Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportklub u BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Sportklub u BiH

    Pitanje za ADMIN-a: Postoji li ikakva sansa da se SPORTKLUB pojavi kod kablovskog operatera TELRAD u BIJELJINI? Postoji ogromna zainteresovanost za ovaj kanal! Pozdrav.

    Comment


    • #47
      Odg: Sportklub u BiH

      [quote author=zoran link=topic=100.msg22109#msg22109 date=1210076627]
      Pitanje za ADMIN-a: Postoji li ikakva sansa da se SPORTKLUB pojavi kod kablovskog operatera TELRAD u BIJELJINI? Postoji ogromna zainteresovanost za ovaj kanal! Pozdrav.
      [/quote]

      odlicno pitanje, posto nas tvoji sugradjani zovu svakodnevno. naime, vodeci ljudi tog kablovskog operatera su rekli da nema interesovanja za sport klub, pa zato nece da ga uzmu

      Comment


      • #48
        Odg: Sportklub u BiH

        jao ovajSK je postao pravi teniski kanal,trebali bi se zvat Tenis klub,a hocel nama u bh vise ubacit plus????

        Comment


        • #49
          Odg: Sportklub u BiH

          Evo jos jedno pitanje pa bih molio odgovor!
          Mozemo li ocekivati da ce SK + sklopiti ugovor sa Elta kabelom, najvecim operaterom u Banjaluci?

          Comment


          • #50
            Odg: Sportklub u BiH

            [quote author=nidjeveze link=topic=100.msg22685#msg22685 date=1210634191]
            Evo jos jedno pitanje pa bih molio odgovor!
            Mozemo li ocekivati da ce SK + sklopiti ugovor sa Elta kabelom, najvecim operaterom u Banjaluci?
            [/quote]

            i oni su se na pocetku pravdali da ne postoji interesovanje. sad su malo promenili plocu, verovatno ste ih mnogo zvali. za sada samo toliko znam

            Comment


            • #51
              Odg: Sportklub u BiH

              [quote author=SPORTKLUB link=topic=100.msg22704#msg22704 date=1210679451]
              [quote author=nidjeveze link=topic=100.msg22685#msg22685 date=1210634191]
              Evo jos jedno pitanje pa bih molio odgovor!
              Mozemo li ocekivati da ce SK + sklopiti ugovor sa Elta kabelom, najvecim operaterom u Banjaluci?
              [/quote]

              i oni su se na pocetku pravdali da ne postoji interesovanje. sad su malo promenili plocu, verovatno ste ih mnogo zvali. za sada samo toliko znam
              [/quote]

              Hebiga, kazu da ste skupi...na to im ja velim da povecaju pretplatu...joj, kako me sve to nervira... >

              Comment


              • #52
                Odg: Sportklub u BiH

                Pitanje kratko i jasno za administratora:

                Hoce li Sport Klub + ikada doci u Sarajevo???
                I u cemu je uopste problem u vezi toga? Ja sa sigurnoscu znam da su gledaoci i vise nego zainteresirani, pa pretpostavljam da je problem izmedju kablovskih operatera i vas. Mislim da je postalo apsolutno neophodno imati oba sport klub kanala, ili ako nista, onda samo sport klub +, jer zaista mnogo je vise ljudi koji bi zeljeli gledati fudbal, nego onih koje zanima tenis (izuzimajuci zavrrsnice turnira...mislim da prva kola turnira nikome nisu posebno zanimljiva), biciklizam, auto-moto trke, borbe vijeka i stalne reprize.

                Comment


                • #53
                  Odg: Sportklub u BiH

                  [quote author=groar link=topic=100.msg23760#msg23760 date=1212163785]
                  Pitanje kratko i jasno za administratora:

                  Hoce li Sport Klub + ikada doci u Sarajevo???
                  I u cemu je uopste problem u vezi toga? Ja sa sigurnoscu znam da su gledaoci i vise nego zainteresirani, pa pretpostavljam da je problem izmedju kablovskih operatera i vas. Mislim da je postalo apsolutno neophodno imati oba sport klub kanala, ili ako nista, onda samo sport klub +, jer zaista mnogo je vise ljudi koji bi zeljeli gledati fudbal, nego onih koje zanima tenis (izuzimajuci zavrrsnice turnira...mislim da prva kola turnira nikome nisu posebno zanimljiva), biciklizam, auto-moto trke, borbe vijeka i stalne reprize.
                  [/quote]potpisujem!

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Sportklub u BiH

                    [quote author=groar link=topic=100.msg23760#msg23760 date=1212163785]
                    Pitanje kratko i jasno za administratora:

                    Hoce li Sport Klub + ikada doci u Sarajevo???
                    I u cemu je uopste problem u vezi toga? Ja sa sigurnoscu znam da su gledaoci i vise nego zainteresirani, pa pretpostavljam da je problem izmedju kablovskih operatera i vas. Mislim da je postalo apsolutno neophodno imati oba sport klub kanala, ili ako nista, onda samo sport klub +, jer zaista mnogo je vise ljudi koji bi zeljeli gledati fudbal, nego onih koje zanima tenis (izuzimajuci zavrrsnice turnira...mislim da prva kola turnira nikome nisu posebno zanimljiva), biciklizam, auto-moto trke, borbe vijeka i stalne reprize.
                    [/quote]

                    de nadje administratora covek na odmoru, ;D sala admin nema ljutis ;D

                    nadam se da cete brzo uzivati u SK +.

