Announcement

Collapse
No announcement yet.

# 58 - MARCO SIMONCELLI (1987 - 2011) RIPOSA IN PACE , FRATELLO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pocivaj u miru majstore!
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • #32
      R.I.P. Marco Simoncelli
      sigpic

      Comment


      • #33
        ADDIO CARO MARCO ... neka mu je laka zamlja .

        Comment


        • #34
          R I P Marco Simoncelli , nemogu opisati svoje stanje , mnogo mi je zao, ((((((((((((

          Comment


          • #35
            Rest In Peace, Marco.
            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

            Comment


            • #36
              Danas je Italija zanemela od tuge.....

              Comment


              • #37
                Da je bar jednom pobedio u najjacoj klasi, nekako bi mi bilo lakse.

                R.I.P. Marco
                sigpic

                Comment


                • #38

                  ..jos jedna mladost....pocivaj u miru vatreni decace..
                  Last edited by Rossini; 23-10-11, 23:33.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Zasto,zasto,zasto,zastoooooooooooo???????????????? ?????

                    RIP,Super Sic...

                    Un Nome...Un Mito...UNA LEGGENDA... VR|46


                    Comment


                    • #40
                      Hvala za sve Marko, ostaces u mnogim srcima nikada nezaboravljen !
                      COVJEK KOJI NE PRAVI GRESKE OBICNO NE RADI NISTA

                      Comment


                      • #41
                        #58 Simoncelli - Moje misljenje

                        Jos tokom 2008. sam navijao za Marca. Odmah mi se svideo njegov karakter i stil voznje - strastvenost.
                        Video sam ga kao odlican "lek za sve vecu kolicinu omalenih spanaca".
                        Jedva sam cekao hiljadarke, u kojima ce on i Rossi da kidaju ove ostale... jbg navijac sam njihov, ne zamerite.

                        Ali ja moram da napisem tri stvari vezane za udes.

                        Prvo, odmah sam "optuzio" gume. Sigurno je i on bio nepopustljiv, ne zeleci dnf po ko zna koji put ove godine i drzeci se
                        motora, ne pustajuci. Zaista mislim da treba da stave prst na celo (Dorna, Bridgestone, FIM...)
                        Dakle, "single tire rule" je najgori bullshit ikada!!!

                        Drugo, koliko god bilo smesno ili nevazno, ja verujem da je on zbog svoje bujne kose nosio bar 1/4 veci broj kacige, ako ne
                        i pola broja. Kaciga mora da bude knap. On je negde morao da smesti kosu, koja je mozda cak i pospesila sklizavanje kacige.
                        Koji drugi razlog bi bio da mu spadne kaciga? Stravican udes - da, ali i neki drugi su imali jezive udese ali kaciga ostaje.

                        Trece, uzasno mi je zao sto se to desilo na predzadnjoj trci prokletih 800-ica. Dorna se preplasila jer je Capirossi u Mugellu
                        vozio ~370Km/h na Dukcu od 1000 pa je uvela motore koji se voze non-stop na ivici, na visokom rezimu... svirepe masine...


                        Divan karakter, odlican vozac, sve najbolje za SuperSic-a!!!


                        p.s.
                        Svetska ekonomska kriza u MotoGP je iscenirana stvar. Razna pravila su uvedena na racun krize,
                        forsirajuci neke firme, kompanije... praveci ovaj sport sve vise nalik Formuli 1.

                        Comment


                        • #42

                          Comment


                          • #43
                            58, Počivaj u miru

                            Comment


                            • #44
                              R.I.P. MARKO
                              Novcem se ne moze kupiti sreca ali moze pivo, a to je skoro isto.

                              Comment


                              • #45
                                Samo 24 godine,strasno..http://www.sportklub.info/rosi-ubio-...jeg-prijatelja

                                Rosi odlazi...

                                Comment

                                Working...
                                X