Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP i EP

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 5 razlike za BiH u 33. minuti susreta. Nisam mogao ni zamisliti da ćemo biti ovako blizu velikog prvenstva... Hajmo momci izdržite!
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • IDEMOOOOOOOOOOOOOOO
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NAPOKON!!! BRAVO MOMCI! KAKVO IZNENAĐENJE...
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ŠTA JE OVOOO

          svala čast, tačno ne bih preživio još jedan poraz u završnicama...pogotovo nakon onog juniorskog prvenstva u Zetri

          Saka čast momci!!!
          Last edited by shminka; 15-06-14, 21:01.

          Comment


          • Veceras mogu sretan umrijeti.Hvala vam do neba
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • svaka cast, cestitke
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ne znam sada koliko je zapravo ovaj forum merodavan, ali sam stekao utisak da vama koji ovde pisete i pored toga sto nemate velika rukometna imena trenutno da vam je dosta vise stalo do rukometa nego nama Srbima, tako da mi je sa te strane drago sto ste prosli i nadam se da cete napraviti neki zapazeni rezultat na SP.Ako se ne bude menjao format sa poslednjeg SP, ako vam se stvari poklope mozda se i nekako dokopate cetvrtfinala.Plasman u osminu finala ne bi trebao da se dovodi u obzir pored vanevropskih reprezentacija.

                Edit:To se odnosi na period od kada sam se registrovao do danas, ne samo veceras da ne dodje do zabune.
                Last edited by Ricma; 16-06-14, 02:19.

                Comment


                • Originally posted by ParicVojvoda View Post
                  Ne znam sada koliko je zapravo ovaj forum merodavan, ali sam stekao utisak da vama koji ovde pisete i pored toga sto nemate velika rukometna imena trenutno da vam je dosta vise stalo do rukometa nego nama Srbima, tako da mi je sa te strane drago sto ste prosli i nadam se da cete napraviti neki zapazeni rezultat na SP.Ako se ne bude menjao format sa poslednjeg SP, ako vam se stvari poklope mozda se i nekako dokopate cetvrtfinala.Plasman u osminu finala ne bi trebao da se dovodi u obzir pored vanevropskih reprezentacija


                  Navijamo za "nase", u svakom slucaju,i njima sve cestitke.
                  Ovo drugo je sve- bolno, i nikako ne mogu jos da se povratim,"sta se ovo desi" i "gde ovo ide"
                  Cujemo se u neka"bolja" vremena



                  Nase dame, osvetlale obraz- unose neke prave dimenzije
                  Kakva druzina vedrih "gracija", koje nam daju optimizam i nadu u vedrije dane- za ovaj prelepi sport
                  Last edited by jovan; 16-06-14, 07:23.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Grupa A: Mađarska, Španija, Rusija, Poljska.
                    Grupa B: Norveška, Danska, Rumunija, Ukrajina.
                    Grupa C: Švedska, Nemačka, Hrvatska, Holandija.
                    Grupa D: Crna Gora, Francuska, Srbija, Slovačka.

                    Verovatno je nasa grupa najaca, ali izvanredan test pravih mogucnosti, ove sjajne generacije
                    Ocekujem siguran prolaz u narednu fazu takmicenja.
                    Posle toga, videcemo po prikazanim igrama,sta je realnost
                    Last edited by jovan; 19-06-14, 22:47.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Srbija će igrati u 4. kvalifikacionoj grupi sa Islandom, Crnom Gorom i Izraelom, a u prvu utakmicu odigraće 29. oktobra protiv Crne Gore od 20 sati u beogradskom Pioniru.

                      Na Perićevom spisku nalazi se 18 igrača:
                      Golmani: Miroslav Kocić (Metalurg), Strahinja Milić (Vardar), Dejan Milosavljević (Jugović)
                      Krila: Ivan Nikčević (Visla), Dobrivoje Marković (Vardar), Rajko Prodanović (Segedin), Darko Đukić (Metalurg)
                      Pivoti: Rastko Stojković (Brest), Mijailo Marsenić (Metalurg)
                      Bekovi: Marko Vujin (Kil), Nemanja Zelenović (Visla), Momir Ilić (Vesprem), Momir Rnić (Melsungen), Miljan Pušica (Visla), Dalibor Čutura (Konstanca), Nenad Vučković (Melsungen), Davor Čutura (Al Ahli), Nemanja Mladenović (Empor).
                      Malo mi je nejasno da braca Cutura, dobiju prednost, u odnosu na Petra i Draska Nenadica, koji su u odlicnoj formi. Takodje B.Radivojevic da nema mesta
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Prvu utakmicu pocinjemo sa C.Gorom, u sredu 29. oktobra od 20 sati u "Pioniru", a 2. novembra gostuju selekciji Izraela.
                        Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo u Poljskoj 2016, održavaju se od oktobra do juna naredne godine.
                        Po dve najbolje reprezentacije iz svake kvalifikacione grupe plasiraće se na EP, kao i najbolja trećeplasirana selekcija.
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Prva utakmica i teska pobeda, 25:21, najbolji Vujin i Djukic sa 7 golova.
                          Last edited by jovan; 29-10-14, 22:05.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Pred sutrasnji duel sa Izraelom, trener Peric je iskljucio iz reprezentacije, golmana Milica.
                            Iako je bio један od адута, због пијанства српски стратег послао ga je кући уместо у Израел.
                            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                            Comment


                            • CRNA GORA- Island
                              25:24

                              Đeca ako se tako može reći, dobili iskusne i jake Islanđane.... Vodili čak i 5 golova razlike.. Tokom cijelog meča vodili smo 3,4,5 razlike... Ali eto na kraju iskustvo Islanđana dovelo do jednog gola razlike. Sve u svemu Crna Gora treba da slavi i da se ponosi ovom đecom !!!

                              BRAVOOOO ĐECOOOOOO!!!!!

                              Comment


                              • Posle nase dobre igre i prednosti 21:17, razbranio se njihov golman, i primamo 2 gola.
                                Nasi trenutno bez ideje u napadu i ponovo primamo gol, kojim domacini prilaze na 21:2o
                                Marsenic prekida seriju Izraelaca i 22:2o , Kocic odlicna odbrana i imamo napad, koji ponovo Marsenic realizuje.
                                Na 3 min.do kraja 24:21, vrlo ostra igra koju sudije tolerisu domacinu, omogucava im da drze prikljucak.
                                Ilic sa 2 gola odrzava razliku,Kocic odlicno brani, i vazna pobeda 26:22
                                Kod nas najbolji Stojkovic sa 6 golova, Ilic i Zelenovic sa po 5.
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X