Announcement

Collapse
No announcement yet.

James White

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Chamberlain, Pippen, Griffith, Jordan... ima ih jos, nego me mrzi da trazim ovo je iz glave, svi ono su imali vertical leap 48 inch-a, White ima 46 inch-a. Da se razumemo govorim samo o odrazu a ne lepoti zakucavanja jer ukusi su razliciti. ;)

    EDIT: I dosta vise o James White-u, kojeg se niko ne bi ni setio da ga nisi izvukao iz pepela. Totalno ne bitan igrac koji nije ostavio apsolutno nikakvog traga stoga je i zaboravljen.
    Last edited by Ernesto; 23-09-11, 23:48.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • #17
      kako on onda iznese sa slobodnog sa dve ruke kapuljacu a dzordan jedva dodje do kosa sa jednom rukom,ako ima slabiji odraz ? nesto tu ne stima... inace to dzordanovo je pod znakom pitanja,raspravlja se uveliko da on nema vise od 42-44 da mu je to na lepe oci dignuto...procesljaj malo strane forume,svi se slazu da white,richardson,grifin,cartes,webb... imaju veci odraz ;)...ne pricam ja o lepoti,nekome je lepa vetrenjaca,nekome iza ledja,ovde pricam o cinjenicama ko moze iz vece daljine da zakuca,po meni to je jedino merilo odraza ako su dva coveka priblizne visine...tu nema greske...odoh do grada,pozdrav

      edit: inace ne vidim zasto je vajt zaboravljen,mozda tebi koji pratis samo nba ali prvi strelac italijanske lige nikako nije nebitan igrac,nije nba klasa ali je sjajan evropski igrac
      Last edited by asprilja; 23-09-11, 23:58.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • #18
        Slazem se sa Ernestom... Ovaj lik je ipak nebitan i ne bi trebao da ima svoju temu. Posto i sam kucam znam koja je tezina kakvih zakucavanja. Nije tacno da Dzordan jedva dohvaca kos jednom rukom. Ako si video njegovo drugo zakucavanje sa slobodnih bacanja koje je izveo sa zadrskom, to je moj prijatelju mnogo teze... Ja sam npr pokusao to i nema sanse da izvedem( normalno ne sa slobodnih da me niko pogresno ne razume), a ovako slobodno lagano kucam sa visinom 197 cm. Kao sto rece Ernesto dosta njih ima veci odraz od ovog lika, nije ovaj White nista specijalno. Po meni Air Up je jedini za koga mogu da kazem da je najludji "kucach" koga sam ja video. Jordan da je mozda hteo pokusao bi neko neverovatno kucanje, ali tada je samo sa slobodnih bilo dovoljno da osvojis titulu, plus neka luda zakucavanja u kojima on prakticno leti ka kosu. Po meni White nije bolji od Jordana.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • #19

          Premotaj do 2:25.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by FresHMaN91 View Post
            Slazem se sa Ernestom... Ovaj lik je ipak nebitan i ne bi trebao da ima svoju temu. Posto i sam kucam znam koja je tezina kakvih zakucavanja. Nije tacno da Dzordan jedva dohvaca kos jednom rukom. Ako si video njegovo drugo zakucavanje sa slobodnih bacanja koje je izveo sa zadrskom, to je moj prijatelju mnogo teze... Ja sam npr pokusao to i nema sanse da izvedem( normalno ne sa slobodnih da me niko pogresno ne razume), a ovako slobodno lagano kucam sa visinom 197 cm. Kao sto rece Ernesto dosta njih ima veci odraz od ovog lika, nije ovaj White nista specijalno. Po meni Air Up je jedini za koga mogu da kazem da je najludji "kucach" koga sam ja video. Jordan da je mozda hteo pokusao bi neko neverovatno kucanje, ali tada je samo sa slobodnih bilo dovoljno da osvojis titulu, plus neka luda zakucavanja u kojima on prakticno leti ka kosu. Po meni White nije bolji od Jordana.
            video sam i to sa zadrskom ali video sam i vajtovo sa zadrskom sa dve ruke i to kapuljaca i savija glavu da ne udari u obruc i to iz vece daljine nego dzordan sta je bolje od toga ? ne mozes tako kao dzordan kazes ali zato lagano mozes ove vetrenjace,kapuljace i kroz noge sa slobodnog kao vajt kako ste zagrizeni i nerealni,smeh sa vama

