Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportklub u BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: Sportklub u BiH

    najavljuju od iduce sezone njemacka liga 1 i 2 samo na eurosportu, da li je to istina , steta ako ne bude islo na sportklubu komentator mijajlovic je nevjerovatan.

    Comment


    • #62
      Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

      Comment


      • #63
        Odg: Sportklub u BiH

        nazalost...............

        Comment


        • #64
          Odg: Sportklub u BiH

          Pitam ko po zna koji put: Da li ce se ikada SK+ pojaviti na listi kablovksih operatera u bih, tacnije sarajevu. Mislim da se ovdje igraju neke prljave igre, jer sam samo ja do sada bar 20 puta zvao svog operatera, a znam jos dosta ljudi koji ih pritiscu da ubace SK+, znaci interesovanje postoji, ali vjerovatno imaju upute od regulatorne agencije da ne stavljaju vas kanal iz prostog razloga sto niko vise ne bi gledao sport na domacim televizijama koje nude to sto nude, mrtve prenose, debilne komentatore koji ne znaju ni izgovoriti imena igracqa itd. Postoji li ikakav nacin da izvrsite izvjestan pritisak na kablovske operatere u bih, da prekinu sa ovom nepravdom i idskriminacijom, a i vama je u interesu da budete gledani. SK+ bio bi pun pogodak. Sada dolazi sezona tenisa i mi koji volimo fudbal(mislim da je to 90% vasih gledalaca uopste) jednostavno se gnusamo 24 sata tenisa dnevno. Pozdrav. Molim da mi ne odgovorite u stilu "sve ovisi o vasem operateru". Znam da ste mozda i u pravu, ali tu stoku treba pritisnuti. Mi gledaoci ih pritiscemo, pomozite nam i vi s druge strane.

          Comment


          • #65
            Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

            Comment


            • #66
              Odg: Sportklub u BiH

              A ima tu ipak i Seria A i bundesliga, od naredne sezone mozda i primera, a uostalom izmedju Engleske premier lige na bht i njemacke druge lige obicno izaberem cvajtu, jer je nemoguce slusato one debilne komentatore. O tome ti govorim. Oni da mogu, izbacili bi i SK iz ponude, ali znaju da bi veoma je moguce, izbila nezapamcena pobuna ;D

              Comment


              • #67
                Odg: Sportklub u BiH

                sto se tice komentatora Marjana, problem rijesen dolazi u Bosnu na Hayat TV

                Comment


                • #68
                  Odg: Sportklub u BiH

                  koji sportovi imaju na tv hayat imam tu televiziju na satelitu mogu je gledati.

                  Comment


                  • #69
                    Odg: Sportklub u BiH

                    spanska liga i formula 1, nesto malo reprezaentacije bih gostujuce tekme

                    Comment


                    • #70
                      Odg: Sportklub u BiH

                      to je pre-pre-previse malo ja hayat imam na kablovskoj ipak sam u bosni

                      Comment


                      • #71
                        Odg: Sportklub u BiH

                        Evo ovako,za sve bosance,koji zele Sport Klub +.
                        Izvrsite malo jaci pritisak na Vaseg kablovskog operatera,i uskoro cete imati 24 h fudbal u vasim domovima.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • #72
                          Odg: Sportklub u BiH

                          [quote author=Liverpool FC link=topic=100.msg51424#msg51424 date=1235213698]
                          Evo ovako,za sve bosance,koji zele Sport Klub +.
                          Izvrsite malo jaci pritisak na Vaseg kablovskog operatera,i uskoro cete imati 24 h fudbal u vasim domovima.
                          [/quote]
                          Pravim pritisak vec nekoliko mjeseci, i nikakve promjene nema!

                          Comment


                          • #73

                            Comment


                            • #74
                              Odg: Sportklub u BiH

                              uglavnom im je odgovor : kada obezbijedimo autorska prava

                              Comment


                              • #75
                                Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

                                Comment

                                Working...
                                X