Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP i EP

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije lose,mozemo mi to bolje,posebno krila,Marsenic igra ko zmaj a kod nasih trenera bio smesno smotan.

    Comment


    • Mnogo znači pismen trener i atmosfera oko reprezentacije (sve ono što nosi RSS). kako su nas >Đurković i ekipa oko njega ubazađivali godinama, tek će nam postati jasno za koju godinu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ja zadovoljan. Nisam imao pojma šta mogu očekivati sa promenom selektora i dolaskom anonimnog Tonija Đerone. Verujem da ni u ludilu srpska javnost, vrlo verovatno ni "Trikolori" nisu očekivali da slome zube u ogledu sa nama.
        Drago mi što je zlata vredan bod dokaz kako utakmica u Medisonu nije bila plod slučajnosti nego da se rađa nova neka pobednička hemija na relaciji igrači - strani selektor.
        Sećam se Marsenića pre par sezona u dresu Partizana. Moram priznati često mi išao na ganglije. Znao je da uprska pravovremen pas, maši nepromašivo.
        Danas je u pitanju neki novi Marsenić koji se razvija u pivota svetske klase. Odbrani koja je njegov zaštitni znak dodao je sjajne golgeterske sposobnosti.


        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Ja zadovoljan. Nisam imao pojma šta mogu očekivati sa promenom selektora i dolaskom anonimnog Tonija Đerone. Verujem da ni u ludilu srpska javnost, vrlo verovatno ni "Trikolori" nisu očekivali da slome zube u ogledu sa nama.
          Drago mi što je zlata vredan bod dokaz kako utakmica u Medisonu nije bila plod slučajnosti nego da se rađa nova neka pobednička hemija na relaciji igrači - strani selektor.
          Sećam se Marsenića pre par sezona u dresu Partizana. Moram priznati često mi išao na ganglije. Znao je da uprska pravovremen pas, maši nepromašivo.
          Danas je u pitanju neki novi Marsenić koji se razvija u pivota svetske klase. Odbrani koja je njegov zaštitni znak dodao je sjajne golgeterske sposobnosti.


          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          Pročitaj intervju sa Nenadićem, biće i mnogo jasnije. Inače Španac nije nepoznatu rukometnim krugovima, dugo je bio deo barselone, nije poznat nama koji povremeno kibicnemo rukomet ali je jak i tražio je na duže staze poziciju selektora.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Dobro za sada i protiv Grčke.

            Comment


            • Je li ovo neka zajebancija na poluvremenu na rts-u,pomislio sam da Vucic peva,neki pevac isti on,cvikere,sako,farmerke,zalizan.

              Comment


              • Na kraju ubedljiva pobeda.

                31:21.

                Comment


                • Hrvati dobri u prvom poluvremenu protiv Francuza,kvalifikacije za OI vode tri razlike,opasna ekipa kad su svi zdravi,sta bi tek radili da imaju bolje golmane.

                  Comment


                  • Izgubise na kraju Hrvati cetiri razlike,definitivno mi s Balkana moramo da igramo bar troduplo bolje da bi dobili Francuze,Spance,Nemce,sudije navlace samo tako,za istu stvar Hrvate iskljuce,Francuze jok.

                    Comment


                    • Sta izvukose Hrvati protiv Portugala,gubili 16:10 i okrenuli na 25:24.

                      Comment


                      • Vratilo im se danas ...

                        Comment


                        • Neverovatno kako Francuzi izbacise Hrvate sa OI,vodili su tri razlike 5 minuta pred kraj i Portugal okrene,izgube loptu u zadnjih 10 sekundi Francuzi.

                          Comment


                          • Realno nisu ni zasluzili, jest imaju igraci ali ne igraju sjajno. Konstantno imaju probleme unutar ekioe. Samo duvnjak vuce sam ili karacic, cindric igra on kad pozeli itd. Ni kod lino ni sad.
                            Portugal puno bolje igra i konstantnije.
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Ova Kristina Liscevic bolje da se bavi pevanjem.

                              Comment


                              • Ovo samo Srbija moze,celo prvo poluvreme protiv Grcke nismo imali akciju za krilo.

                                Comment

                                Working...
                                X