            edit : cuj to mogao je ali nije hteo jer mu je bilo dovoljno...vilkins ga je pobedio 85. zasto on tada nije zakucao vetrenjacu sa slobodnog,zato sto nije hteo a ? mozda je namerno izgubio ? ne,nego nije mogao nikada to da uradi i u tome je poenta
            Last edited by asprilja; 24-09-11, 00:22.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • #21
              Originally posted by asprilja View Post
              video sam i to sa zadrskom ali video sam i vajtovo sa zadrskom sa dve ruke i to kapuljaca i savija glavu da ne udari u obruc i to iz vece daljine nego dzordan sta je bolje od toga ? ne mozes tako kao dzordan kazes ali zato lagano mozes ove vetrenjace,kapuljace i kroz noge sa slobodnog kao vajt kako ste zagrizeni i nerealni,smeh sa vama

              edit : cuj to mogao je ali nije hteo jer mu je bilo dovoljno...vilkins ga je pobedio 85. zasto on tada nije zakucao vetrenjacu sa slobodnog,zato sto nije hteo a ? mozda je namerno izgubio ? ne,nego nije mogao nikada to da uradi i u tome je poenta
              Prva sezona, i to protiv Wilkinsa, malo je previse ocekivati.. Ali zato 87. god ostavio i Kersija i ostatak druzine na zemlji, a 88. Wilkinsa... Pa i Wilkins je mogao sa slobodnih a sto nije ?? ;) Moja poenta je da ovaj lik 90 posto ovih zakucavanja ne moze na utakmici da izvede uopste, dok je Jordan kucao preko koga je hteo... Ja ne uporedjujem windmill i kucanje sa zadrskom samo ti si rekao da Jordan jedva dohvaca obruc, smesno.... Ja uopste nisam rekao da je windmill lako uraditi. Da je White uradio windmill sa vece razdaljine nego sto su slobodna bacanja, normalno da nije, pa jasno se vidi koliko on gazi liniju,celom patikom ali nema veze. Da je on toliko opasan on bi harao u Evropi tim skokom a i u NBA ali ga nigde nema a s time i ne zasluzuje temu... Pa ni Grifin nema ama bas nikakvu tehniku za krilnog centra, samo sto kuca i skace a vec je jedan od najboljih u NBA. Ovaj je obican cirkuzant i nista vise... Kad ga budem video da na utakmici zakucava sa autoritetom kao Jordan, onda moze da bude bolji.

              @Reise Clyde the Glide... Fantastican igrac i jedan od najinteligentnijih igraca u istoriji NBA. Sa onim njegovim skok-sutem i cudnim izbacajem, strasan igrac je bio, strasan.
              Last edited by Freshman; 24-09-11, 01:07.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #22
                Jamario Moon ima odraz npr za inch veci nego White, Scottie i Green 3 ili 4 incha, MJ isto toliko...

                Zajebi prijatelju te tvoje teorije zavere, veliki broj igraca ima veci odraz nego James White, pa ne mogu zakucati sa bacanja na isti nacin. Razlog je po mom misljenju odraz u daljinu, gde je White neprikosnoven.

                Evo vam jos par likova koji mogu dati dunk casove White-u i drugarima:

                Spoiler


                TFB FTW

                Comment


                • #23
                  Originally posted by FresHMaN91 View Post
                  Prva sezona, i to protiv Wilkinsa, malo je previse ocekivati.. Ali zato 87. god ostavio i Kersija i ostatak druzine na zemlji, a 88. Wilkinsa... Pa i Wilkins je mogao sa slobodnih a sto nije ?? ;) Moja poenta je da ovaj lik 90 posto ovih zakucavanja ne moze na utakmici da izvede uopste, dok je Jordan kucao preko koga je hteo... Ja ne uporedjujem windmill i kucanje sa zadrskom samo ti si rekao da Jordan jedva dohvaca obruc, smesno.... Ja uopste nisam rekao da je windmill lako uraditi. Da je White uradio windmill sa vece razdaljine nego sto su slobodna bacanja, normalno da nije, pa jasno se vidi koliko on gazi liniju,celom patikom ali nema veze. Da je on toliko opasan on bi harao u Evropi tim skokom a i u NBA ali ga nigde nema a s time i ne zasluzuje temu... Pa ni Grifin nema ama bas nikakvu tehniku za krilnog centra, samo sto kuca i skace a vec je jedan od najboljih u NBA. Ovaj je obican cirkuzant i nista vise... Kad ga budem video da na utakmici zakucava sa autoritetom kao Jordan, onda moze da bude bolji.

