Announcement

Collapse
No announcement yet.

James White

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • James White

    najbolji kucac svih vremena i covek sa najvecim odrazom,nisam znao gde da stavim temu ali stavio sam je u evropsku kosarku jer je izdominirao na 3 evropska all stara...ako ima neka tema za ovakve stvari,vi prebacite tamo post...decko kuca sa slobodnog bacanja sa dve ruke,kroz noge,vetrenjacu...82 godiste je,igrao je godinu dana u san antoniju,kasnije je presao u fenerbahce ulker,pa u anaheim arsenal,probao opet u nba, u hjustonu ali se nije nametnuo pa je isao u spartak st.petersburg i prosle godine u dinamo sassari,mislim da je bio prvi strelac italijanske lige.zvali su ga iz panatenaikosa ove godine ali ih je odbio,verovatno plaseci se za minutazu i otisao je u scavolini.zao mi je samo sto nije uspeo da izgura celu sezonu u nba-u da stavi kljuc na takmicenje u zakucavanju

    ncaa all star 06



    all star u turskoj,igrao je u fenerbahceu



    jedno od najjacih takmicenja ikada po menu protiv dzeralda grina dok je igrao u rusiji



    dominacija na italijanskom all staru,materaci i djordjevic u ziriju



    evo jos jedan simpatican klip



    i neka kompilacija kad je bio klinac

    Cuj prvi maj

  • #2
    Ne moze on ni prici Kadour-u kada su kucanja u pitanju. Kadour cepa dublu vetrenjacu, a visok je 175. + je belac.

    Comment


    • #3
      Kadour Ziani zvanicno ima odraz 56 inch-a (142cm) a nezvanicno 60 inch-a (152cm). Ocigledno nije bio raspolozen za skakanje taj dan kad su mu merili odraz.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • #4
        Ali naravno, posto nije profesionalac, niko ne moze tvrditi da je potpuno cist, tj. da nije na nekim gudrama




        0:21 najbolji 360 ikada

        Comment


        • #5
          Al najvaznije je da se James White ugurao sa najboljim NBA igracima.
          sigpic

          Comment


          • #6
            mojne da ste smesni mozda ima veci odraz ziani za nijansu ali niko na svetu ne moze sa dve ruke kapuljacu sa slobodnog,niko na svetu ne moze vetrenjacu sa slobodnog i jos da ne dodiruje liniju bacanja,niko na svetu ne moze kroz noge sa slobodnog,niko na svetu ne mora da savija glavu kada kuca sa slobodnog da ne bi udario u obruc...mislim da je dovoljno plus je profesionalni igrac...raspitajte se malo po stranim forumima pa vidite sta ljudi kazu ko je najbolji ikada ;)

            edit : eh da i okretniji je ziani i to,raznovrsniji jer mu je to profesija ali jednostavno ne moze da uradi to sto ovaj moze
            Last edited by asprilja; 23-09-11, 22:29.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • #7
              Linija slobodnih bacanja u Evropi je kraca od one sto je u NBA.
              sigpic

              Comment


              • #8
                pa u ncaa je ista linija slobodnog zar ne ? a on ni ne dira liniju slobodnog kada kuca vetrenjacu u turskoj tacno se vidi sa kojom lakocom to radi,da moze jos pola metra komotno unazad i da sa lakocom zakuca

                edit: stavi na 3:22 na onaj klip u turskoj,ko to moze ko je nesto priblizno tome uradio
                Last edited by asprilja; 23-09-11, 22:35.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • #9
                  Pa dobro, nije bas za nijansu nego za 35 cm.

                  Ali svejedno ni jedan ni drugi ne zasluzuju da budu pomenuti a jos manje da imaju svoju temu, ipak su oni samo cirkuzanti i kao takvima im je mesto u cirkusu a ne na terenu.

                  Car kosarke se nesagledava kroz zakucavanje nego kroz neke druge stvari... Ali dobro..

