Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odbojka - opste diskusije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by jovan View Post
    Jel imas neke novosti, gde ce Ivan"grozni", posto nije produzio ugovor sa turcima.
    Cuo sam, da i Lisinac menja klub.
    Lisinac je presao u SKRA Belhatov jos prije 2/3 mjeseca. Mislim da Ivan treba da smanji samo primanja a da ostane jos jednu sezonu u Feneru.
    Evo nekih
    Matej Kazijski se vraca u Trentino iz Halkbanka
    Viktor Josifov iz Fridrishafena u Niznji Novgorod

    Izvinite, malo sam neaktivniji ovih dana pa ne stignem vam odgovoriti.
    Sad je poceo kraj SL, imate mnogo zanimljivih utakmica po raznim online streamovima. Iran se dobro pokazao sa Rusijom
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #47
      Jedan veliki transfer, barem po meni jedan veoma drag igrac:
      Zbignjev Bartman se vraca u Jastrzebski
      Nas Nikola Kovacevic presao u kineski Sangaj
      Aleksej Spirjidonov u Zenit Kazan
      Visoto NAJJACI KOREKTOR IKADA iz nekog korejskog u japanski klub
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • #48
        Nekadasnji kapiten naše reprezentacije Bojan Janić (32) se iz kineskog Šangaja preselio u rumunsku Konstancu,gde je ranije presao i nas libero Rosic.
        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • #49
          Tijana Boskovic je veliko otkrovenje, u prve dve utakmice,22 i 26 poena
          Tijana je rođena 8. marta 1997. u Trebinju.
          Visoka je 191 cm (71 kg), u napadu skače 303, a u bloku 295 cm.
          Uz nju ide i kompliment, u stilu "biser koji se radja jednom u 2oo godina"





          Procena strucnjaka je, da ce biti dominantna kao Gamova
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • #50
            prenosi li sto sportklub ove sezone od odbojke?

            Comment


            • #51
              Dominikanska Republika nije imala da se pohvali samo kvalitetnim igrama na Svetskom prvenstvu, na terenu je blistala Brenda Kastiljo, u svakom smislu te reči...




              Spoiler


              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

              Comment


              • #52
                Kakav gest Perudje,vredan najvece pohvale ljudskosti
                Odluka je, da tribina sa najvatrenijim navijačima ove ekipe nosi ime po preminulom sinu Gorana Vujevića - Stefanu.
                Kakvo postovanje igracke legende
                Inače, popularni Kvisko igra i dalje za Peruđu, sa Batom Atanasijevićem, a trener je legendarni- Nikola Grbić.
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • #53
                  U.Kovačević oduševio Italijane: obrijaću se tek kad Srbija postane olimpijski šampion!

                  Modena leti s bradatim Kovačevićem", naš odbojkaš je jedanod ključnih igraca, fantastičnog starta Modene koja je zabeležila šest pobeda na isto toliko utakmica italijanskog prvenstva.
                  "Kad ću da obrijem bradu? Samo ako sa Srbijom postanem olimpijski prvak u Riju 2016. godine. U suprotnom ću je pustiti da raste još", ispričao je Kovačević za Korijere.
                  Mladom Kraljevcaninu, je trebalo malo vremena da se privikne, i sada je jedan od lidera tima.
                  Uros nedavno na reprezentativnom okupljanju
                  Last edited by jovan; 27-11-14, 13:08.
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • #54
                    Stefana Veljkovic MVP treceg kola L.S.


                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • #55
                      Odbojkaski savez Srbije, objavio je da je zenska reprezentacij na drugom, a muska na 3.mestu na najnovijoj rang listi.

                      Kod muskaraca prva je Rusija sa 336 bodova
                      druga je Italija 332
                      treca Srbija sa 324
                      Od cetvrtog do desetog mesta, su Poljska 318, Bugarska 312, Nemačka 286, Francuska 282, Finska 270, Belgija 256 i Slovačka 252.

                      Kod zena prva je Rusija 334
                      Drugo mesto dele Srbija i Italija sa 324 boda,
                      Od četvrtog do desetog mesta su – Turska 318 bodova), Nemačka 314, Holandija i Poljska po 274, Beglija i Hrvatska po 258 i Bugarska 252.
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • #56
                        Vanja o Nikoli: Sad sam ja šef
                        Braća koja su proslavila srpsku odbojku ponovo zajedno rade za njeno dobro. Vanja je potpredsednik Saveza, a Nikola je selektor. "Ne znam kako će prihvatiti taj odnos", kaže uz osmeh.

                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • #57
                          Zanimljiva reklama za vicesampionke Evrope

                          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                          Comment


                          • #58
                            Jedna dugo ocekivana vijest : Goran Kvisko Vujevic zavrsio je odbojkasku profesionalnu karijeru.
                            Znaci moj idol, odbojkaski Bodiroga, opasan mozak i strasan igrac. U 42. godini, 25 godina duga karijera. Ne znam da li treba ista vise da se napise.
                            Jedino je jos Ivan Grozni ostao, a svi iz slavne generacije su zavrsili karijere

                            Last edited by quard1aN; 09-05-15, 15:52.
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Grbiceva izjava koja dosta obecava- kad on to kaze to ima "tezinu"
                              Da nas je neko pitao pred polazak u Brazil da li hoćemo da igramo finale i uzmemo srebrnu medalju u konkurenciji Brazila, Poljske, Amerike, Francuske i Italije, mislim da bismo svi redom potpisali. U tom smislu ne bih da to zaboravimo. Sada je najjači utisak poslednji, jer smo izgubili sa 3:0 od Francuske, a način na koji smo izgubili je to što mene boil Ali, kada se preslišamo koliko smo radili u poslednja dva meseca, koliko smo se trudili i novina uveli i koliko su svi dali sebe od prvog do poslednjeg, ne samo igrači, treba da smo zadovoljni. Ovo je odličan početak, ali se nadam da ćemo ispraviti stvari koje mogu da se isprave, da još konsolidujemo svoju igru, pa da na Evropskom prvenstvu budemo još bolji“, istakao je Grbić.
                              http://www.b92.net/sport/teme/trajko...nav_id=1018308
                              Last edited by jovan; 22-07-15, 17:04.
                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • #60
                                Da li mozda neko zna da li ce Boricic ostati predsednik OSS i da li ce ovo rukovodstvo saveza ostati i naredne 4 godine?Odbojkaski savez nam je najbolje organizovani savez od svih i bilo bi dobro da se tako nastavi.Pozdrav

                                Comment

                                Working...
                                X