                  @Reise Clyde the Glide... Fantastican igrac i jedan od najinteligentnijih igraca u istoriji NBA. Sa onim njegovim skok-sutem i cudnim izbacajem, strasan igrac je bio, strasan.
                  pricamo o tome ko bolje zakucava a ne o tome ko bolje zakucava iz igre normalno da ce dzordan da dominantnije kuca iz igre kada ima vanserijsku tehniku i neuporedivo bolju kretnju i lakse ce da ostvari sebi poziciju za kucanje...da nije mozda dzordan atomski napredovao u kucanju posle 85. ? naravno da ni vilkins nije mogao vetrenjacu sa bacanja,kazem te poteze sto izvede on ne moze niko i iza toga stojim i ko mi pokaze da neko kuca sa bacanja kao vajt,ja povlacim rec.kazes normalno da gazi liniju bacanja ? ocigledno je da si jedan od onih sto ni ne pogledaju lepo klipove nego odmah idu da pljunu i da brane svog ljubimca...garant mislis da je dzordan imao i najbolji sut sa bacanja i asistenciju i za 2 i za 3 i odraz i kucanje i patike i frizuru i zvaku najbolju zvace.evo ti pogledaj lepo na 3:22 da li covek dodirne liniju bacanja kad radi vetrenjacu i pogledaj sa kolikom lakocom to radi kao da je sasvim normalno da se covek odrazi odatle i kuca...e to se zove umetnost...znaci 3:22...prvo pogledaj pa pljuni i kada pogledas to mozemo da nastavimo diskusiju,ako ima potrebe





                  @elbidzej...to bih mogao da prihvatim da ima veci odraz u dalj i to a da neko ima u vis...ali sigurno je da niko ne moze da uradi to sto moze on ali nije sigurno da on ne moze to sto mogu drugi...mani te cirkusante iz and 1 koji su cirkusanti a ne mogu sa penala sa dve ruke...ovaj je plus profesionalni kosarkas,prvi strelac italijanske lige,trazio ga panatenaikos a plus nijedan od tih cirkusanata ne moze da uradi to sto on radi.tako da vajt je najbolji
                  Last edited by asprilja; 24-09-11, 09:27.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                    Jamario Moon ima odraz npr za inch veci nego White, Scottie i Green 3 ili 4 incha, MJ isto toliko...

                    Zajebi prijatelju te tvoje teorije zavere, veliki broj igraca ima veci odraz nego James White, pa ne mogu zakucati sa bacanja na isti nacin. Razlog je po mom misljenju odraz u daljinu, gde je White neprikosnoven.

                    Evo vam jos par likova koji mogu dati dunk casove White-u i drugarima:

                    Spoiler


                    TFB FTW
                    Jamario Moon ima strasan odraz jedan od najvecih, ali ima tu i dosta drugih... Potpuno se slazem sa ovim da White ima velik skok u dalj ali ne i vertical leap... Zasto ne uradi neko drugo zakucavanje sem slobodnih bacanja... Normalno da moze da izvede ali ne na takav nacin kako izvode Jordan, Air Up, Carter, Rider, i ostatak druzine..

