Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Umalo da ga Pandev uvuče. Kako bi dobro bilo da podjele bodove Hrvati i Makedonci..
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

    Comment


    • #47
      Ibisevic me ispostovao maksimalno, hvala velikom asu Onakvim ekipama treba konstantno davati 8-10 golova da se oduce od fudbala, da im se koske slede kad izadju na teren! Idi otvori neku banku u Lihtenstajnu sta si navalio da sutiras loptu, aha ti si taj!
      Last edited by Condition23; 07-09-12, 20:02.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • #48
        Odlično je ovo ispalo na kraju, 8 komada je i više nego dobro pa i protiv ovakve ekipe. Vidio je se i večeras timski duh, smirenost i prisebnost na kraju krajeva. Ibišević asistira Džeki za njegov 3. gol, a mogao je i sam riješiti ono, ali nije i to nam treba. Vršajević solidan, a imao je i neke prilike za gol međutim ništa od prvijenca. Za primjer Španija je Lichtenstein dobila 0-6, a eto mi smo im bez Mujdže, Lulića, Pandže, uspjeli uvaljati 8 komada. Sve u svemu prezadovoljan sam, a i nekim rekordima koji su oboreni večeras. Sada protiv Latvije ponovo napasti od prve minute i što više dati golova pred prepunim i renoviranim Bilinim poljem. Evo Slovaci gube od Litvanije 1-0, samo tako neka i nastave nemamo ništa protiv. Poslali smo i njima i Grcima jasnu poruku šta nam je cilj ove kvalifikacije.
        Last edited by Merlin; 07-09-12, 20:01.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • #49
          Originally posted by Condition23 View Post
          Ibisevic me ispostovao maksimalno, hvala velikom asu Onakvim ekipama treba konstantno davati 8-10 golova da se oduce od fudbala, da im se koske slede kad izadju na teren! Idi otvori neku banku u Lihtenstajnu sta si navalio da sutiras loptu, aha ti si taj!
          Vedo je mašina, milina ga je bilo gledati večeras. U ovom trenutku je po meni ispred Džeke koji je večeras bio igrač utakmice, iako mislim da je to mogao biti i neko drugi. Ovi su amateri teški iako su nam uvaljali gol, ipak su njihovi glavni igrači već veterani, a ovi mlađi i nemaju neke perspektive, sem njih nekoliko. Mada uprkos tome teško da će im još neko uspjeti zabiti 8 golova, osim kada dođu u BiH.

          Slovaci izjednačiše, a Luxemburg vodi protiv Portugala.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • #50
            Tako je mocna Crna Goro ajde gazi to!

            U trenutku kad jedan Portugal primi gol i gubi od Luksemburga eeeej Luksemburga dodje mi da ubijem onog ko je rekao ,,sve je moguce, lopta je okrugla''. Bio bih ih u svlacionici, ne interesuje me kako su primili gol ali treba da dobiju batine. Koga bre oni drkaju ovde?
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • #51
              Evo CG zabi go protiv Poljske,1:1 je tamo sada
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • #52
                Mocna Francuska vodi protiv jos mocnije Finske 1-0, Diaby na asistenciju Benz-a.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • #53
                  Covek da ne poveruje da Luksemburg ima nekog sposobnog da da gol!

                  Comment


                  • #54
                    Grcka gubi protiv Latvije,odlicno je ovo za sada
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • #55
                      Lampard dva gola, a Nemacka dominira, kako biju sa svih strana.

                      Samo su jedan gol dali, ali bato, pet igraca u napadu, 4-1-4-1, kako mocna formacija.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #56
                        Veliki Frank Lampard,dominacija i u u ovim godinama zivota,genije je covjek...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • #57
                          I Bugari vode protiv Italije!

                          EDIT: 3:0 za Englesku, Defoe...
                          Last edited by Sir Giggsy; 07-09-12, 20:19.

                          Comment


                          • #58
                            CR7 se naljutio i zabio,a Defoe za 0:3 pogodio za Englesku
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Merlin View Post
                              Vedo je mašina, milina ga je bilo gledati večeras. U ovom trenutku je po meni ispred Džeke koji je večeras bio igrač utakmice, iako mislim da je to mogao biti i neko drugi. Ovi su amateri teški iako su nam uvaljali gol, ipak su njihovi glavni igrači već veterani, a ovi mlađi i nemaju neke perspektive, sem njih nekoliko. Mada uprkos tome teško da će im još neko uspjeti zabiti 8 golova, osim kada dođu u BiH.
                              Ibisa sam zavoleo nenormalno od one polusezone u Hofenhajmu posle cega se nazalost povredio Koliko se secam imao je 18 golova na 17 tekmi i par asistencija na to Verujem da bi do kraja sezone nastavio u slicnom ritmu! Hteo sam njegov dres da kupim, znam da sam u tim danima kad god smo isli na fudbal i dam gol ja se derem ,,Ibiiiiiisevic''. Napisao sam na jednoj obicnoj beloj majci Ibisevic i dole broj 19
                              Lamps bas ozbiljnu shvatio Moldaviju a Bugari vode protiv Italije
                              OKRECI CRNA GORO TAKO JE BRE
                              Last edited by Condition23; 07-09-12, 20:31.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • #60
                                Vedad Kondicijo najbolji fudbal odigrao prosle sezone za Stuttgart,zabio i asistirao u svakoj tekmi kako je dosao,ali tada kada je zabio 18 golova se culo za njega malo vise.Prosle godine je igrao strasan fudbal,a ove sezone majstor vec 6 golova dao u kupu i LE za Svabe
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X