Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nacula na nekim drugim forumima, cim ga je zvao znaci da moze barem poluvreme ili pola sata da izgura.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Receno je iz staba da on i Sulejmani nece biti u protokolu
      za ove dve utakmice, i nema nikakvih drugih informacija.
      Bar je tako bilo pred ovu utakmicu.

      A sto ljudi pisu razne zelje po forumima, to je vec nesto
      drugo.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Nije valjda onaj stariji Scepovic !!? Usrecicemo se sa njim...Sulejmani zasluzuje prvih 11

        Comment


        • Uostalom videcemo, danasnji spic nije licio ni na sta.



          Originally posted by fudbalinho View Post
          Nije valjda onaj stariji Scepovic !!? Usrecicemo se sa njim...Sulejmani zasluzuje prvih 11
          Mladji
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Mladji !!?? i sa njim cemo da se usrecimo covek pauzirao 6 meseci ne zna gde se nalazi...

            Comment


            • Jeste, to nam treba, da igra brat koji nije krocio na teren sest meseci.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by Sara View Post
                Uostalom videcemo, danasnji spic nije licio ni na sta.

                Mladji
                Scepovic nece biti spreman jos dve nedelje, ja citao juce. A sto se tice danasnjeg spica, Djuricic to nikako nije. Moze da igra spica u Obrenovcu ali ne i u repki. Odlican igrac samo sto nije CF, pogotovu ne protiv onih skotskih gromada i izbacivaca Nije mi bas najjasnija Mihina odluka.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Miha je pokusao da iznenadi igrace Skotske stavljanjem veznjaka na mesto spica ali nisu se dali skoti iznenaditi

                  Comment


                  • Ali kada sam video Mijailovica u prvoj, doslo mi da zaplacem. Zar je dotle doslo da oni igra u prvoj ??? Pa dobro bre Miho, da l' si normalan covece ??
                    Glumio ludilo bez spica, kao Spanci na EP, Djuricic izgubljen, totalno je momak izgubio kompas na terenu. Mali Darko nije ni trebao da pocne, vec Tadic, koji nam je mozda i najbolji krilni igrac u ovom trenutku, a on blejari na klupi. Tosic presebican, imao je toliko sansi da napravi nesto i uvek je zasrao.

                    Vels je druga prica, mnogo su jaci od Skota, nece biti nimalo lepo.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Onaj odvratni osjecaj kada na kraju utakmice kazes samom sebi - ovo je najrealnije, a u pitanju je ekipa poput Skotske.

                      Vels je potpuno drugacija ekipa. Zalaganja im nece nedostajati kao ni Skotima a razlika je sto Allen, Ramsey, Bellamy, Bale znaju napraviti probleme. Ako budemo grijesili u predaji lopte na centru, Bale ce nas unistiti.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Vidim da su ljudi zadovoljni odbranom... Ja bas i nisam, da nije bilo Stojkovica primili bi 2 gola od Skotske! I da Miler nije onakva vezara pa ne moze da proceni let lopte, eto to je vec tri... Gde tu covek moze biti zadovoljan!

                        Dzaba igraju brzi krilni igraci kada se ne koriste kako treba!

                        Comment


                        • Pa i ne mogu da se koriste kirlni igraci Tosic levak na desnu, a lazovic desnjak na levu i ne ide....i uz to Lazovic nije jos zreo za ovaj nivo....Tadic usao ali ni on nije pokazao bas nesto mnogo....Krasic dok je bio u formi bio je pravo krilo, znao je da prodje i napravi sansu...a ovi sad samo petljaju....doduse nema ni kome da se centrira ...ma sve u svemu milion gresaka ima....a ljudi realno nije da nemamo jaku reprezentaciju nego nema ko da je sastavi da je organizuje....imamo bre igrace koji nisu nista losiji od bilo kojih igrca reprezentacija koji su sa nama u grupi ali dzabe....kad se u fudbalu mi srbi nadjemo na istom prostoru u isto vreme od toga leba nema.....

                          Comment


                          • Originally posted by fudbalinho View Post
                            Pa i ne mogu da se koriste kirlni igraci Tosic levak na desnu, a lazovic desnjak na levu i ne ide....
                            To je i obicaj kada se igra 4-3-3, pogotovo ovo eksperimentisanje kada igramo bez spica u napadu. Igrac kome je desna noga jaca igra levoj strani i obrnuto, da bi ulazili u sredinu i pokusali biti opasniji po gol jer su je l' te krilni napadaci, a ne da bi slali centar sut, jer nemaju kome, Djuricicu ?? Takva je bila postavka igre, barem sam je ja tako video.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Djuricic ovu poziciju drzi i u Herenvenu tako da nije neko preveliko iznenadjenje, Miha je pokusao sa nekom njegovom brzinom, ali mislim da bi se Lekic vise isplatio....
                              Dobro su stajali takticki tokom celog meca, ali sa onom ofanzivno skandalozno limitiranom trojkom necemo se direktnih sansi iz sredine nagledati, videcemo da li ce nesto novo ubaciti, ali je sigurno da su Velsani daleko jaci od Skota...

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Nisam ni morao da provjerim livescore,jer sam znao da je u pitanju majstor Arango
                                Dobro je, preokrenuli su posle i pobedili 2:1

                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X