Announcement

Collapse
No announcement yet.

Darko Plavšić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sinoć je odlično odradio prenos ...

    Comment


    • #17
      Pitam se zasto moram da slusam ovog coveka a uredno placam kablovsku tv, da li sam ja mazohista ili sadista, zar za moje pare moram da podnosim teror ove osobe? Zasto toliko mrzis, prezires Man Utd?
      Last edited by solex; 15-09-12, 16:51.

      Comment


      • #18
        Plavsicu legeno, milina te je slusati.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • #19
          Stvarno gotivim coveka kada prenosi basket doktor je! Ali ljudi za fudbal nije. Svaki put ocrni Manchester, da je United dao 10 golova on bi rekao da je Man odigrao lose. Nemoj da prenosis Manchester prenosi bilo sta drugo.. Ili bar zaj*bi sa komentarima vezanim za nekog igraca, "Binter" je pokidao kako je odigrao.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • #20
            Nervira covek mnogo. Sto ne prenosi Cica nista meni je on bas gotivan

            Comment


            • #21
              Ima usran glas. Da bi bio dobar komentator, pored znanja, moras da imas i specificnu boju glasa.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • #22
                Jedan od najboljih komentatora SK-a.

                Comment


                • #23
                  Isprovaljivao se na meču Newcastle United - QPR, gde je rekao da je Newcastle United ove sezone nekoliko puta postizao golove posle kornera.

                  To nije tačno, jer je Newcastle United jedini klub u Premier League koji ove sezone nije postigao gol posle prekida (slobodni udarci i korneri), ako izuzmemo jedanesterce.
                  "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                  Comment


                  • #24
                    Mec FA kupa United-Chelsea, pa prosto mi ga je zao koliko je tuzan i koliko pati sto United vodi...

                    Comment


                    • #25
                      Плашвићу пресабери се, шта радиш човече (Олимпијакос-Фенербахче Улкер)...
                      Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

                      Comment


                      • #26
                        sta radi?


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Sad uhvatio snimak Majamija, radili Plavsa i Srki, ejjjj uzivanje slusati Plavsica kada prenosi NBA. Uzivanje! Ali zato fudbal, majko moja..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • #28
                            "Iskusni Pero Antić, da je iskusniji igrači Valensije morali bi da mu persiraju" Darko Plavšić 1 car
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • #29
                              Plavšiću, malo si se ubucio.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • #30
                                Aman više sa dezinformacijom da Košarkaški klub Monako igra svoje utakmice u Monte Karlu!
                                KK Monako svoje utakmice kao i FK igra u delu Monaka koji se zove Fontevieille i koji nije ni blizu Monte Karla, između su i Monaco-Ville gde je tvrđava - prinčeva rezidencija, crkva Sv. Nikole u kojoj je sahranjena Grejs Keli, okeonagrafski muzej, par upravnih zgrada kneževine, kao i Condemine, deo u kome je luka.
                                Pa nije Monte Carlo isto što i Monako! Monte Carlo je deo Kneževine Monako u kome je pre svega čuveni kazino, Cafe de Paris, luksuzni hoteli, veći deo F1 trke po ulicama, uključujući i čuveni tunel i krivinu Fairmont Hotel Hairpin, ali nije ni blizu Fontevieille-a gde igraju košarkaši i fudbaleri Monaka.

                                Malo se iscimaš na netu, može čak i na wikipediji:

                                https://en.wikipedia.org/wiki/Salle_Gaston_M%C3%A9decin
                                Last edited by jovicic; 30-11-18, 02:42.

                                Comment

                                Working...
                                X