Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je samo zao Ivanovica...

    Comment


    • Sta kaze Sinisa, jel zadovoljan kako se pevala himna???
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Borac Banjaluka,RS
        Dobro, odigrali smo koliko smo mogli u ovom trenutku.
        Nisu nas nadigrali, omladinci čak dobro odigrali pogriješili oni najiskusniji ali šta se može. Sada je važno podržati momke i napuniti stadion u Novom Sadu u utorak.
        Čestitka kockastima bolji su trenutno i to je i bilo za očekivati.
        Idemo dalje, formiramo jak tim. Ima tu kvaliteta. SRBIJA SRBIJA SRBIJA
        Pa formiramo uvek neki dobar tim vec 15 godina ,nikako da se isformira
        GIFSoup

        Comment





        • hahahahhaahha
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Subotic panj kao i Vidic, a ja se ponadao da moze postati najbolji stoper sveta. Odigrao jednu dobru utakmicu za reprezentaciju u zivotu. Brat na kolenima igra se klikera u petercu, ni nogu da ispruzi.
            Last edited by Black Mamba 24; 22-03-13, 19:17.
            sigpic

            Comment


            • Bar sam nasao repku za koju cu da navijam u Brazilu -Kolumbija ima haos da napravi sa ovom generacijom igraca Falkao,Rodriguez..
              GIFSoup

              Comment


              • Mnogo pričaš Mamba.

                Činjenica da u drugom i nismo bili toliko loši, čak 5 udaraca na gol, neke šanse, na kraju i veći procenat lopte u nogama (mada to nije neko merilo)... ali i oni već vodili sa 2:0...da nisu bilo bi sve drugačije.
                Tim jeste mlad, ali previše eksperimentisanja, neke taktike, koja nam malo-malo padne u vodu... i nedopustivo da je Brkić No.1.

                Najgore od svega što godinama nema rezultata, decenijama. To samo jedno znači... iz korena menjati... ali trla baba lan, da joj prođe dan....
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ја са бољи играч од Радовановића и Игњовског, крећем физичке припреме од сутра да будем спреман за наредни циклус квалификација.

                  Comment


                  • Mi zapravo nismo igrali toliko lose, Hrvati isto tako ocaj, jedna vrlo losa tekma, doduse takvu sam i ocekivao. Kolarov je pobedio sebe danas, a Brkic u "nicijoj zemlji" primio gol, ukenjao se bas. Subotic drugi igrac ove sezone, a ovaj Radovanovic, treba se zapitati sta on igra i gde igra ??? Rupa...

                    Tadic ulazi i mi dobijamo nesto u napadu i odma' stvaramo 3 sanse, ali jbg, mora Stevanovic da se proda...

                    Ako si covek Sinisa, daj ostavku...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Alen Stevanovic u ovoj sezoni 800 minuta - Dusan Tadic 4000 minuta (da ne pricamo o razlici u kvalitetu pomenute dvojice)

                      Ivan Radovanovic 600 minuta (700 hiljada evra cena na trzistu) - Matic iz Benfike 2800 minuta (6 miliona, da ne pricamo o razlici u kvalitetu)

                      Marko Scepovic 700 minuta Decko povredjen bre, ne moze da veze 3 utakmice a kamoli neke golove.

                      Dolazim do zakljucka da je Sinisa Mihajlovic najveci trol u trenerskom svetu.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Kondi dzaba prica, znamo sta se radi u reprezentaciji...

                        Slucajno sam video komentar @BLBL, da je Karleusa bolji od Kolarova ??? Fascinantno...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Nemci sa Gotzinhom kao laznom devetkom, postaju Spanija polako, a Bayern ce uskoro postati nova Barca...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Sta god da bude jbg mnogo mi zao sto ne igra nas najbolji igrac,valjao bi nam kao nikad...

                            Ne sumnjam da ce se srce ostaviti na terenu,hajde Vedade molim te,moli te brat rodjeni!!!
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Sto shminka napisa u temi repke nek nam je sretno.


                              VOLIM TE BOSNO.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Slucajno sam video komentar @BLBL, da je Karleusa bolji od Kolarova ??? Fascinantno...
                                Pa, brate mili, rezultati sve govore, a o igrama da ne pricam, narocito "briljantnom performansu" Kolarova. Takvim razmisljanjem da je Kolarov "igracina" se i doslo do toga da on i njemu slicne levatine igraju u reprezentaciji Srbije koju su sada i bukvalno sve ex-Yu reprezentacije presisale....Makedonija, Hrvatska, Crna Gora, BiH, Slovenija.

                                Te price o nekim talentovanim igracima su obicne gluposti. Jedan Brazil, s daleko vecom bazom vrhunskih igraca, vraca iskusne(Ronaldinho, Fred, itd...), a Srbija kao nesto podmladjuje i kao ima dosta "talentovanih"...

                                Sto se tice Tosica, on je u samo 11 nastupa postigao isti broj golova za reprezentaciju kao i Kolarov, koji je za istu odigrao vise od 40.

                                Tebi ako je do nekog stilskog utiska, onda se prebacis na umjetnicko klizanje. Uspjeh u fudbalu se ogleda kroz rezultate i doprinos igraca, a Tosic je po svemu imao veci doprinos timu od rahiticnog Kolarova. Tosic je i fizicki snazniji igrac i brzi i uputio bi bar jedan kvalitetan centarsut od onoliko pokusaja koliko je imao Kolarov.

                                Comment

                                Working...
                                X