Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Airtel Indian Grand Prix - Buddh International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Evo dio bar,nije nesto ali bolje ista...



    Pavle je rekao jutros da je to za Sica
    sigpic

    Comment


    • #32
      Originally posted by Vladan View Post
      Evo dio bar,nije nesto ali bolje ista...



      Pavle je rekao jutros da je to za Sica
      'A few months ago, he was asked by the Marley family to sport the special design in India this weekend,' read the post.
      'He's a big Bob Marley fan and was happy to follow their wishes.'

      http://www.dailymail.co.uk/sport/for...#ixzz1c7xVm2HV

      Comment


      • #33
        Dobro, nije jedino Pavle pobrkao, dosta ljudi je to pomislilo, ali ja sam odmah prepoznao kralja Boba Marlija

        Inace oni koji ne gledaju kvalifikacije, mnogo toga propustaju.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          Dobre kvalifikacije,ima Luis brzinu i vjerovatno je jedini koji bi mogao da isparira Fetelu mada je i to veliko pitanje posto Sebastijan vozi kao da nista nije odluceno i sa svakim krugom sve vise pojacava.Luis ce morati brzo da se probije ali sigurno nece biti lako,ipak su ispred Baton,Alonso i Veber.Mark ne izvlaci ni blizu tu brzinu koju izvlaci Fetel,Baton dosta problema,cak je bilo kriticno u Q1 mada se izvukao .Zalio se na grip i to odjednom,kako rece bez ikakvog razloga,prednje gume su bile problem.Masa na kraju ruzno zavrsio,otislo vjesanje preko ivicnjaka.Spremice taj bolid Ferari bez mnogo problema,Masa opet pokzuje dobru brzinu,ziv je!Alonso odlican u prvom sektoru,tu je Ferari i najbrzi ali je treci ogroman problem za njih.Niko standardno na nicijoj zemlji,mislim da nije bilo potrebe da ulazi u brzi krug i tako skracuje vrijeme sjutra na trci no dobro.Odusevio Toro Roso,imaju brzinu to smo znali ali da oba bolida budu u TOP 10 je nesto sto niko nije ocekivao sigurno.Petrov 11. ali ce se zbog incidenta sa Sumaherom na prosloj trci preseliti na 16. mjesto,isto kao i Perez koji je bio 17. on ide tri mjesta iza kao i Luis.Sumaher se opet mucio sa bolidom,zalio se na vibracije i Mercedes ima taj standardni problem mada mislim da je Sumaher morao do Q3,previse je da dvije trke uzastopno zavrsava kvalifikacije posle Q2.Di Resta isto mozda razocarao,Sutil uspio u poslednjem trenutku da upadne u Q3 i naravno samo turisticki odvozio tamo sto mu je donijelo 8. mjesto.Sena nije mogao da parira Petrovu,Vilijams nema brzinu,a ni Zauber na ovim kvalifikacijama bar.
          Sto se Fors Indije tice previse su rizikovali,kasno su izasli u Q2 sto je vjerovatno kostalo Pola bolje pozicije.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Sanjao sam da je Alonso prvi u kvalifikacijama Cek da vidim da nije stvarno ?
            - Ma 100% pored Vettela ce biti prvi
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Zakucao se Fetel u snu?
              sigpic

              Comment


              • #37
                Za nimlive kvalifikacije, vidi se da vozaci jos nisu potpuno upoznati sa stazom, mnogo nekih sitnih gresaka. Nekako najmanje zanimljiv bio Q3 jer je Seb sve isprasio, a i ponovo je samo 7 vozaca izaslo, mora se to srediti nekako, takvo taktiziranje ubija duh F1. Cestitke Fetelu na prikljucivanju legendama poput Sene i Prosta, kada god mogu da kazu vase prezime u recenici sa njima, na dobrom ste putu. Zanimljivo ce biti na startu sa njim i Veberom, a iza ce biti Alonso. Mislim da je svima jasno da ce Red Bul voziti za Vebera, nadam se da ce mu to konacno doneti pobedu, jer je bukvalno sramota na pobediti bar jednom u ovakvom bolidu.
                Ferari ima tempo da parira, ali ne verujem da moze da pobedi i RBR i McL. Sa druge strane Meklarenovi vozaci solidni, Baton je mozda mogao da postavi dobro vreme, ali ga je omela ona zuta zastava zbog Mase (idiot ), Luis pao zbog one kazne. Rozberg best of the rest, Sumi ni u top 10 ali ce sutra biti opasan u trci. Toro Roso obojica u 10 Reno izgledao kao da ima tempo i onda naravno nista u Q2. Rikardo ponovo nije na dnu. Do 6 minuta pred kraj Q1 bio je na 17. Videcemo da li ce D`Ambroziju dozvoliti da se trka sutra jer je van 107%.
                U svakom slucaju sve indikacije dobre trke sutra su tu...