                  Jedan MJ nema svoju temu...
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • #10
                    pa ko je pomenuo da je on car kosarke i ko ga je poredio sa dzordanom on je car zakucavanja i u tome je neuporedivo bolji od dzordana...nisam znao gde da stavim temu,nisam ga ja ubacio medju ove velikane nego moderator
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • #11
                      Jordan je za njega umjetnik i u zakucavanja.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Ma bre Erni cisto da se ispricamo o tim zivotinjskim temama, pa predpostavljam da ovo ide u kantu

                        @asprilja

                        Sve bi to sa bacanja mogao i Ziani da je 15 cm visi i da ima duze ruke. Naravno, obojica su monstrumi, ali samo smatram da je Ziani tata svog biznisa

                        p.s. Reise, budimo realni, koliko god MJ bio legenda i ikona, ne kuca bolje nego ova dvojica.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by asprilja View Post
                          pa ko je pomenuo da je on car kosarke i ko ga je poredio sa dzordanom on je car zakucavanja i u tome je neuporedivo bolji od dzordana...nisam znao gde da stavim temu,nisam ga ja ubacio medju ove velikane nego moderator
                          Naravno da ga ne poredimo sa MJ-om , nego si ti otvorio temu a trebao si samo da zveknes tih par klipova u off topic i to je to.. ;)

                          EDIT: A sto je najgore postoji cela plejada igraca koji su mogli da skoce vise od njega, medju kojima je i Jordan. A sto se tice lepote kucanja nije na meni da ocenjujem. Sve je to stvar ukusa
                          Last edited by Ernesto; 23-09-11, 23:03.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • #14
                            Ajde ljudi sta se lozite, ovaj je obican cirkuzant i nista vise... Da je bolji od Jordana u kucanju, to je diskutabilno bez obzira na ovaj ludacki odraz. Sta je Jordan radio u svoje vreme i kako je kucao, to svi znaju. Ja sad kad pogledam neke Jordanove klipove, krstim se i dan danas. A ovog lika sam gledao jednu tekmu i nisam bio nesto impresioniran, jer uopste nije koristio taj svoj nenormalni odraz. Zakucavanje sa slobodnih ?? To vise nije interesantno jer danas ima dosta njih koji mogu da kucaju odatle. Dobro ovaj kuca i ima strasan odraz ali tesko mi da poverujem da je bolji od MJ-a.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                              Ma bre Erni cisto da se ispricamo o tim zivotinjskim temama, pa predpostavljam da ovo ide u kantu

                              @asprilja

                              Sve bi to sa bacanja mogao i Ziani da je 15 cm visi i da ima duze ruke. Naravno, obojica su monstrumi, ali samo smatram da je Ziani tata svog biznisa

                              p.s. Reise, budimo realni, koliko god MJ bio legenda i ikona, ne kuca bolje nego ova dvojica.
                              da lebron ima sut bio bi dzordan da durant ima 20 kila vise i da mu ostanu brzina i sut bio bi najbolji ikada ali nema zato je dzordan najbolji i ovaj nema 15 cm vise i zato je vajt najbolji mozda ne bi mogao toliko da skace da je visi
                              @ernesto...evo ti mi nabroj ko je mogao da skoci vise od njega ? koja je to plejada ? dzordan ? po cemu je dzordan mogao da skoci vise...evo reci mi samo jedan segment iz kog ti vidis da dzordan ima veci odraz od vajta ? nemoj to da pricas nekom brate,ispasces smesan dzordan je najbolji kosarkas svih vremena,o tome ne moze da se diskutuje ali reci da on ima veci odraz od vajta je malo ono amaterski...kao dzordan,pa je on najbolji i u skoku i u zakucavanju i u svemu...najbolji je i mesi pa nema i najbolji sut i najbolju igru glavom inace,neukusno je da vajt stoji pored ovakvih nba velikana ali mislim da zasluzuje temu kao najbolji u necemu u ovome sportu

                              evo dzordan sa slobodnog


                              a evo ti vajt sa slobodnog



                              jasno je ko ima veci odraz i ko bolje kuca a vi zagrizeni dzordanovci,kako ne prihvatite da ima 50 ljudi sto bolje kuca od dzordana ali nema nijedan koji igra bolju kosarku i to treba da vam je privilegija.sad sto vi ne prihvatate neke stvari to je vec vas problem
                              Cuj prvi maj

                              Comment

                              Working...
                              X