Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Koji Lazovic? Reci mi samo onaj iz Zvezde pa da trazim od nekog da dobijes bann, permanentan

    Ljudi, realno, treba da izgubimo i ovo, i u Beogradu onaj najgori samar. A ovaj nazovi trener, ako ima morala, sam bi podneo ostavku, nego covek je naviko da ga jure, ne zna casno da se povuce.
    Danko

    Comment


    • Gde kod nas ima časti ko je na vlasti (nisam htela da se rimuje)... niko kod nas ne daje ostavke... nigde, nikada...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zato nam tako i ide, i zato smo tu gde jesmo.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Po meni i klubovi su krivi,zato sto preplacuju igrace...

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Jeste, zvao me John malopre i bas mi kaze da gledaju u pub-u i kidaju se od smeha. Steve u cudu zasto nam ne igra Dusko Tosic, rasni bek svetske klase. Bolji od Kolarova sigurno. Bez dileme.
            Tosic nije svjetska klasa, ali je za koplje iznad Kolarova koji nista ne zna s loptom. Mozes ti laprdati koliko hoces, ali sarkazam to nece promijeniti. Pozdravi Johna

            Comment


            • Sad cuh sta kaze ovaj na prvoj, nama trebaju Krasic, Jovanovic takvi zreli igraci! haahahahahhaahahahhaahahahahahahahahahahahahahahah aha
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Веруј ми да би нам добро дошли. Они јесу мутанти тешки, али за Србију су одлични, такви нама играчи требају.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ma daj Uki nemoj si neozbiljan toliko!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Svi imaju golmane, samo mi nemamo.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Svi imaju golmane, samo mi nemamo.
                      A napadaca?! A krilo!?

                      U gorem smo stanju nego jugo koji je star 50 godine
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Ma daj Uki nemoj si neozbiljan toliko!
                        Oзбиљно, бар могу да протрче. Ко код нас у екипи може да протрчи сада? Нико.
                        Лане је бре знао некако да га умува. Сад ко зна? Нико.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Aeee, završi se i ovo.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Srbija je stvorila tri puta vise sansi od Hrvatske. Kolarov najbolji igrac Hrvatske. Kovacic ce ludnica da bude!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Uros94 View Post
                              Oзбиљно, бар могу да протрче. Ко код нас у екипи може да протрчи сада? Нико.
                              Лане је бре знао некако да га умува. Сад ко зна? Нико.
                              Ajde bre svi su zajedno paraolimpijci... Veruj mi. Svi!

                              Kolarov najbolji igrac Hrvatske.
                              ahahahaha
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Zao mi jedino zbog pravih igraca u nasoj repki Subotica,Tadica,Djuricica ...sa ovim Mihajlovicem nije nikad dosadno uvek moze jos vise da te negativno iznenadi
                                cekamo sledece kvalifikacije novog selektora,verovatno novog predsednika FSS ,opet nove neke igrace predvodene Tadicem,Djuricicem ... a za ovo tuga ,razocarenje ponovo
                                Last edited by Bokirivaldo; 22-03-13, 19:00.
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X