Announcement

Collapse
No announcement yet.

Europski kupovi (Liga sampiona, Europski kup i Celendzer kup)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ja jedva cekam 17:00 , bice detaljna analiza meca. Nadam se da cemo pobediti Monpelje , jesto da su sanse jako male ali smo namucili i Ademar Leon i Kopenhagen , nadam se da cemo upseti dobiti i Pick Szeged (2 puta) i Kiel u Pioniru. Danas u Francuskoj , da pokazemo da mozemo sa najboljima
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #17
      Originally posted by Miko View Post
      Ja jedva cekam 17:00 , bice detaljna analiza meca. Nadam se da cemo pobediti Monpelje , jesto da su sanse jako male ali smo namucili i Ademar Leon i Kopenhagen , nadam se da cemo upseti dobiti i Pick Szeged (2 puta) i Kiel u Pioniru. Danas u Francuskoj , da pokazemo da mozemo sa najboljima
      Jako jako tesko ce danas pobijedti Partizan,kao i Kiel u Pioniru ;)

      Comment


      • #18
        LIGA ŠAMPIONA.

        16.11.2011. Montpellier Agglomeration HB - RK Partizan Beograd 36:27

        Prvo poluvrijeme Partizan dosta griješio u napadu kada su željeli brzo da završe napade i pored toga Milić nije bio raspoložen na golu. U drugom Montpellier rutinski utakmicu priveo kraju, a Partizan je samo malo popravio greške u napadu, jer su nekoliko puta izlazi jedan na jedan i to je kupio Stochl. Drugo poluvrijeme će ostati upamceno da je Partizan u jednom trenutku imao samo 3 igrača na terenu i uspio zabiti gol.

        16.11.2011. HSV - RK Metalurg Skoplje 32:25

        Ostale utakmice koje su se danas igrale:

        Grupa B: Bjerringbro-Slikeborg - Fuchse Berlin 25:30
        Grupa c: Orlen Wisla Plock - St. Petersburg 30:26
        U ekipi Orlen Wisla Plock bh. reprezentativac Muhamed Toromanović zabio je 4 gola i ovo mu je 10 gol u LŠ.

        Comment


        • #19
          Odlican rezultat za Partizan.Bitno da se nisu obrukali.
          Sledece nedelje Arena ce prenositi njihovu utakmicu sa Segedom, najverovatnije cu gledati i nadam se nekoj minimalnoj pobedi.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Maric91 View Post
            Odlican rezultat za Partizan.Bitno da se nisu obrukali.
            Sledece nedelje Arena ce prenositi njihovu utakmicu sa Segedom, najverovatnije cu gledati i nadam se nekoj minimalnoj pobedi.
            I ja sam mišljenja da Partizan može pobjediti mađare, samo da golmani budu raspoloženi. Nije ovo ona ekipa Pick-a od prije 4-5 godina kada su bili uvijek u zavšnicama(1/4 ili 1/8 finala). Šteta za Partizan što ne igraju u dvorani u kojoj su navikli da igraju.

            Comment


            • #21
              Oni retko kad igraju u Pionir.
              Igraju na Banjici tacnije SC ''Vozdovac'', a dvorana je premala za EHF standarde.

              Comment


              • #22
                Znam gotovo nikad ne igraju u Pioniru. Prošle sezone su igrali domaće prvenstvo(a i ove) i čelendžer kup na Banjici.

                Comment


                • #23
                  Razocaran sam igrom , lepo je Brkovic odmah posle 1.og Time-Outa skrenuo paznju na 7-1 , prepali su se i tu je bio kraj , kakav strah , nije bauk , sve u svemu , moramo dobiti Pick Szeged , ako ne pobedimo nista od prolaza , nadam se da cemo odigrati dobro , Vlado Mandic najbolji pojedinac a i Milic je imao svoje trenutke ,onaj roling kada je bilo 3 na 6 i pogodak je maestralan , cini mi se Ilic da je pogodio ali ne garantujem
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #24
                    EHF KUP

                    16.11.2011. RK Nexe Našice - RK Sutjeska Nikšić 30:25 (29:21)
                    U zagradi je rezultat prve utakmice

                    Ostale utakmice koje su se igrale u nedjelju:



