Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Airtel Indian Grand Prix - Buddh International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kontam da ce biti jos nekog obelezavanja, verovatno i Italijani ce nesto smisliti, Baton i Hamilton za Veldona... Teski i losi dani za auto - moto sport, nadajmo se da su se ispucali baksuzi bar za neko vreme.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Uzasni,valjda ce ovaj vikend prekinuti agoniju
      sigpic

      Comment


      • #18
        Ja ne znam kome ova trka moze biti zanimljiva :S :S TJ moze trka , ali sezona je gotova , treba se okrenuti novoj , Vettel ce i ovde dobiti , samo da li je tacna informacija da Kartikijan vozi u Indiji ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #19
          Originally posted by Miko View Post
          Ja ne znam kome ova trka moze biti zanimljiva :S :S TJ moze trka , ali sezona je gotova , treba se okrenuti novoj , Vettel ce i ovde dobiti , samo da li je tacna informacija da Kartikijan vozi u Indiji ?
          Jao Miko, bez uvrede, ali smorio si vise sa tim: "Sezona je gotova, vise nije zanimljivo, itd. itd."
          Formula, kao i svaki automotosport, je zanimljiva zbog samog trkanja, prestizanja... Npr. 2007. i 2008. sampionati su odluceni u poslednjoj trci i sampion je oba puta imao prednost od samo 1 poena na kraju, verovatno je to tebi bilo zanimljivo, ali ja (kao i vecina, pretpostavljam) gledam ovaj sport zbog uzbudjenja koja donosi trka, a tih godina takva uzbudjenja nisu postojali, skoro svaki put bih onako lepo posle rucka zaspao gledajuci trku. Tako da mi na kraju nista nije znacilo sto je sampionat neizvestan, kad su me trke ubile u pojam. Ove sezone trke su fenomenalne, a to je vecini ljubitelja samog trkanja dovoljno.
          A mislim da bi i ti bez problema uzivao kad bi Alonso osvojio titulu 5 trka pre kraja, ili bi i tad rekao da je smor?
          A kad je rec o Kartikejanu, nadam se da ga vise nikad necu videti u F1, kakva je to budala. Mislim da nece voziti, Rikardo ga je zamenio za stalno...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Najsigurniji nacin da Tilke dizajnira dobru stazu je da precrta neku od starijih(naravno,ne njegovih),u ovom slucaju Kyalami.Kartikejan vozi ovu trku,umesto Ljucija.

            Comment


            • #21
              Originally posted by Miko View Post
              Ja ne znam kome ova trka moze biti zanimljiva :S :S TJ moze trka , ali sezona je gotova , treba se okrenuti novoj , Vettel ce i ovde dobiti , samo da li je tacna informacija da Kartikijan vozi u Indiji ?
              Kad se fudbalski navijac baci na F1
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #22
                Hamilton vec popio kaznu, bice pomeren za 3 pozicije u nazad posle kvalifikacija, zbog nepostovanja zutih zastava na prvom slobodnom treningu. Ista kazna i za Pereza.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Neko ko zeli da se vozac zakuca da bi njegov miljenik pobijedio nije pravi fan F1,a tek nije kad odustaje od pracenja kad se rijesi sve.Neko ocigledno F1 gleda kroz tabelu,a ja od 1996. do danas nisam 5 kvalifikacija propustio,a kamoli trka pa bilo rijeseno ili ne,ne zanima me.Ovakva staza pa jos imamo toliko preticanja,svako ko iole voli F1 ce da gleda i uziva,to je bar jasno!

                  Gledao sam pocetak prvog treninga i cim je pas izasao na stazu crvena zastava,vidim da su ukupno bile cak tri.Vozaci odusevljeni stazom,a ko ne bi bio,ono sto ce biti problem je prasina,ima je bas mnogo.

                  Provalite ovo

                  http://www.dailymotion.com/video/xlz...-prix-fp1_auto
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Ma meni nije bitno ko ce da osvoji sampionat,bitno je da uzivam u trkama,i da se Sumi sto bolje plasira
                    Sad ko ce pobediti mi i nije bitno,stalo mi je od dobre trke

                    Inace Mislim da McLaren ima najvise sansi za pobedu po meni,nekako mi Button deluje samouvereno
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #25
                      Imaju mmalo problema sa zivotinjama, psi, pacovi, slepi misevi Bice zanimljivo, staza je stvarno odlicna. U krivini 5 mnogi prave gresku, ne verujem da ce trka proci bez incidenata, jer je na tom delu staze dosta usko. Inace Masa prvi na drugom treningu, ako pobedi menjam ime u Nostradamus ;)
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #26
                        Okacio sam anketu. Onaj jedini koji ce odgovoriti ne je Vladan
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #27
                          Upravo tako,vec sam glasao
                          Ne volim ga,ne volim ljude koji ne koriste svoj potencijal,koji nisu radnici,a takvi moraju biti u F1.Nikad mi nije bila jasna tolika pomama za njim ali to sam samo ja
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Bio je zanimljiv za gledanje svojevremeno. Sigurno da jedan sampion sveta vise nije za bacanje.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Premocna

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Ona Halimtonova sa Marlijem je zakon, samo ne mogu nigde da je nadjem...
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X