Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK u ponudi M:tel-a Republike Srpske??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Naravno. To su kanali u Totalovom vlasništvu.
    Sad na Totalu - 4 Sport Klub kanala (i SK Golf), 4 Arena Sport kanala i 2 Eurosport kanala.
    A na mtelu: 6 Sport Klub kanala (bez SK HD i SK Golf) i 4 Arena Sport kanala.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #17
      A ima li povratka SK-a na Blicnet?

      Comment


      • #18
        Ma ko će ovde piti pametan da shvati šta se dešava. Čitam sad na nekom forumu, kaže čovjek : Upravo sam zvao mtel info podršku. Operater kaže da se svih šest Sportklubovih kanala pušta u njihovoj šemi večeras tokom noći. Vjerovatno od 00:00.
        Mtel na sajtu nema obavještenje, navodno bilo kratko postavljeno pa skinuli. Tamo neki sajt piše o tome kako će RAK zabraniti SK da se emituje....

        Comment


        • #19
          Vec godinama se oko SK-a ne zna ko pije a ko placa. Bili su kaznjeni od strane nekog tijela iz BiH ali ocigledno da se oni na to uopste ne obaziru a ovi nasi operateri nemocni. Znam da su se optuzivali medjusobno ali to je najgore jer tada obicno ne dodje do dogovora.

          Comment


          • #20
            Evo i zvanično kao što sam rekao: http://www.mtel.ba/single-article/3898, SK počeo s prikazivanjem u m:telovoj ponudi. Arene krenule kod Telemacha a u toku dana i na Totalu.

            Ognjene neće biti u Blicu.

            Last edited by Tarantula®; 07-04-17, 09:47.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #21
              Pretpostavljam da u Srbiji nema šanse da se dogodi isto
              ¡Si Señor!

              Comment


              • #22
                Možda i u Srbiji krene uskoro, kao i u Crnoj Gori, jer m:tel je u vlasništvu m:tsa. Hrvatska je nezavidnoj situaciji.
                Total počeo sa ubacivanjem Arena, trenutno ubačena Arena 1, potražite iza SK kanala.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #23
                  Za sada je isto to što je i u Srbiji nestao Eurosport, i svi kanali vezani za Diskaveri (Discovery)....., naravno govorim za MTS open iptv.
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • #24
                    Evo i zvanično za Arenu na Totalu: http://totaltv.tv/a14800/Podrska/Vij...otal-TV-a.html.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • #25
                      Onda sam se ja zesce ispalio jer sam bas nedavno (prije nekoliko mjeseci) produzio ugovor sa Blicnetom tj uveo novi njihov paket koji sadrzi oba ES-a i cetiri Arene. Za m:tel ce sada ovo mnogo znaciti sa SK-om, imace puno bolju ponudu.

                      Valjda se i Blicnet uspije nekako izboriti za SK.

                      Comment


                      • #26
                        M:tel nije produžio ugovor sa Discovery grupom (barem ne za sad) tako da su ostali bez Eurosporta, dok je Total trenutno jedini sa Sport Klubom, Arena Sportom i Eurosportom.
                        Da li će se Blic uspjeti izboriti za SK, sumnjam, jer su oni kao i Elta valjda lagali o broju korisnika, da bi manje plaćali.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #27
                          U ponedeljak zorom u Eltu raskidam i M:tel me ceka
                          SK i Arene ne moze bolje, a jebo ES nikad ih i ne gledam, Nole propo, nema ni tenis vise draz.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • #28
                            Nije Blic ulazio u spor kao Elta.

                            Comment


                            • #29
                              ES je odličan ko prati Bundes ligu...

                              Ovo je stvarno savršeno za svakoga ko voli sport, pogotovo fudbal. Sa SK-om, Arenom i ES, bukvalno mogu da se prate sve evropske lige. Koja je to uživancija...nadam se da bi moglo nekad i u Srbiji da zaživi. Zavidim...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • #30
                                Ne bih ja toliko žurio sa prelaskom na mtel. Šta ako ova regulatorna zabrani SK zbog svih sporova koje imaju, nelojalnosti konkurencije itd - kao što već pišu o tome. A sa druge strane mtel te natjera da potpišeš ugovor I ja sam na elti ali ću se strpiti mjesec dana.

                                Comment

                                Working...
                                X