Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobili smo ono, po cega smo i dosli.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Ako ne mozemo da damo gol skupu poluamatera

      Comment


      • Niko se nece ovde naigrati protiv njih. Ovo je neka vrsta Stoke-a u nasoj grupi. Naravno, ima igraca koje bih zamenio da sam selektor, ne znam da li Lukovic igra, ali stavio bih ga umesto Kolarova, Matica bih ubacio, kao i Boska Jankovica.. Ali to sam samo ja..

        Comment


        • Sve u svemu zaradili smo ovaj bod. Nismo igrali lose a vala nismo igrali ni dobro.
          Problem realizacije postoji, i nije mi uopste jasno kako moze Djuricica staviti u napad.
          Takodje me je iznerviralo to sto nismo nijednu kontru istrcali, da li je to njegovo nardjenje ako jeste onda je veoma debilno. Igramo veoma spor fudbal, kao na nivou Srpske lige gde je golman najbolji strelac.

          Ninkovic ne moze biti losiji igrac, Tosic glumi Ronalda a koliko ga su ga puta Berra i Webster otresli kao slinac ni on sam ne zna.

          Stojkovic, Ignjovski, Kolarov dosta dobri na ovom mecu.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            E Dusane bre, ovo se daje zatvorenih ociju!
            Ne moze Vejdaro, bila mu na desnoj a ona mu sluzi za autobus
            Jbg sta da se radi, nista specijalno bolje vrabac u ruci nego golub na grani. Vels mora da se dobije, ali mora!
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Kakav crni Lukovic, da nemamo levu stranu nikako.

              Tadic od pocetka mora igrati, bilo bi lepo da nam i Kuzma ozdravi jbt, treba nam on kao budali samar. Djuricic kao klasicni ofanzivni vezni, nam mora biti organizator igre, ne moze on igrati spica, sto se i pokazalo, jer je bio pogubljen. Bilo bi lepo kada bi Bambi dodao koji puta loptu. Laza i Micko nisu za startnu postavu..

              Boska ni na spisku lebac ti jebem..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Lepe dve šanse Kolarova i ona za kraj Tadića, ali imali su i oni bogami , da ne beše onog na golu, mada je i on imao dva-tri izleta.
                Sve u svemu, Škoti lošiji nego što sam očekivala, Srbi bolji, ali to je sve sporo i sporo i svaka lopta u nazad...i tako.
                Bićemo opet tužni na kraju.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Kakav crni Lukovic, da nemamo levu stranu nikako.

                  Tadic od pocetka mora igrati, bilo bi lepo da nam i Kuzma ozdravi jbt, treba nam on kao budali samar. Djuricic kao klasicni ofanzivni vezni, nam mora biti organizator igre, ne moze on igrati spica, sto se i pokazalo, jer je bio pogubljen. Bilo bi lepo kada bi Bambi dodao koji puta loptu. Laza i Micko nisu za startnu postavu..

                  Boska ni na spisku lebac ti jebem..
                  Hahah samo sam cekao da me neko prekori ...Ma ne mogu gledati ono june Kolarova samo zna da napuca loptu i da je dzigne a da ne vidi gde..

                  Comment


                  • Izmena Fejsa-Mijailovic je bila u stilu "sjasi Murta da uzjase Kurta"...jeste Fejsa odigrao sigurnije i nije pravio greske pozadi ali nije ni pomogao mnogo....Lazovic previse zelen za repku treba on mnogo da uci jos i jednostavno ne moze omladinac iz nase lige da igra za reprezentaciju to je samoubistvo...vecito se nadje neki selektor koji se napravi pametan da forsira nekog iz nase lige ne bi li se bolje prodao posle ili stekao satro neko iskustvo (Antic nije rezultatski kaznjen za to-do nekle-, Petkovic jeste, a da li ce Mihajlovic videcemo....) Stojkovic pokazao zasto je nas najbolji golman....Ninkovic truba...nicemu doprineo nije, on je za klupu realno a Djuricic za sredinu....Tosic mnogo vukao loptu ali prosto je slabo imao kome da je da...svi lagano trce i lagano se otkrivaju i naravno lako je skotima da ih isprate....Ivanovic, Kolarov - klasa,..vidi se zasto igraju tamo gde igraju...Ignjovski dobro pomagao odbrani....za Lekica je utakmica protiv ovih bedevija mogla da bude raj da je usao....ali jbg Miha glumi nesto i kopira Barsinu igru bez klasicnog spica....nije obavesten da nemamo Mesija...Nastasic i Bisevac dosta dobri pozadi...ukratko, odbrana je bila solidna ali je napad zakazao totalno....ako selektor ne izvuce neke pouke ne videsmo mi Brazila....

                    Comment


                    • S ovima sto smo zavrsili utakmicu smo trebali poceti.

                      Fali Kuzma, nema sta. Taman da poveze loptu.
                      Citava zadnja cetvroka sasvim solidna igra.
                      Nastastic, s obzirom na godine, deluje jako dobro.

                      Mijailovic i Lazovic zalutali u 11, kako i zasto,
                      treba pitati selektora.

                      Po postavci igre smo trazili bod, sto smo i dobili,
                      a kako Velsu dati gol, to izgleda samo Miha zna.
                      Last edited by apacrow; 08-09-12, 17:07.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Najbitnije je samo ostali neporazeni, ocekujem da za 3 dana pocnu mec igraci koji su sada zavrsili.Fejsa sem sto je napravio jednu katastrofalnu gresku koja bi nas mogla kostati gola je odigrao sasvim korektno i uneo je stabilnost u veznom redu.
                        Bambi je bio previse sebican u par situacija i trebace sa njim Miha da poprica.Nisi toliko bolji od ostalih da mozes da se bahatis sa loptom.

                        Kada ce Miha da gurne Djuricica na njegovu prirodnu poziciju?

                        @apa

                        Meni onda stvarno nije jasno kako moze da igra za Dortmund, a ne za reprezentaciju.

                        Comment


                        • Originally posted by KERSDRS View Post
                          Hahah samo sam cekao da me neko prekori ...Ma ne mogu gledati ono june Kolarova samo zna da napuca loptu i da je dzigne a da ne vidi gde..
                          Gde bre brat Kolara najveci smeker od nasih
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            @apa

                            Meni onda stvarno nije jasno kako moze da igra za Dortmund, a ne za reprezentaciju.
                            Ni meni, ali tako rekose.

                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Najverovatnije ce Scepovic igrati u napadu protiv Velsa.
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Odakle ti ta informacija?
                                Ne moze on da izdrzi ni jedno poluvreme.I receno je da ce on i Sulejmani biti sa ekipom, ne da ce biti u protokolu.Ako on moze igrati, moze i Sulejmani dobiti koji minut.

                                Comment

                                Working...
                                X