Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kvalifikacije za SP 2014 u Brazilu

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brat moj !

    Stoper 2 gola i onda krenuo da skine dres i skonta imam ja zuti , ne smijem to
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Brat moj !

      Stoper 2 gola i onda krenuo da skine dres i skonta imam ja zuti , ne smijem to
      Ma jok, bolji autogol masina Loran Koselni.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Brat moj !

        Stoper 2 gola i onda krenuo da skine dres i skonta imam ja zuti , ne smijem to
        Radi li ista Ribery????

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Radi li ista Ribery????
          Ma prolazi brate , crveni nad njim isto , ali tesko da ce ga dati do kraja

          Mada kod prvog gola meni nije jasno kako je ono Pyatov odbranio , trebao ga je tad dati ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Šta to promaši crni Ronaldo hahahahahahahahahahahahahahaha

            Comment





            • Nema se tu sta vise dodati, jednostavno najjaci na svetu.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Dva gola lijevom,jedan desnom i jedan glavom u ovom dvomecu...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Trenutno je Ronaldo bez konkurencije,kolko ce to potrajati vidjecemo.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Dva doktora.

                    Steta sto je jedan morao da ispadne tj da ne ode na SP.

                    Comment




                    • U Parizu ga i ovako obozavaju , a nakon ove vecerasnje partije vrlo moguce da postane najomiljeniji lik u Parizu cijelom

                      Doktor .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Gledao malo pri kraju Francuze, unistise Ukrajince, Sakho ako je verovati Daletovim slikama i impresijama, pokidao. Masina je to, zapravo nisam ni ocekivao onako dobre partije za LFC.
                        A SP bez Portugala ne moze da bude.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Moraju Grci da mi zgade svako fudbalsko prvenstvo gde se oni plasiraju.Da su Ukrajinci izborili plasman umesto njih, to bi bile i najjace reprezentacije koje Evropa trenutno moze da ponudi.Stvarno ce SP da bude nikad jace gledajuci ko ce sve igrati tamo.Na prste jedne ruke se mogu nabrojati sve jake reprezentacije koje ce propustiti SP.Sada jos samo da preostaje da Brazilci ne naprave sranje sa staionima i moci cemo na leto da uzivamo u vrhonskom fudbalu sem u grupu u kojoj se budu nalazili Grci).

                          Comment



                          • jebi najlošijeg čoveka planete !

                            Comment




                            • Prikladna fotka.

                              Hrvati na kraju rutinski do prolaza, Island bez gola u baražu nije zaslužio više. Ipak je ovo njihov maksimalan domet. I Hrvatima će ostati gorak okus sa obzirom na bespotrebni crveni Mandžukića, tako su ga izgubili vjerovatno za prve 2 utakmice SPa.

                              http://www.world-results.net/uefa/ranking_2013.html

                              Usput, ovo me najviše zanima nakon večerašnjih susreta - BiH u 1. šeširu za kvalifikacije za EP 2016.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Dobro je Ćiro reko da je ovaj Mandžo pravi džilkoš.. Sjebo je sebi otvaranje svjetskog prvenstva.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X