Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Japanese Grand Prix - Suzuka

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bio je slican incident i prethodne godine, tada je Seni nezasluzeno oduzeta sansa da se bori za titulu. Voleo bih da vidim kisu, malo zanimljivosti nije na odmet. Mislim da cemo videti padove u performansama kod svih ekipa, odustali su svi naveliko od ovogodisnjih bolida, vec je krenula sledeca sezona. Videcemo u kom su stanju vozaci.
    Inace, ako niste culi, potvrdjene su spekulacije da je Robert Kubica imao/ima predugovor sa Ferarijem za 2012. Da nije bilo povrede, sigurno bi vozio za njih. Ipak jos uvek postoji mogucnost da se taj ugovor aktivira ako doktori procene da je dovoljno zdrav da vozi. Zanimljivi meseci pred njim, presudni za dalju karijeru.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Sada sam gledao, idioti su stavili jednu DRS zonu, na startno ciljni pravac
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #18
        Gledao sam prvi trening,ocekivano zagrijavanje za najvaznije stvari,isprobavanje taktike,vozaci Meklarena najbrzi,ja od njih ocekujem da dodju do pobjede posto im ova staza sigurno odgovara.
        Vidim da su zestoko popravljena vremena na drugom nezvanicnom i tu je Baton bio najbrzi,ali su timovi velike trojke bas blizu i to obecava,a ni Sumi i Niko nisu daleko.
        Reno na oba brzi od Fors Indije,vidjecemo u 7h najbolje koliko ko moze,Meklaren i RB ce jos pojacati,a moze li Ferari da ih isprati bice zanimljivo.Mislim da je Mercedes miran na 4. mjestu.

        Evo i rezultata

        http://www.formula1.com/results/season/2011/852/6905/

        http://www.formula1.com/results/season/2011/852/6906/
        sigpic

        Comment


        • #19
          Ja sam gledao drugi trening i odatle nista nije moglo da se izvuce, jer je vecina timova bila na relativno velikim tezinama i probali su neke scenarije za pocetak trke. Niko nije bio na nekom kvalifikacionom tempu bar da sam ja primetio. Razlika izmedju jacih i slabijih timova je sve veca kako se sezona blizi kraju, sto je i ocekivano. Sto se tice rasporeda snaga, manje - vise se slazem sa Vladanom. Ipak mislim da ce bar jedna FI biti bolja od Mercedesa.
          Od zanimljivih dozivljaja van staze zavrsili Barikelo i Maldonado, prvi zbog greske, drugi zbog kvara. Kobajasi imao nekoliko izleta i ispada sa hepiendom. Vozaci imaju problema sa kocenjem u prvoj krivini, nekoliko ih je tu krivinu prilicno prosirilo. Nadajmo se zanimljivoj trci i kvalifikacijama.
          A ovo je za Srdjana, slazem se da je MM najbolji pesnik 20. veka u Srbiji, rame uz rame sa Danilom Kisom



          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            Konacno i ta suzuka,po meni najbolja staza ikada napravljena,po meni najzahtevnije staza,jer ima gomila brzih krivina i gomila mesta na kojima je lako pogresiti i ako negde date malo vise gasa izletecete kao vettel na prvom treningu,inace vidim da je button dominirao na oba treninga,jedva cekam trening a pogotovo trku je rmi je omiljena staza i iskreno bi voleo da vettelovo slavlje jos malo priceka,ali zato ce trebati cudo, a u nedelju ima da bude haos na stazi jos ako bude padala kisa...jedino sto je glupo jeste jedna DRS zona ali ajd,svakako ce biti uzbudljivo

            Comment


            • #21
              Veber smatra da ce DRS da izbaci par ljudi iz trke ;)
              sigpic

              Comment


              • #22
                Baton pobedjen za treptaj oka a hamilton kao popisan.. savrseno jutro
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #23
                  Pitanje, ko je na ovoj slici srećan??

                  who is happy.jpg

                  Na engleskom je ovo upečatljivije!
                  Now that's called sticking it to your rivals!!

                  Comment


                  • #24
                    xaxa kakav je hamilton...kao da je

                    1.na sahranu

                    2.telohranitelj

                    ja od sutrasnje trke ocekujem dosta:

                    1.alonso i massa ce dobro startovat i napredovace dosta.....

