Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportklub u BiH

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: Sportklub u BiH

    Ma zovem non stop, i nikakve fajde, vise mi i dosadilo zvati! Vec sam se pomirio da ga nece ni biti! :'(

    Comment


    • #32
      Odg: Sportklub u BiH

      [quote author=sencobih link=topic=100.msg11707#msg11707 date=1194329649]
      u elobu kazu da sk+ nema rijesena autorska prava za bih ???
      [/quote]

      Comment


      • #33
        Odg: Sportklub u BiH

        [quote author=TM071 link=topic=100.msg12093#msg12093 date=1195742519]
        [quote author=sencobih link=topic=100.msg11707#msg11707 date=1194329649]
        u elobu kazu da sk+ nema rijesena autorska prava za bih ???
        [/quote][/quote]

        pomera se nesto. vrlo brzo sledi rasplet. sad kad bi pozvali elob ne bi vam sigurno rekli da sk + nece biti zbog ne resenih autorskih prava. pozovite pa proverite. samo nastavite da ih zovete i trazite.

        Comment


        • #34
          Odg: Sportklub u BiH

          hocel bit vise ista od ovog sportklub plusa na Elob-u kod nas u BH???? > >

          Comment


          • #35
            Odg: Sportklub u BiH

            [quote author=Killer link=topic=100.msg16380#msg16380 date=1202128418]
            hocel bit vise ista od ovog sportklub plusa na Elob-u kod nas u BH???? > >
            [/quote]
            Ja licno ne vjerujem,bar ne u skorije vrijeme,mada bih volio da grijesim.Prije mjesec dana sam im poslao mail sa pitanjem u vezi SK+ nisam dobio nikakav odgovor,pa ih onda zvao,ali kao nikad nema niko od "glavonja" ko mi to moze potvrditi ili reci nema nista od toga.

            Comment


            • #36
              Odg: Sportklub u BiH

              mozel mi neko od moderatora moli vas reci dokle su stigli pregovori SK+ i ELOB-a?????

              Comment


              • #37
                Odg: Sportklub u BiH

                [quote author=Killer link=topic=100.msg16947#msg16947 date=1202930937]
                mozel mi neko od moderatora moli vas reci dokle su stigli pregovori SK+ i ELOB-a?????
                [/quote]

                pa tesko je dati neki precizan odgovor. evo i zasto:

                hoce da uzmu kablovski operateri, ali i nece. imaju neke pritiske da ga ne uzmu.

                vade se da je skup kanal.
                vade se da nemaju tehnicke kapacitete za nove kanale.

                kazu i da ne postoji interesovanje kod gledalaca, sto je svakakom zdravorazumnom potpuno nerealno, ali....
                ako smo malo pomogli, drago nam je. za sada je takva situacija, a cim bude nekih novih detalja, informacija ili izgovora, obavestavamo

                Comment


                • #38
                  Odg: Sportklub u BiH

                  [quote author=SPORTKLUB link=topic=100.msg16980#msg16980 date=1202987551]
                  [quote author=Killer link=topic=100.msg16947#msg16947 date=1202930937]
                  mozel mi neko od moderatora moli vas reci dokle su stigli pregovori SK+ i ELOB-a?????
                  [/quote]

                  pa tesko je dati neki precizan odgovor. evo i zasto:

                  hoce da uzmu kablovski operateri, ali i nece. imaju neke pritiske da ga ne uzmu.

                  vade se da je skup kanal.
                  vade se da nemaju tehnicke kapacitete za nove kanale.

                  kazu i da ne postoji interesovanje kod gledalaca, sto je svakakom zdravorazumnom potpuno nerealno, ali....
                  ako smo malo pomogli, drago nam je. za sada je takva situacija, a cim bude nekih novih detalja, informacija ili izgovora, obavestavamo

                  [/quote]Ma lazu majmuni, meni je kablovski operater netkom i takodje kao svugde u bosni nema sk+. To sa kapacitetom nije problem lako se izbace nepotrebni programi koje i onako ni ne razumije niko

                  Comment


                  • #39
                    Odg: Sportklub u BiH

                    U ovim trenucima se desilo nesto fascinantno..bar za mene koji imam SK putem ELOB-a...pojavio se,KONACNO,teletext!Aleluja! ;D
                    Nego..gurate li vi ista u vezi SK +,ja zvao neki dan ELOB i opet ista prica! > ???

                    Comment


                    • #40
                      Odg: Sportklub u BiH

                      [quote author=maximus link=topic=100.msg18591#msg18591 date=1206153484]
                      U ovim trenucima se desilo nesto fascinantno..bar za mene koji imam SK putem ELOB-a...pojavio se,KONACNO,teletext!Aleluja! ;D
                      Nego..gurate li vi ista u vezi SK +,ja zvao neki dan ELOB i opet ista prica! > ???
                      [/quote]

                      koja ista prica, reci mi molim te.

                      Comment


                      • #41
                        Odg: Sportklub u BiH

                        [quote author=SPORTKLUB link=topic=100.msg18593#msg18593 date=1206171015]
                        [quote author=maximus link=topic=100.msg18591#msg18591 date=1206153484]
                        U ovim trenucima se desilo nesto fascinantno..bar za mene koji imam SK putem ELOB-a...pojavio se,KONACNO,teletext!Aleluja! ;D
                        Nego..gurate li vi ista u vezi SK +,ja zvao neki dan ELOB i opet ista prica! > ???
                        [/quote]

                        koja ista prica, reci mi molim te.
                        [/quote]
                        Ista prica da nema niko od nadleznih da mi da konkretan odgovor,kao da trazim informaciju o bin Ladenu! > ???

                        Comment


                        • #42
                          Odg: Sportklub u BiH

                          dobro jutro ili dobro vece kako hocete
                          saamo sam htio da pitam ako bude sk+ u bosni oceli ga elta kabel
                          preuzeti posto ako ima dva sport kluba red bi bio da i mi imamo 2 sport kluba
                          a koliko vidim mi u bosni smo zeljni sk+
                          toliko za sada

                          Comment


                          • #43
                            Odg: Sportklub u BiH

                            buki,dosadjuj redovno elti pitanjima i interesovanjem za sk+,do njih je. ;)
                            samo tako mozemo se izboriti za taj prestizni kanal.

                            Comment


                            • #44
                              Odg: Sportklub u BiH

                              POzdrav svima.Sto se mene tice mislim da je Sportklub bolji od Sportkluba + iako naravno volio bih imati oba...

                              Comment


                              • #45
                                Odg: Sportklub u BiH

                                [quote author=Bosanac30 link=topic=100.msg20790#msg20790 date=1208851259]
                                POzdrav svima.Sto se mene tice mislim da je Sportklub bolji od Sportkluba + iako naravno volio bih imati oba...
                                [/quote]
                                pa jest,na sk bude i tenis ponekad
                                rijetko ali.. ;D

                                Comment

                                Working...
                                X