Announcement

Collapse
No announcement yet.

Euroleague Qualifying Rounds 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Busne odbrane i Cibone i Cholet-a na pocetku, videcemo da li ce se to popraviti u nastavku.

    Comment


    • #17
      Sta je ovo? Jedva da je desetina arene ispunjena. Nije mi jasno zasto ne daju domacinstvo nekom gradu gde nikada nista nije bilo, a ne Litvaniji koja je maltene pre neki dan bila domacin EP-a.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Dusan View Post
        Sta je ovo? Jedva da je desetina arene ispunjena. Nije mi jasno zasto ne daju domacinstvo nekom gradu gde nikada nista nije bilo, a ne Litvaniji koja je maltene pre neki dan bila domacin EP-a.
        Pa nece da gledaju drugorazredne timove...

        Comment


        • #19
          Nece, ali na primer da se ovaj turnir igra u nekoj manjoj hali, manjem gradu, sigurno bi sve bilo popunjeno i ljudi bi dosli da gledaju. A ne kao ovde, samo se treneri i igraci cuju, ja kad pogledam, mislim da jedva 200 navijaca ima

          Comment


          • #20
            Opa, predje Cibona u vodjstvo, bice ovo klanje do zadnjeg minuta.
            'Ladno Parsons igra za Cholet.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #21
              Originally posted by T-Mac View Post
              Opa, predje Cibona u vodjstvo, bice ovo klanje do zadnjeg minuta.
              'Ladno Parsons igra za Cholet.
              K'o da i ne igra

              Sledeca tekma bi mogla da bude dobra...videcemo Jonasa

              Comment


              • #22
                Nadam se da ce Buducnost moci da se drzi u egalu bar poluvreme.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #23
                  Ako Lietvos ne moze, sudije ce to za njih odradit. 3 tehnicke u 2 minuta, za tih dva minuta jedno 20 bacanja za Lietuvos. Jebem ti sudjenje.
                  Ivanovic ubica.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Ma ne mogu,dobro su se i drzali tri cetvrtine,mada ovo sudijama stvarno nista nije trebalo posto bi LT svakako dobio.
                    Mnogo toga fali,sam Vucevic ne moze
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Vucevic je igrao dobro ali sto kaze Vladan on sam ne moze, ali je ogroman talenat... Ocekivana pobeda Lietuvosa, Cibona se probila, ali mislim da za dalje nemaju kvalitet, Alba je bas demolirala Rigu... Da vidimo sta ce Spirou da uradi protiv Donjecka...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • #26
                        I Ilija cijelo vrijeme Mihajlovic pa Mihajlovic
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Ma nema Cibona tu šta da traži pored Lietuvosa,tako da će Partizan i definitivno imati najjaču grupu u EL.
                          Budućnost bi lagano izgubila i bez tehničkih grešaka koje su im dosuđene,a i one same su pokazatelj psihološke nestabilnosti ekipe....Njima je baš po meri da igraju (jak) Evrokup ove sezone.
                          Vučević nije iznenađenje,dobro igra,ali se ruku na srce mnogo od njega i očekuje,a on još nema iskustvo da bude nosilac ekipe u jakom evropskom takmičenju.Tu se vidi koliko je Budućnost ipak tanka u rosteru.(Onolika zvezda Valančijunas odigra svojih 15-ak minuta po utakmici,već drugu sezonu)...Trebalo bi još neko od iskusnijih da preuzima odgovornost..Jedan od njih bi trebao da bude Anderson,standardni reprezentativac Kanade,koji je imao dobru minutažu na olimpijskom kvalifikacionom turniru(čini mi se preko 20 minuta).To je igrač koji treba da pravi razliku,ali od toga za sada ništa.Izbegavali su da dovode strance,pa nemaju iskustva,šta li je već?

                          Što se tiče druge kvalifikacione grupe,tu je svakako Himki,bez obzira na neigranje Lengforda-i dalje najveći favorit...Tako da bi za košarku i takmičenje najbolje bilo da prođu oni ili Alba.Nekako potajno navijam za ove druge,bilo bi lepo videti njihov povratak,jer je evidentno da sem velikog novčanog ulaganja već godinama unazad,ljudi koji vode taj klub su pravi košarkaški entuzijasti,a i sjajna dvorana O2 World je uvek dobro popunjena,prava su košarkaška sredina....
                          Not all who wander are lost

                          Comment


                          • #28
                            Ljudi, gleda li neko tekmu? Ja sam bas u guzvi i frci ovih dana, bas mi krivo sto ne mogu da pratim kako treba...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #29
                              Dobro se drzala Cibona do kraja trece cetvrtine ali tu je nastao haos, i na kraju 17+ za Lietuvas, i ocekivana pobeda Litvanaca...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #30
                                Nimburk izbacio Khimki

                                Comment

                                Working...
                                X