Announcement

Collapse
No announcement yet.

Darko Plavšić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Darko Plavšić

    ...

  • #2

    Comment


    • #3

      Comment


      • #4
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #5

          Comment


          • #6
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • #7
              HOKEJ: Boston – Tampa Bej 3:5, ...SK, direktno, 21.5.11, do 22,20
              Komentatori: Darko Plavšić i Ivan (ako sam dobro čuo, jer upravo on je samo rekao: Darko i Ivan)

              Darko Plavšić je u tandemu s Ivanom (!?), obavio posao – VRLO DOBRO! Zanimljiva hokejaška utakmica, a komentar primeren. Darko, gotovo da nije načinio ni jednu jezičku grešku. Ostaje tvrdnja da je najbolji komentator kada je reč o opštoj i stručnoj terminologiji i pravopisu. Primer je svim ostalim kolegama. Najtečnije govori srpski jezik.

              Jedine primedbe (Darko): VRŠE PRITISAK (Treba PRITISKAJU, nema VRŠI ..., vrši se samo ‘nužda’, može: obavlja, radi...)!?)... Često upotrebljava: Evo prilike..., Evo... Evo (a može i bez “Evo”, ništa se ne menja!)..., Zatim, PROSTO neverovatno (Izbaci PROSTO iz svih kombinacija, veoma loša poštapalica, uzrečica)...


              P.S.
              Za Ivana (!?) ne bih govorio o dobrim stranama, dok ne otkloni - greške! Izdvojio bih samo nekoliko primedbi koje se odnose na Ivana, jer zajedno su ‘prenosili’, a Darko je upravo najbolji sagovornik i lako će mu objasniti navedene greške:
              PROSTO (loša poštapalica!) neverovatno..., JAKO LEPO (veoma lepo)..., SJAJAN (???) meč..., OD STRANE (samo: OD)..., Nije bio potpuno IDEALAN za dodavanje (nemoj da se ‘igraš’ s IDEALAN, uvek ćeš pogrešiti, izbegavaj!)..., On je napravio STRAŠAN (ne ide ‘negativno’ ispred ‘pozitivnog’) dribling, SJAJNO (???)..., odbrana golmana, veličina paka: 7:3 cm, SJAJNO (???)..., Videli smo SJAJNU utakmicu... (Dokle više: SJAJNO, SJAJNU...!?)...
              Ivane (!?), zašto ne učiš od Darka!
              ;)
              Last edited by Dragooon; 21-05-11, 22:55.
              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • #8
                Juce je komentarisao Englesku Ligu , tacnije mec Everton-Liverpool

                Toliko deluje nezainteresovano kada vodi mec , nema uzbudjenja , pun nekih nepotrebnih informacija , jednostavno sam razmisljao da li da gledam sa mute ili da gledam na netu sa Engleskim komentatorom. Nekoliko puta je falio neke stvari (imena,termine...) , zatim kada je pao gol bez nekog pojacavanja tona ili davanja atmosfere gledaocima. Stvarno ocajno + podcenjivao je u nekoliko situacija Everton sto mi se nije svidelo. Eto za jucerasnji mec
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #9

                  Darko, zaslužuješ čestitke za VRLO DOBAR komentar, zanimljivog teniskog meča: Rodik-Bentan!
                  "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Dragooon View Post

                    Darko, zaslužuješ čestitke za VRLO DOBAR komentar, zanimljivog teniskog meča: Rodik-Bentan!
                    Nije Bentan nego Beneto ... On po meni ne zna privuci gledaoce , trom je , ponekad ima dobar komentar ali uglavnom je to...
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #11
                      Igrač Lacija Hernanes se izgovara Ernanes a ne Ernandes...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #12
                        Plavsicu covece, nauci se da makar budes neutralan, nemoj toliko da mrzis Man Utd!!!

                        Comment


                        • #13
                          Što se zaljubljenosti komentatora u sportiste tiče, nakon nezaboravnog Milojka "Meri Lu" Pantića, evo dobismo i Darka "Felaini" Plavšića...

                          Comment


                          • #14
                            Terminator Jos se smejem
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #15
                              Odličan je bio Darko, kao i uvek, evo nije me mrzelo da dodjem samo da ga pohvalim . Umorio sam se od dosadnih komentatora koji samo ređaju besmislenu statisiku, kad Darko komentariše,stvarno imam osećaj da slušam čoveka koji razume igru i, što je još važnije, kao čovek je neko od koga ima sta da se čuje. Nije da samo prenosi, već imam utisak da stvarno "komentarise" sa težinom . Odličan, da ne dužim više.
                              Last edited by Jools; 21-08-12, 04:37.

                              Comment

                              Working...
                              X