Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK u ponudi M:tel-a Republike Srpske??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    E moj zOLa, logične i pametne stvari zaobilaze nas kao da smo šugavi
    ¡Si Señor!

    Comment


    • #32
      Originally posted by torpedo View Post
      Ne bih ja toliko žurio sa prelaskom na mtel. Šta ako ova regulatorna zabrani SK zbog svih sporova koje imaju, nelojalnosti konkurencije itd - kao što već pišu o tome. A sa druge strane mtel te natjera da potpišeš ugovor I ja sam na elti ali ću se strpiti mjesec dana.
      Nema sanse, ne nasjedaj na te price, to su placeni tekstovi Kabanice i veze sa zivotom nemaju. Kabanica pokusava na sve nacine, a on je muljao oko broja korisnika i izgubio SK kanale.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Kakva zabrana. Sad su i međusobno potpisali Arene za Telemach i SK za Mtel i svi mogu imati.

        Comment


        • #34
          Originally posted by torpedo View Post
          Šta ako ova regulatorna zabrani SK zbog svih sporova koje imaju, nelojalnosti konkurencije itd - kao što već pišu o tome.
          Pusti to, pa evo sad ima m:tel tako da...
          Noto, znam da nije Blic toliko ulazio, ali i oni su nešto muljali.
          Ja sam na Totalu, do kraja maja Arene besplatno, onda idu u poseban paket, do početka septembra ih sigurno neću uzimati, jer nema se šta tokom ljeta toliko gledati na Areni, pa ću onda vidjeti šta i kako.
          Last edited by Tarantula®; 19-04-17, 13:20.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • #35
            Pa ima u Srbiji provajdera koji imaju zajedno SK i Arenu ili su bar imali, mislim da Kopernikus ima u ponudi oba i Pošta Net valjda isto nzm za ostale.

            Comment


            • #36
              Mislim da si nešto pobrkao, Arenu ima sigurno samo MTS
              ¡Si Señor!

              Comment


              • #37
                Originally posted by Lord Aleksa View Post
                Pa ima u Srbiji provajdera koji imaju zajedno SK i Arenu ili su bar imali, mislim da Kopernikus ima u ponudi oba i Pošta Net valjda isto nzm za ostale.
                Nema pošta net. Sve ono što se izdešavalo (lagalo) na benchmark forumu, je zbog toga što je SK otišao iz ponude pošta net.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #38
                  Originally posted by somborac View Post
                  Mislim da si nešto pobrkao, Arenu ima sigurno samo MTS
                  http://www.kopernikus.co.rs/televizi...4f7222dccf171b

                  Evo o čemu pričam, znači Kopernikus ima oba

                  Comment


                  • #39
                    Ni ne znam da li je Kopernikus kao kablovski distributer dostupan svima, ali svejedno na Areni ih niko ne spominje.....
                    http://www.tvarenasport.com/kako-do-arene
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • #40
                      Pusti taj njihov sajt, dostupni su i kod Elte i Blica u BiH pa nisu to naveli na sajtu.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Nema sanse, ne nasjedaj na te price, to su placeni tekstovi Kabanice i veze sa zivotom nemaju. Kabanica pokusava na sve nacine, a on je muljao oko broja korisnika i izgubio SK kanale.
                        Pokušao sam ja pre godinu dana mtel, odjavio elti i internet i tv. Na elti ko fol trebala brzina biti 10 a u stvarnosti naveče bila 1MB a tv je korektan ali sam bio mnogo ljut. Uzeo mtel, manje brzine ali su stabilne i usput njihov paket za tv. Tu mi se pojavi problem, imam neki dvd kojim snimim ono što ne mogu uživo gledati - nisam ga mogao spojiti. Dodatno plaćaš za više od jednog tv-a, kanali fiksno namješteni rasporedom, sliku mi sa kanala na kanal prebacuje 2 sekunde.... Odjavio tv naredni dan a ostavio net.

                        Comment


                        • #42
                          Ako si varao sa brojem korisnika onda bi bilo logicno da SK tuzi te operatere, mozda ih je i tuzio samo ja ne znam. A ne da se sve zavrsi na tome da se SK samo odjednom povuce.

                          Trazi odstetu kroz presudu jer si ostecen za velike pare ako je neko varao sa brojem korisnika.

                          Ja iskreno ne vjerujem u tu pricu pretjerano, nekako mi djeluje kao da svi varaju.

                          Dok se oni ubjedjuju ko je koga prevario kroz medije, ja vec i zaboravio da sam nekada imao SK. Sto je najgore nema ko ni da kazni one koji su stvrano ucinili prekrsaj.

                          Comment


                          • #43
                            Tuzio ih je naravno, slao svoje revizore ali iz Elte nisu dozvoljavali sto je rezultiralo povlacenjem SK iz Elte. SK ce tesko ikad vise biti na Elti, jedino ako budu morali, mada mi to nema neke logike da moraju bas, ja imam proizovd i cijenim ga koiko ga cijenim. Elta to nece da plati ili ne moze i to je to. Elta je zajebala Blic i ostale, jer su osnovali AKOP i pregovarali kao jedno, Kabanica je glavni krivac za situaciju u Srpskoj sto se SKa tice ali on je i najzasluzsniji sto je Total najjaci operater u Srpskoj trenutno. Kabanica je izgubio i Fox kanale zbog muljaze oko broja korisnika i onda su mu i iz Foxa zacepili cijenu koju on nece ili ne moze da plati. Fox kanala i dalje nema u Elti. I sad je tu Mtel sa mnogo jacom ponudom od Elte, zbog tvrdoglavosti, bezobrazluka i nesposobnosti je Telekom Crna Gora potpuno propao sto se televizije tice, isto se pise i Elti cini mi se.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Postoji li šansa da se i u Srbiji desi ta razmena SK i Arena između SBB-a i Telekoma?
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • #45
                                Свака част за ову размјену програма! Коначно 1 мудар потез од "зараћених" компанија.

                                Мени лично не треба поред силних бесплатних најјачих такмичења, која су ми доступна FTA на тв-у и нет-у, али вјерујем да ће огромној већини гледалаца олакшати живот! Нека се још договоре у Србији, свима на корист!
                                винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                                Comment

                                Working...
                                X