                    poz
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Sportklub u BiH

                      Ovo stvarno vise nema smisla. Oce li vise SK+ doci u sarajevo, ili ne!? :S
                      Kada god nazovem svog kablovskog operatora kazu da ste ili preskupi ili da nema interesovanja nas gledalaca! Nigdje veze :S :S

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Sportklub u BiH

                        [quote author=Braco link=topic=100.msg31632#msg31632 date=1219433415]
                        Ovo stvarno vise nema smisla. Oce li vise SK+ doci u sarajevo, ili ne!? :S
                        Kada god nazovem svog kablovskog operatora kazu da ste ili preskupi ili da nema interesovanja nas gledalaca! Nigdje veze :S :S
                        [/quote]
                        preskupi nismo, a da li ima interesovanja, to najbolje znate vi. mislim da krece i total tv u bosni, pa ce onda biti opcija - ili da uzmete total, ili da pojacate pritisak na svog kablovskog operatera

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Sportklub u BiH

                          Postoji li ista sto bi vi kao tv kuca mogli uciniti...npr izvrsiti pritisak da se sport klub + pojavi u ponudi kablovskih operatera u sarajevu i cijeloj bih. Mislim da ste pogotovo u zadnje vrijeme svjedoci da je popularnost vaseg kanala vrtoglavo porasla u BiH. pozdrav.

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Sportklub u BiH

                            [quote author=groar link=topic=100.msg41149#msg41149 date=1229560377]
                            Postoji li ista sto bi vi kao tv kuca mogli uciniti...npr izvrsiti pritisak da se sport klub + pojavi u ponudi kablovskih operatera u sarajevu i cijeloj bih. Mislim da ste pogotovo u zadnje vrijeme svjedoci da je popularnost vaseg kanala vrtoglavo porasla u BiH. pozdrav.
                            [/quote]

                            To bi bio pravi potez....stvarno...

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Sportklub u BiH

                              Hajde da i ja upitam, ima li ikakvih kontakata izmedju SportKluba i nazalost jedinog kablovskog operatera u Zenici Telekabel-a, da se vas kanal ubaci u njihovu ponudu? Da nas vise ne more svojim stupidnim izborom kanala i da se bar jedan kanal ima za pogledati.
                              Ja sam im dosadjivao jedno vrijeme, kada su nam uveli Eurosport2 (a i sami znate sta se ima gledati na Eurosportu, njima je vrhunac prenosa takmicenje u brzinskom jahanju ili sta li vec), zasto nam ne uvedu Sportklub. Oni su se pravdali kao eto i Eurosport je uveo "nas jezik" (kao da mi je to bitno, ebo ih jezik), pa Sportklub je skup (bla bla) i slicno...pa nek povecaju cijenu pretplate, koja je trenutno 12 KM i stvarno je pljacka u odnosu koje nam programe daju, tipa TV Jasmin, TV Amna, Kika, JimJam, vec pomenuti Eurosportovi....svi pomenuti kanali zajedno ne vrijede SportKluba...al eto...

                              "Molio bih upute iz baze, sta nam je dalje ciniti, koji bi bili slijedeci koraci u nasoj borbi ka konacnom oslobodjenju naroda od tame i brzinskog jahanja na eurosportu 2"

                              Hvala... I sretna Nova Godina

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Sportklub u BiH

                                [quote author=crkvice link=topic=100.msg41950#msg41950 date=1230515704]
                                Hajde da i ja upitam, ima li ikakvih kontakata izmedju SportKluba i nazalost jedinog kablovskog operatera u Zenici Telekabel-a, da se vas kanal ubaci u njihovu ponudu? Da nas vise ne more svojim stupidnim izborom kanala i da se bar jedan kanal ima za pogledati.
                                Ja sam im dosadjivao jedno vrijeme, kada su nam uveli Eurosport2 (a i sami znate sta se ima gledati na Eurosportu, njima je vrhunac prenosa takmicenje u brzinskom jahanju ili sta li vec), zasto nam ne uvedu Sportklub. Oni su se pravdali kao eto i Eurosport je uveo "nas jezik" (kao da mi je to bitno, ebo ih jezik), pa Sportklub je skup (bla bla) i slicno...pa nek povecaju cijenu pretplate, koja je trenutno 12 KM i stvarno je pljacka u odnosu koje nam programe daju, tipa TV Jasmin, TV Amna, Kika, JimJam, vec pomenuti Eurosportovi....svi pomenuti kanali zajedno ne vrijede SportKluba...al eto...

                                "Molio bih upute iz baze, sta nam je dalje ciniti, koji bi bili slijedeci koraci u nasoj borbi ka konacnom oslobodjenju naroda od tame i brzinskog jahanja na eurosportu 2"

                                Hvala... I sretna Nova Godina
                                [/quote]
                                es je skuplji od nas. njihovi komentatori.....njihov program....znaci kao sto ima ogroman deo bosne, mozete i vi. sve zavisi od vaseg kablovskog operatera

                                Comment

                                Working...
                                X