                    @asprilja Jordan je bio najbolji i u sutu za dva, i za tri, najveci kradljivac lopti svih vremena, i najbolji kucach, u skorom svakom aspektu igre bio je najbolji i zato je najbolji igrac svih vremena... Ajde da prihvatim da samo kad je uradio vetrenjacu nije gazio liniju, ali ostatak kucanja sam pazljivo gledao i moram priznati da svaki put verovatno gazi ali to nije bitno... Ja ako gledam ko kako kuca uvek gledam kako to ljudi rade iz igre i tako odredjujem ko je bio najbolji a najbolji je Jordan... To da je ovaj lik najbolji u slobodnom stilu samo zato sto kuca sa slobodnih, pa nemoj zaj**avati... Da je postojala citava plejada takvih igraca sto kucaju ko ludi i na veoma kreativan nacin, o tome ni ne mora da se diskutuje. Pa prvi covek, to je Carter, tu je i Nens koji je prvi i osvojio takmicenje u zakucavanju kad je sa dve lopte zakucao covek... Air Up koji jeste cirkuzant, ali nek ovaj White uradi 720 pa da vidim je li bolji od njega.. Spud Webb koji kuca 360 sa takom lakocom sa svojom visinom od 168 cm, Isaiah Rider, D.Wilkins, J.R. Smith, Blake Griffin i jos gomila igraca. Ovaj White je dobar ali nista specijalno, ova zakucavanja ga cine sjajnim, ali ne i najboljim na svetu... Ja mislim da bi tesko on osvojio titulu u NBA Slam Dunk, pogotovo sad u ovakvoj konkurenciji.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #25
                      mnogo si ti neozbiljan i nerealan.pa i mesi je najbolji na svetu ali nema najbolji sut na svetu...dzordan bolji kradljivac lopti od stoktona?.dzordan imao najbolji sut za tri ? hahaha...pomazite ga naravno da bi vajt osvojio,sa bacanja sa dve ruke,vetrenjaca i kroz noge i cao djaci...nece ga sigurno pobediti grifin sa onim smesnim preskokom auta sto je marko milic radio svojevremeno.drago mi je da smo zakljucili da je vajt najbolji,odjava
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • #26
                        Pa bio je najbolji suter ako cemo pravo, da ne govorim sad sut za dva ili tri, ali da bio je bolji kradljivac od Stoktona, bez obzira sto ovaj u karijeri ima vise ukradenih lopti, u proseku Jordan je najbolji kradljivac u istoriji sa 2.31 sa preko 1000 meceva odigranih, to ga cini ujedno i najboljim defanzivnim igracem ikada odma pored Bila Rasela...
                        Koliko god tebi smesno izgledalo Grifinovo kucanje preko auta, to je toliko tesko i neverovatno opasno da ne mozes ni da zamislis, da on hvata alley-oop a pritom skace preko auta, to je po meni fantasticno i treba imati petlju uraditi to sto je on uradio. Marko Milic je bio najbolji kucach na ovim prostorima, ali ono kucanje preko kabrioleta je ipak lakse izvesti nego ovo sto je Grifin izveo. White je jedno vreme bio u NBA pa ga ipak nisu pozvali na Slam Dunk, u ono vreme kad je neki tamo Fred Jones pobedio na Slam Dunk... White po meni jeste najbolji kucach, ali samo u Evropi, za dalje je diskutabilno.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #27
                          Odlicna tema asprilja... Nisam ni znao da ovakva klasa igra u Evropi. Dzejms Vajt... I ime mu je bas dobro za marketing... Cudi me da nije imao bolju karijeru.

                          Comment


                          • #28
                            freshmen...vajt nikada nije izgurao sezonu do kraja ili jeste ali je bio povredjen,znam da nikada nije mogao biti u konkurenciji za slum dunk inace bi ga zakljucao za sva vremena...a poredis grifinovo preko auta sa vajtovim kucanjem ? ma daj,ne budi smesan,vajt bi lagano kucao vetrenjacu sa slobodnog preko auta raspitaj se malo po stranim forumima,samo im nemoj pricati to da je dzordan bolji u kucanju i da je najbolji bio u sutu za 3 poena u eri redzi milera jer ce te bas onako izvredjati mgs...nije napravio burazer bolju karijeru jer se vidi po ocima da je sklon svakodnevnom duvanju,pravi umetnik,ne moze bez opijata
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • #29
                              @asprilja E to sto je bio povredjen to je sad druga prica. Ali po cemu ti mislis da bi White osvojio Slam Dunk takmicenje pogotovo sada kada publika glasa u NBA za pobednika ?? Mislis da ako ponovi iste poteze da ce osvojiti ?? Ja opet kazem mozda ne za tri ( mada je bio par puta u samom vrhu po procentu suta za tri), ali Jordan kao suter uopste, najbolji je bio i u to ne moze niko da me ubedi da nije, a to svi ovde znaju.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • #30
                                pa po cemu ne bi osvojio ? ako bi publika glasala za nekog ko preskoci auto umesto za nekog ko sa bacanja preskoci auto,onda ne bi dobio.ali ni to ne bi menjalo cinjenicu da je najbolji.a dzordan je za dva bio ubedljivo najbolji suter ,za tri su bili bolji miler,malin i jos mnogo mnogo drugih.par puta mu je bio visok procenat jer je retko sutirao trojke.to sto je najbolji kosarkas svih vremena,ne znaci da je najbolji kucac svih vremena,da je najbolji trojkas svih vremena,,da ima najbolju mamu svih vremena,da je najbolji covek svih vremena...
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X