Announcement

Collapse
No announcement yet.

# 58 - MARCO SIMONCELLI (1987 - 2011) RIPOSA IN PACE , FRATELLO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Toseland je dao lep inteview

    http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motogp/15426907.stm

    i Schwantz, naravno

    http://www.superbikeplanet.com/2011/...a9lC8.facebook
    Last edited by gringo; 25-10-11, 13:12.

    Comment


    • #62


      Kako su sve Italijani videli Bas mi je tesko kada sve ovo gledam...
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #63
        Ja rijeci nemam... Tuga... Bio mi je omiljeni vozac posle Rosija... I onda nesto ovako... Preplakala sam cijelu nedelju... U skoli su me cudno gledali, nerazumijevajuci me... Pitam se da li ce ikada moci razumjeti...
        Ne znam sta bih mogla reci vise od onoga sta sam postavila na oficijalnom sajtu Motogp-a:

        ''I have nothing to say... Marco was a great rider, one of the best guys there, in Motogp. We will never forget you, legend. My thoughts are with all his family & friends, especially with Rossi.
        Rest in peace, angel! We will miss you a lot, but we will love you forever!''

        Ne mogu ni da zamislim kako je njegovoj porodici ili Rosiju... Jos slicnosti kao sa Tomizawom prosle godine... Tuga...

        Sto se tice samog incidenta, procitala sam nekoliko teorija:
        1. da je refleksivno nastavio da drzi ruke na motoru
        2. da je pao u nesvijest prije pada
        3. da je pokusao da izvede ono sto je Rosi izveo 2009., sad ne znam tacno koja je trka u pitanju, moguce Donnington...

        E sad...
        Nije ni bitno toliko sta se desilo, koliko je bitno da se sjaj u jednim andjeoskim ocima zauvijek ugasio.
        Pocivaj u miru, druze!
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • #64
          neko (nazalost) ode pre,neko kasnije,ali verujem da cemo se na toj nebeskoj stazi svi jednom sresti.neki ce i dalje voziti,a mi ostali cemo ih i dalje obozavati...telegram je....bas kako bi i trebalo da izgleda..
          ivan i vanja su napravili prelepe filmice za marka..
          kevinov tekst mi se jako svideo,opisuje marka bas onakvog kakav je bio (bar sam ja o njemu imala takvu sliku),blesav i retko simpatican momak..
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #65
            Nisam siguran kako će se cela ova tragedija odraziti na Rossija, mislim da će mu biti jako teško da "gurne" iza sebe emocije i sigurni osećaj krivice(bez obzira što ga niti ja niti bilo ko drugi krivi)ali je ljudski osećati onu prokletu sudbinsku ulogu"zašto sam baš ja morao biti na tom mestu u tom trenutku" jedina pozitivna stvar je što je sezona na kraju i što će imati malo slobodnog vremena da se "obračuna" sa sopstvenim emocijama i da donese odluku...kako dalje...ali da će ovo da praktično udvostruči težinu koju je i ovako osećao, jer je ipak on doveden u Ducati da uzme barem jednu titulu pa da se onda možda i penzioniše u Motogp-ju...Što se tiče Marca...počinjem da mislim da je koliko god to zvučalo surovo možda i dobro što nije ostao živ...jer povrede koje je on zadobijo(teška trauma vratnih pršljenova, kičmene moždine i glave i mozga....(kao što sam i rekao u prethodnom postu od udarca u glavu je poginuo)teško da bi ikada više hodao možda i govorio, verovatno qadriplegija sa umanjenim svim ostalim funkcijama...da li bi voleli da znate da je Marco živ i da će ostatak života provesti u takvom stanju, ja, ne.

            Comment


            • #66
              Ovo sto je Vanja napravila je jako dirljivo.

              Comment


              • #67
                Originally posted by Losmi88 View Post
                Ovo sto je Vanja napravila je jako dirljivo.
                Mala ispravka - napravio.

                Nije ni čudo, posle mesec dana bana, čudilo bi me da mu se iko i avatara seća...

                Comment


                • #68
                  Nedostajes nam puno, dobri nas cuponjo... zauvek cemo te cuvati u mislima...
                  Tesko ce biti gledati trke, a da ne vidim tebe na njima... i uvek cu cekati da se iz neke krivine pojavi bela Honda sa brojem 58 kako juri ka pobedi...
                  Pocivaj u miru, Super Sic...

                  Comment


                  • #69
                    izvinjavam se,nov sam na forumu. Mucim se i sliku svoju da postavim Opet izvini

                    Comment


                    • #70
                      Osvojio si nas svojim osmehom,cuvao si to dete u sebi,vozio si svim srcem,takvog cemo te pamtiti i voleti.R.I.P. VELIKI DECACE

                      Comment


                      • #71
                        Tuga I dalje ne mogu da verujem da ga vise nema Addio campione ;(
                        Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi!

                        Comment


                        • #72
                          http://www.superbikeplanet.com/2011/...34-rip-sic.htm

                          Comment


                          • #73




                            Почивај у миру мајсторе.
                            Last edited by Урош94; 26-10-11, 11:15.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Zaista,neki ljudi tek kada napuste ovaj svijet, shvatimo koliko su bili vrijedni,ne znam,evo treci dan prolazi od nesrece,a meni se samo u glavi vrti slika nasmijanog,cupavog momka,posao,djevojka,sve to u ovome trenutku mi nekako izgleda blijedo,djevojka ne moze da shvati,prijatelji isto tako,slagao bih kada bih rekao da sam bio veliki fan Sica,ali da sam mogao zamisliti da ce mi biti ovako tesko,nikada,imam osjecaj,kao da sam a pretpostavljam i vecina vas sa ovoga foruma,prosto srasli sa ovim vozacima,da nam jednostavno cine vikende posebnima.Prilikom zavrsetka svake utrke,kada cujem,famozno:dve sedmice pauze,pravo se razocaram,i bukvalno samo iscekujem da te dve sedmice prodju,opet kazem,nevjerovatan osjecaj tuge,nisam po prirodi emotivac,ali ovo,ne znam,pretesko,pretesko,koliko god stoji ono sto sam rekao,da prodju sto prije one famozne dve sedmice,sada iskreno,ne radujem se Valenciji,nikako,najradije bih volio kada bi Dorna sada otkazala tu utrku,ako nista za kraljevsku klasu,sampion se ionako zna,najveca je steta,tuga, sto nas je buduci sampion napustio,i bez njega ni Valencia,ni bilo koja druga utrka nece biti iste... R.I.P. Super Sic,vidimo se na nekom boljem mjestu...

                              Comment


                              • #75
                                Otac od Marka Simoncelija, Paolo, dao je intervju http://www.autosport.com/news/report.php/id/95668 . Procitacete da je u jednom trenutku pre trke Marko rekao ocu "Umoran sam, hocu da idem kuci".... I otisao si laka ti zemlja

                                Comment

                                Working...
                                X