da bude sucajno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X