                Edit: Vladane kraljino
                Last edited by Nebojsa; 29-10-11, 11:32.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Vladan View Post
                  Zakucao se Fetel u snu?
                  Nazalost nije
                  Zato mi je san i propao Nemam ideju zasto sam sanjao F1 , mozda prvi put da imam san vezan za F1 ...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #39
                    Nije samo Vladan, ni ja ne cenim Raikkonena uopšte iako sam navijač Ferrarija.
                    Čovek je lenčuga.

                    Što se tiče kvalifikacija....
                    Iako sam gledao samo Q3 na internetu, primetio sam sledeće:
                    1. Massa - da li je moguće da niko nije zabrinut da mu je izbočina na krivini polomila vešanje i oterala van staze?
                    2. Po meni Button je uradio zadnje i svoje najbolje vreme pod žutim zastavama - opet, po meni, to bi trebalo pogledati.

                    U svakom slučaju, čekam reprizu večeras...

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by pretorian View Post
                      1. Massa - da li je moguće da niko nije zabrinut da mu je izbočina na krivini polomila vešanje i oterala van staze?
                      2. Po meni Button je uradio zadnje i svoje najbolje vreme pod žutim zastavama - opet, po meni, to bi trebalo pogledati.
                      1. To je uvek rizik kada probas da prodjes kroz krivinu na taj nacin.
                      2. I meni se to cini. Slicna situacija kao i sa Hamiltonom na prvom treningu.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        1. To je uvek rizik kada probas da prodjes kroz krivinu na taj nacin.
                        Naravno, bez sumnje nije trebao da ide van staze i ivičnjaka.
                        Ali ovakve stvari (kao na primer šahte na nekim stazama ;)) ne bi smele da postoje na stazi... Šta da ga je neko na primer izgurao ili naterao da ide tamo..?

                        Comment


                        • #42
                          Dobro, slazem se da je trebalo obratiti paznju, ja ni ne vidim svrhu tog lezeceg policajca odmah pored ivicnjaka Samo sto se vozacima skrene paznja da su ivicnjaci takvi i na kojim mestima moraju da budu ekstra oprezni.

                          Fetelova kaciga.



                          Kolegijalno. Nice

                          I jedna neopisivo cool slika

                          Last edited by Nebojsa; 29-10-11, 13:39.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by pretorian View Post
                            Nije samo Vladan, ni ja ne cenim Raikkonena uopšte iako sam navijač Ferrarija.
                            Čovek je lenčuga.

                            Što se tiče kvalifikacija....
                            Iako sam gledao samo Q3 na internetu, primetio sam sledeće:
                            1. Massa - da li je moguće da niko nije zabrinut da mu je izbočina na krivini polomila vešanje i oterala van staze?
                            2. Po meni Button je uradio zadnje i svoje najbolje vreme pod žutim zastavama - opet, po meni, to bi trebalo pogledati.

                            U svakom slučaju, čekam reprizu večeras...
                            Znaci nisam jedini,sad mi je lakse

                            Bas je ostro isao ali je sto se mene tice to dobra stvar,napokon malo vatre od njega Jeste da ne smije ono da stoji na stazi ali ce paziti ubuduce pouceni ovim "incidentom"
                            Sto se tice Batona sigurno nije usporio iako je na snazi bila zuta zastava,ali bi mnogo bilo da i njega kazne,da je Luis u pitanju ne bi ni razmisljali
                            Last edited by Vladan; 29-10-11, 16:03.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              E bas sam i ja primetio taj visoki ivicnjak koji je unistio Massin bolid. Ne razumem svrhu visokih ivicnjaka, bolidi su tako niski da im svaka neravnina mnogo otezava. Slicna je situacija npr. na poslednjim sikanama u Catalunyi i u Nirburgringu, verovatno i na jos nekim stazama, nemogu sad da se setim. A jel se secate tek ivicnjaka na Imoli(San Marino), bili su skoro visine bolida. Sve u svemu ocekivan ishod kvalifikacija, Hamilton sad startuje kao 5. jel tako?
                              Valjda ce biti dobra trka i valjda niko(Vettel) nece pobeci previse na startu...
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Da, Hamilton ce startovati 5.
                                Dobro me podseti Imole, ovi danasnji bolidi bi se valjda polomili negde na pola trke. Ono je bilo nehumano, mada su skresali to malo sredinom 2000ih, pred kraj F1 trkanja tamo. Postoji sansa da se ta staza vrati u sampionat, negde od 2014. Fingers crossed
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X