Announcement

Collapse
No announcement yet.

# 58 - MARCO SIMONCELLI (1987 - 2011) RIPOSA IN PACE , FRATELLO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    kako vas nije sramota ne znam odakle vam ideja da pisete ovakve stvari kad je na twiteru Uccia i Davida Brivia pise da ih je sramota sto u ovakvim trenutcima moraju da pisu, ali za sve one koje zanima Valentino se ne povlaci iz motogp-a. Stvarno ljudi imajte bar malo obzira i ne pisite svasta ako nemate potvrdjene informacije.

    Twitter Davide_Brivio@Davide Brivio
    Many are asking about Vale stopping races. This not absolutely true and I'm sorry even that I have to explain it…


    RIP Marco
    Last edited by Culi; 24-10-11, 14:11.

    Comment


    • #47

      CAO LEGENDO

      Comment


      • #48
        http://in.reuters.com/article/2011/1...60089820111024
        http://www.b92.net/sport/automoto/mo...&nav_id=551979

        Ne znam kako ste dozvolili takav naslov o Rossiju da bude postavljen. Jos se istraga nije zavrsila a vi tako,vrlo neprofesionalno sa vase strane.

        Comment


        • #49
          Ja sam morao napraviti jedan klip u cast Marca !!! Pocivaj u miru Sic ( ogroman gubitak za svet

          http://www.youtube.com/watch?v=bs3JP5Av3OE

          Comment


          • #50
            I ja sam za Italijane , u njemu sam video naslednika Rossi-a . Pratio sam Marka jos od 125cc...
            Negde sam procitao da je zbog kose noosio kacigu vecu za 1.broj ... kasno je ...
            Zalosno je ... ADDIO CARO MARCO

            Comment


            • #51
              Tuga jedna...stim što se mora priznati da je posebnu težinu sve ima , jer se na usporenom snimku lepo vidi da ga je Rossi udario u glavu tj.kacigu, što naravno nema veze sa ničim osim igre sudbine koja je nemilosrdna...ali je isto tako činjenica što je napisao jedan od učesnika foruma. da je marko iz čiste želje da ne propusti još jedan GP se nastavio držati za motor koji je već praktično pao(osnovno pravilo , je pustiti padajući motor, da vas njegova inercija dodatno ne bi ubrzala+sam motor počeo preklapati)Kaciga je isto potpuno nedopustivo spala sa glave Marca, u oba slučaja je to propust što Marcovog tima, Što stručnjaka iz AGV-a, jer kada su mu uzimali meru u AGV(jer kacigu koju on nosi, sigurno nije kupljena u prvoj prodavnici)su ga morali upozoriti da nisu u stanju da mu naprave kacigu koja će moći u potpunosti da obavlja svoju funkciju a da se ne ošiša, ili pak ako su rekli da "to nije problem"time gore, ali vam tvrdim da će ovo povući za sobom odredjene konsekvence, kada je u pitanju AGV(barem bi trebalo)i ponavljam po gledanju snimka usporenog, taj udarac u glavu je bio fatalan, jer ga je Collin udario u predeo potkolenice, i tako ga gurnuo pravo glavom pod rossijev prednji točak.Marco počivaj u miru,hrabri obično i umiru mladi.Umro si radeći ono za čega si živeo...a to je privilegija retkih.

              Comment


              • #52
                Zamolio bih vas sve da napisete sta bi po vasem misljenju trebalo da stoji u telegramu.
                Molim vas sto pre jer ja ga uskoro saljem a ne bih voleo da samo Srdjan ili ja odlucujemo o tome nego svi mi.
                Hvala najlepse.
                Srdjan i Aleksandar.


                P.S. Sto se tice bilo kakvih clanaka,tekstova i vesti zamolio bih sve da kontaktiraju urednika glavne forum strane.

                Comment


                • #53
                  R.I.P. Marco,nadam se da si sada ne nekom boljem i postenijem svijetu...
                  Last edited by El Pocho; 25-10-11, 00:39.

                  Comment


                  • #54
                    Od Vanje:

                    Comment


                    • #55
                      moze nesto od ovoga sto je vanja dole stavila u svom videu,jako lepo

                      Comment


                      • #56
                        U telegramu treba jasno da stoji RACE IN PEACE SIC. To mi zvuci sasvim...
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • #57
                          Sve oko telegrama je završeno. Sutra krece za Italiju.
                          Neki drugari su poslali i ime i nick pa sam morao da izaberem jedno od ta dva da bi bilo sažetije.
                          Napravio sam izuzetake kod svih vas koji ste me zamolili da stavim puno ime i prezime.
                          Ukoliko još neko želi da ga upišem ,zamolio bih da mi posalje nick ili ime do sutra ujutro(sreda)
                          Siguran sam da se slažete da je svima u interesu da ovo stigne što je pre moguće.
                          Šaljem vam celu verziju.
                          Hvala najlepše svima.
                          -----------------------------------------------------------------------------------------

                          "Il #58 e' il numero per l'eternita'. Ci vediamo sulla pista celeste. Marco, riposa in pace.TV Sport Club - Moto GP"

                          Iceman,Zeka29,Nebojsa Parkic,Mirza Eminagic,Torima,Vanja #66,S-Nash,Culi,Valentina,Sanja,motorhead,nb_korac,M_G_S ,Hurricane,denia_el,ARES,SEPTIMUS,vesna8.11‎,Pablo ,gp_girl,YAMAHAY,
                          Vlastimir Godić,nnebojsa,Tomić,Dejan Urosevic,Andrea Klikovac,boban,Boca,Srdjan i Aleksandar.


                          Prevod sa italijanskog - #58 je broj kojim se piše večnost. Vidimo se na nebeskoj stazi. Marko,počivaj u miru.TV Sport Klub - Moto GP.

                          Comment


                          • #58
                            http://www.gazzetta.it/gallery/Motor...185221.shtml#0
                            tuga...

                            Comment


                            • #59
                              ... a spasilo bi ga par linija koda u elektronici...

                              kad je nagnut "toliko i toliko" stepeni ili vise iskljuciti kontrolu proklizavanja = true

                              Comment


                              • #60
                                Tekst telegrama je savrsen. Za ovakvu tragediju ni ne treba opsirnije........
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X