Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ludi komentator,prelud!



    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Moraju Grci da mi zgade svako fudbalsko prvenstvo gde se oni plasiraju.Da su Ukrajinci izborili plasman umesto njih, to bi bile i najjace reprezentacije koje Evropa trenutno moze da ponudi.Stvarno ce SP da bude nikad jace gledajuci ko ce sve igrati tamo.Na prste jedne ruke se mogu nabrojati sve jake reprezentacije koje ce propustiti SP.Sada jos samo da preostaje da Brazilci ne naprave sranje sa staionima i moci cemo na leto da uzivamo u vrhonskom fudbalu sem u grupu u kojoj se budu nalazili Grci).

      Iskreno vise Hrvati nisu zasluzili da odu sve ukupno kad se gleda na ovo svetsko,nego Grci.Provukli su se kroz grupu i onda dobili Island u barazu,realno ubedjen sam da bi jedna Svedska sa Ibrom eliminisala Hrvate u barazu,pa cak i Ukrajina.Po meni velika je razlika izmedju Bosne i Hrvatske,Bosna se plasirala u velikom stilu i zasluzeno,Hrvati kroz iglene usi i uz mnogo srece.

      Comment


      • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=779619

        Comment


        • Originally posted by Gari NS View Post
          Iskreno vise Hrvati nisu zasluzili da odu sve ukupno kad se gleda na ovo svetsko,nego Grci.Provukli su se kroz grupu i onda dobili Island u barazu,realno ubedjen sam da bi jedna Svedska sa Ibrom eliminisala Hrvate u barazu,pa cak i Ukrajina.Po meni velika je razlika izmedju Bosne i Hrvatske,Bosna se plasirala u velikom stilu i zasluzeno,Hrvati kroz iglene usi i uz mnogo srece.
          Te obe selekcije bi isto pregazile i Grke, ali gledaj ovako.Ako su se Hrvati provlacili, sta tek reci za Grke?Imali dosta laksu grupu, a tim reprezentacijama nisu dali vise od jednog gola i na kraju su imali smehotresnu gol-razliku a toliko bodova na svom kontu.Puno stvari im se poklopilo.Igraju najodvratniji fudbal od svih reprezentacija koje su se plasirale na SP i nadam se da ce ispasti vec u grupnoj fazi.

          Comment


          • Grci su prosle kvalifikacije prebili Hrvatsku,beton ekipa ja jos ne mogu da vjerujem da smo ih mi deklasirali igrom mozda cak i rezultatom az njihove kriterije...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Grci gaje taj tvrdi defanyivni stil igre, mnogo užasno za oko, ali boli ih uvo daje im rezultate, godinama su neizostavni deo veliki fudbalskih manifestacijama, tako nabiju koeficient pa su dobro rangirani pri žrebu, prvi ili drugi šešir i u krug...njima lepo.

              Comment


              • Deschamps produzio ugovor do 2016. sa Francuzima ..

                Transfer News Live ‏@DeadlineDayLive 16m
                DEAL DONE: France head-coach Didier Deschamps has had his contract extended until 2016. (Source: FFF)

                Comment




                • Francuzi uvek moraju da budu u podredjenom polozaju.Mislim da niko nije spomenuo, zreb je 6 decembra.

                  Comment


                  • Simulator

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Te obe selekcije bi isto pregazile i Grke, ali gledaj ovako.Ako su se Hrvati provlacili, sta tek reci za Grke?Imali dosta laksu grupu, a tim reprezentacijama nisu dali vise od jednog gola i na kraju su imali smehotresnu gol-razliku a toliko bodova na svom kontu.Puno stvari im se poklopilo.Igraju najodvratniji fudbal od svih reprezentacija koje su se plasirale na SP i nadam se da ce ispasti vec u grupnoj fazi.
                      Nisi u pravu.Grci se mozda jesu provukli,ali jos vise su Hrvati,koji su realno odigrali ocajne kvalifikacije,ali uz dosta srece prosli.Ne bi oni videli svetsko da su dobili bilo koga drugog u barazu osim Islanda.Svedska po meni definitivno zasluzila vise da igra svetsko ali jbg tako je kako je,kaze Ibra bez njega ne treba gledati svetsko

                      Comment


                      • Originally posted by Gari NS View Post
                        Nisi u pravu.Grci se mozda jesu provukli,ali jos vise su Hrvati,koji su realno odigrali ocajne kvalifikacije,ali uz dosta srece prosli.Ne bi oni videli svetsko da su dobili bilo koga drugog u barazu osim Islanda.Svedska po meni definitivno zasluzila vise da igra svetsko ali jbg tako je kako je,kaze Ibra bez njega ne treba gledati svetsko
                        Rumuni bez Vlada ne bi imali da traze nista protiv Hrvata, mozda imaju tek za nijansu jaci tim od Islandjana a i to je upitno.Od svih reprezentacija samo su njima Grci utrpali tri komada i to na individualni kvalitet Mitroglua, a kao sto rekoh igrali su bez njihovog najboljeg defanzivca.Po meni su Grci definicija za provlacenje i svedoci smo toga nekoliko godina unazad.Nece me cuditi ako dobiju laku grupu na SP s obzirom da je fortuna njima itekako naklonjena.Jedino oko cega cemo se sloziti je da obe selekcije ne bi imale sta da traze protiv Francuza i Svedjana.Da se ne lazemo, vise bih zeleo da su SP izborili Ukrajinci i Svedjani pre njih na osnovu svega vidjenog.

                        Comment


                        • Zbog ove slike je Mutu zauvijek izbačen iz rumunjske reprezentacije!

                          ADRIAN MUTU, rumunjski nogometaš, zauvijek je izbačen iz reprezentacije zbog fotomontaže koju je objavio na Facebooku.

                          Napadač Ajaccia, očito nezadovoljan izbornikovim odlukama u dokvalifikacijama protiv Grčke, na tijelo Victora Piturce stavio je glavu britanskog glumca Rowana Atkinsona koji je utjelovio lik Mr. Beana.

                          Comment


                          • Hakeri upali u sistem FIFA i otkrili grupe za SP

                            Comment


                            • Sky Sports News ‏@SkySportsNews 2m
                              Reports in Brazil: Three people killed after World Cup stadium partially collapses in Sao Paulo #SSN



                              Au da li je moguce jbt, sta je ovo...
                              Last edited by Freshman; 27-11-13, 17:06.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Bryan Swanson ‏@skysports_bryan 1m
                                FIFA: "Safety of workers always paramount for construction companies.. authorities will fully investigate reasons behind tragic accident."
                                A ovi su ludi sto daju nesposobnim ljudima da organizuju najvece fudbalsko takmicenje u svetu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X