                    Sve ekipe u 3.kolu

                    Već bili u 3.kolu: Dinamo Minsk (BLR),Skjern Handbold (DEN),Fraikin BM. Granollers,Dunkerque HB G.L. (FRA), Saint Raphael Var H.(FRA), Frisch Auf Goppingen, R-N Lowen, SC Magdeburg, Maccabi Srugo, Haslum HK (NOR), FC Porto Vitalis, Sungul Snezhinsk (RUS), RK Gorenje Velenje, Pfadi Winterthur, Tataran Prešov, Bešiktaš JK

                    Ekipe koje su iz 2. kola prošle u 3. kolo: Dinamo-Poltava (UKR), SKIF-Krasnodar (RUS), Eskilstuna Guif (SWE), Madeira SAD (POR), HC Odorheiu S. (ROU), OCI/Limburg Lions (NED), HBC Nantes (FRA), Bregenz (AUT), Nordsjaelland (DEN)RK Crven Zvezda, HRK Izviđač, Cuatro Rayas Valladolid, Balatonfuredi KSE (HUN), RK Nexe Našice, Tatanbanya Carbo. (HUN), FH Hafnarfjardar


                    KUP POBIJEDNIKA KUPOVA

                    16.11.2011. HC Dobrudja (BUL) - Ulim-Alexia Chis.* (MDA) 20:38 (25:32)
                    16.11.2011. ZNTU Zaporoshye (UKR)* - KH Besa Famiglia (KOS) 44:22 (35:19)

                    U 3. kolo su prošli ekipe sa * pored.
                    U zagradi je rezultat prve utakmice
                    Last edited by danijelkr; 17-10-11, 19:30.

                    Comment


                    • #25
                      16.11.2011. ZNTU Zaporoshye (UKR)* - KH Besa Famiglia (KOS) 44:22 (19:35) HAHA PRvu izgubili 16 razlike pa onda dobili 22

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by hamza_TM87 View Post
                        16.11.2011. ZNTU Zaporoshye (UKR)* - KH Besa Famiglia (KOS) 44:22 (19:35) HAHA PRvu izgubili 16 razlike pa onda dobili 22
                        Hamza vidi se da citas i ja sam ovdje pogriješio jer su ovi bili ''gosti'' u prvoj utakmici(obe su se igrale na Kosovu), znaci obe su pobijedili. do mene je.....

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by danijelkr View Post
                          Hamza vidi se da citas i ja sam ovdje pogriješio jer su ovi bili ''gosti'' u prvoj utakmici(obe su se igrale na Kosovu), znaci obe su pobijedili. do mene je.....
                          Ma ko radi taj i grijesi A ovaj ritam Evropska takmicenja-Seha liga sve se totalno iskomlikovalo to se moglo ocekivat i prije pocetka sezone jer 70 % ekipa igra u Evropi.Trebali su staviti da se SEHA igra srijedom,Evropska bi se igrala normalno subotom/nedjeljom i sve ok,a ovako ...

                          Comment


                          • #28
                            Odmah sam pomislio, zar je moguce da i u rukometu tako providno namestaju?

                            Comment


                            • #29
                              Sutra u Beču je izvlačenje parova za 3. kolo EHF kupa u 11 sati. Klubovi iz SEHA lige Crvena Zvezda, Izviđač i Nexe su nepostavljene ekipe, a Tatran je postavljena ekipa. U gornjem postu sam napisao ekipe koje su već bile u 3. kolu su postavljene ekipe. http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post622356

                              Comment


                              • #30
                                Rukometasice Buducnosti su u fantasticnoj atmosferi u ``Moraci`` savladali najveceg konkurenta za prvo mjesto u grupi danski Midtjuland sa 28-25 (11-11).
                                Odlican mec su odigrale rukometasice Buducnosti.Imale su malo problema,u jednom trenutku gubile su 18-20,ali na kraju je sve bilo dobro po njih.Fantasticna igra protiv veoma jake ekipe iz Danske,u kojoj cak igraju 7 reprezentativki Danske.Sada su vec obezbijedile prolaz u narednu rundu i istakle kandidaturu za pobjednika LS-a.

                                Comment

                                Working...
                                X