                    2.vettel ce konacno da kiksne..kao u nemackoj

                    3.meklaren ce da podbaci pobice se izmedju sebe

                    4.sumaher ce biti odlican

                    5.takodje i kobayasi ( ali ce i on nekog da takne mora to je jace od njega )

                    6.senna bolji od petrova

                    7.rosberg odlican ( bodovi )

                    8.force india ce da podbaci

                    9.toro rosso ce bit dobar

                    10.webber po obicaju los start ali se kasnije izvuce
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • #25
                      Cudi me da ovako malo ljudi komentarise Formulu 1! Mladjima sigurno ne moze biti izgovor dominacija Fetela jer nisu videli sta je crvena masinerija na celu sa doktorom Mihaelom radila pre desetak godina a kapiram da se stariji secaju vremena kada nisi obilazio protivnike pritiskanjem nekih dugmica pa to sve lici na scenario iz arkadnih NFS igrica, pa ovim danasnjim bolidima i stazama nisu bas odusevljeni

                      Steta
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by ClayWarrior View Post
                        Cudi me da ovako malo ljudi komentarise Formulu 1! Mladjima sigurno ne moze biti izgovor dominacija Fetela jer nisu videli sta je crvena masinerija na celu sa doktorom Mihaelom radila pre desetak godina a kapiram da se stariji secaju vremena kada nisi obilazio protivnike pritiskanjem nekih dugmica pa to sve lici na scenario iz arkadnih NFS igrica, pa ovim danasnjim bolidima i stazama nisu bas odusevljeni

                        Steta
                        Generalno nema vise sta da se kaze ove sezone, svake kvalifikacije ista prica, jedino sto je ostalo da se komentarise je da li je Hamilton totalno lud ili samo malkice...
                        Inace od te 2 generacije koje si naveo ja verovatno spadam u neku srednju, poceo sam da pratim 2000 i bez obzira na Schumacherovu dominaciju bilo mi je zanimljivo tih 4/5 godina (a nisam za njega navijao). Trke su bile zanimljve, bilo je borbi za visoke pozicije.
                        Ali sto se vise formula razvijala to je postalo teze prestizanje, setite se pre par godina svih onih krilaca na bolidu, aerodinamika na vrhuncu, ali to stvara onaj "prljavi vazduh" iza bolida zbog kojeg je mnogo teze presitzati, mislim da su ove godine napravili korak unazad kad su takve stvari u pitanju sto je dobro, a uveli DRS kao sistem koji ce povecati sanse za prestizanje sto je opet dobro. Morali su to da urade jer je popularnost formule opala znacajno prethodnih godina, tome u prilog govori cinjenica da nijedna televizija sa ovih prostora nije kupila prava za prenos ove sezone, tek posle 4 fenomenalne trke se SportKlub setio da to uradi. Da nisu nista promenili ja bih eto posle 10 godina pomnog gledanja verovatno prestao da pratim, isto kao sto ove sezone polako prestajem da pratim MotoGP, trke su katastrofa, gledam ih bukvalno eto radi reda, jedino sto vredi je Moto2...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          U koliko je trka sutra?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            U 8.
                            Potpisujem vecinu ovoga sto je napisao Toni. Mozda bi za zanimljivost trka bilo korisno da se uklone plave zastave, kao sto je to bilo ranije. Potrazite na YT Using backmarkers in F1 i videcete zasto. Nekada nije bilo obaveze da se onaj ko zaostaje skloni kao da ne postoji.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Na kraju sve gotovo. Ustao sam da gledam i sta sam video ? Vettel se nije slupao , titula u dzepu i 4 trke do kraja mi imamo sampiona i sta imamo gledati prvenstvo Ocajno
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                Moraces da cekas narednu sezonu kako bi se slupao.
                                Elem jedna od onih retkih trka gde je Fetel gubio pozicije zbog duzeg zadrzavanja u boksu, s tim da ne znam kako ga je zaobisao Alonso.
                                Sumaher zavrsio kao sesti, ako se ne varam, posto mi je tu seckao strim pretpostavljam da je nakon izlaska iz boksa bio pre Mase.
                                Baton-majstorski odvozao, iskreno nakon pocetka trke nisam ocekivao da ce moci bolje od treceg mesta, al eto prijatno me iznenadio.Drago mi je da u ovoj sezoni(gledano u svim trkama) je probio barijeru koja ga je kocila prosle godine, a to je bio Luis Hamilton zato sto je retko kad bio ispred svog kolege.
                                Sledece nedelje VN Severne Koreje i nastavak borbe za drugo mesto izmedju Batona, Alonsa i Vebera.

                                Comment

                                Working...
                                X