Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (Evroliga, Evrokup, ENDESA, ABA...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ne znam bas za to , Repesa je dosta unapredio igru Cibone , igrali su produzetke i sa nama i sa Cedevitom tako da... Bice gutavo ;)
    Moze biti gusto,ali malu prednost dajem Zvezdi

    Comment


    • Eto jesi vidio,dodje Zvezda lakse nego sto se ocekivalo ;)

      Comment


      • Ne mogu vjerovati,jaran mi govori za Zagreb ima nekih problema i da obavezno probam Zagreb-Split 2 9,00,znaci to mi je jutros govorio,ili ako nista onda bar hendikep 13,5 2 1,85.Malorpije ulazim u kladionicu i vidim da je 2 na Split spala na 5,00,a hendikep 13,5 2 je 1,50. I opet ga ne poslusam i preskocim taj par,a razultat na kraju prve cetvrtine je 16:39 KOJA SAM JA DEBILCINA!

        25:63! NE MOGU DA VJERUJEM
        Last edited by hamza_TM87; 27-03-12, 17:36.

        Comment


        • Stvarno mi nije jasna kvota 7 na Azovmash danas, pa ko hoce moze da proba, samo im pogledajte sastav i sve vam je jasno. Mislim, ne kazem da ce pobediti, ali je vrednost tu.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Cantu-Panathinaikos 1

            Panatinaikos je u ovu sezonu usao znacajno oslabljen , a forma im je daleko od prave. Svijetla tacka je proslonedeljna pobjeda nad Realom , ali u ostalim mecevima ima stvari nisu bas tako polazile za rukom. U domacem prvenstvu su recimo za vikend teskom mukom savladali Dramas, 63-60 , a uspjeli su izgubiti cak I od Ikarosa. Oni koji malo vise prate kosarku znaju otrpilike kolike su kvote na Panatu u grckom prvenstvu pa eto mozete I pretpostaviti kolika su iznenadjenja ovi rezultati. Kad se tome doda da Panata u Italiju putuje bez startnog centra Andy Panka koji je bio jedan od najboji strijelaca tima I demolirao je Real u proslom kolu, njegove zamjene Baby Shack-a (ne da mi se gledati kako se pravilno pise Skorcijanitis)I startnog pleja Roka Ukica razlog zasto sam odabrao ovaj par postaje vise nego ocigledan. Pantinaikos je jednostavno jako oslabljen u ovom mecu I morace podobro da zbije redove I reket ne bi li uspio da ostvari neki zapazeniji rezultat.

            Cantu je poznat kao izrazito domacinska ekipa I do sada su kuci osim sokantnog poraza od Olimpije upisali ubjedljive pobjede nad vrlo jakim ekipama Himkija I Fenerabahcea(istina u tom mecu nastupio bez Bo Mekkejbleba). Te pobjede su bile vrlo ubjedljive I sigurne I daju mi zapravo da vjerujem da ce oni sutra bez problema savladati I grckog velikana. Ja gajim dosta simpatija prema ovoj ekipi Cantu I njihovom treneru jer imaju zaista lijepo viziju kosarke I sa malo novca uspjevaju da naprave mnogo u evropskim okvirima. Cantu je zaista kvalitetna ekipa iako su prosle sedmice imali veliki kiks u LJubljani protiv Olimpije uspjeli su da se povrate I savladaju u Pesaru vrlo dobar tim Skavolinija .

            Comment


            • Lagano tri hendikepa.

              Spoiler

              Comment


              • Rosso jel imas mozda neku racunicu dal si u plusu ili minusu sto se tice kladionice? Pitam onako
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by prskaj View Post
                  Rosso jel imas mozda neku racunicu dal si u plusu ili minusu sto se tice kladionice? Pitam onako
                  Ne vodim nikakvu racunicu , ali sam siguran da sam u plusu , ne velikom plusu ali opet ja sam zadovoljan.

                  Comment


                  • Ja to da li sam u plusu uopste ne gledam, sto cu danas da bacim recimo 1000 din na kladionicu, s tim parama nista ne mozes da zavrsis. Da l' si ih potrosio na kladionici, ili bacio na neke druge gluposti, isti je djavo.

                    Bitno mi je da u jednom trenutku imam vecu kintu, za sitnim parama ne zalim uopste.
                    Last edited by Skrillex; 24-11-12, 00:32.

                    Comment


                    • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                      Cantu-Panathinaikos 1

                      Panatinaikos je u ovu sezonu usao znacajno oslabljen , a forma im je daleko od prave. Svijetla tacka je proslonedeljna pobjeda nad Realom , ali u ostalim mecevima ima stvari nisu bas tako polazile za rukom. U domacem prvenstvu su recimo za vikend teskom mukom savladali Dramas, 63-60 , a uspjeli su izgubiti cak I od Ikarosa. Oni koji malo vise prate kosarku znaju otrpilike kolike su kvote na Panatu u grckom prvenstvu pa eto mozete I pretpostaviti kolika su iznenadjenja ovi rezultati. Kad se tome doda da Panata u Italiju putuje bez startnog centra Andy Panka koji je bio jedan od najboji strijelaca tima I demolirao je Real u proslom kolu, njegove zamjene Baby Shack-a (ne da mi se gledati kako se pravilno pise Skorcijanitis)I startnog pleja Roka Ukica razlog zasto sam odabrao ovaj par postaje vise nego ocigledan. Pantinaikos je jednostavno jako oslabljen u ovom mecu I morace podobro da zbije redove I reket ne bi li uspio da ostvari neki zapazeniji rezultat.

                      Cantu je poznat kao izrazito domacinska ekipa I do sada su kuci osim sokantnog poraza od Olimpije upisali ubjedljive pobjede nad vrlo jakim ekipama Himkija I Fenerabahcea(istina u tom mecu nastupio bez Bo Mekkejbleba). Te pobjede su bile vrlo ubjedljive I sigurne I daju mi zapravo da vjerujem da ce oni sutra bez problema savladati I grckog velikana. Ja gajim dosta simpatija prema ovoj ekipi Cantu I njihovom treneru jer imaju zaista lijepo viziju kosarke I sa malo novca uspjevaju da naprave mnogo u evropskim okvirima. Cantu je zaista kvalitetna ekipa iako su prosle sedmice imali veliki kiks u LJubljani protiv Olimpije uspjeli su da se povrate I savladaju u Pesaru vrlo dobar tim Skavolinija .
                      kakvi su ovo retardi vode 6 razlike 2 minuta do kraja i izgube mec

                      Comment


                      • Cantu je kurac od ekipe, i hvala narodu sto je digao kvotu na PAO do 2.50, kakav poklon.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • I ja odigrao PAO , prodjem 6 meceva i obori me Sosijedad , sreca pa Mocart ima ako predjes 40 koeficijent i okines na jednoj da odigras novi tiket
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • neverujem sta mi se desava na ovoj kladionici... 4 tiketa juce sve na jedan padam i to u zadnjim sekundama

                            Comment


                            • Toooooooooooooooooodoooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooor Gecevski
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X