Announcement

Collapse
No announcement yet.

Euroleague Qualifying Rounds 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sutra navijati za Galatasaraj kako bi otisli u drugu grupu, a da Partizanov rival bude Nimburk ili Albu?

    Comment


    • #32
      jebote kakve je ovo zajebancija? sk prenosi 1/4 i 1/2 a onda finale stave na sk prime

      Comment


      • #33
        http://www.sportal.rs/news.php?id=59707

        OMG , hahahaahhahhahahahahaha , ala se provalise likovi Ne mogu verovati , citajte i smejte se

        EDIT ; Sada su ispravili , ali 2 sata je stajalo , SUmpert odveo Galatasaray u Beograd
        Last edited by Mr.M; 02-10-11, 20:58.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #34
          Znaci bio sam u pravu.
          Ne verujem ni ja da cu ovo reci, ali hvala vam Turci.xD

          Comment


          • #35
            Bogami ovo ispade bolje nego sto smo ocekivali, Sarlroa u nasoj grupi... Galatasaraj je napravio strasan tim, i rekao sam da mogu iznenaditi, ali stvarno su najjaci...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • #36
              Топ 10 првог кола Евролиге


              Евролига је изабрала десет најатрактивнијих потеза са утакмица првог кола.



              Кириленко МВП 1. кола Евролиге


              Најкориснији играч 1. кола кошаркашке Евролиге је Андреј Кириленко из московског ЦСКА који је у победи над Жалгирисом имао учинак од 37 индексних поена, два више од Хенрија Домерканта из Уникса.

              Идеалну петорку кола чине још Малик Херстон из Арманија са 33 индексна поена, Никола Пековић из Партизана са 29 индексних поена и Лиор Елијаху из екипе Макабија са 28 индексних поена.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment

              Working...
              X