Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ilija Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by AleksaVP View Post
    Kakve veze ovo ima sa temom
    Mislio je na komentatora što se prodrao Neeeeeelson.

    Comment


    • #62
      Originally posted by AleksaVP View Post
      Kakve veze ovo ima sa temom
      Kakav si rasan mudorator
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • #63
        Nema šta da se pridoda Aciki, uža konkurencija za funkciju, sve predispozicije su tu, aktivnost tu

        Comment


        • #64
          Ilija je nekada bio neprikosnoven komentator kosarkaskih utakmica ali to vreme je odavno proslo a on ostao na tom nivou. Nije napredovao i zato smatram da nije za prenose Zvezdinih meceva u EL. Za razliku od Darka Plavsica koji treba da nastavi da radi prenose, nase Zvezde, jer je pored Srdjana Radojevica, najbolji komentator u regionu. A pri tom je i Zvezdas, pa ispunjava sve uslove za taj posao

          Salu na stranu, Darko umesto Ilije na mesto komentatora i da zavrsimo sa ovom pricom vec jednom!

          Comment


          • #65
            Originally posted by Brajkula View Post
            Mislio je na komentatora što se prodrao Neeeeeelson.
            Prvo je postavio pesmu, pa onda promenio post

            Comment


            • #66
              http://www.telegraf.rs/wp-content/up...7466156690.jpg Поздрав за колегу Ковачића који је одрадио сјајну трибину код мене на факултету.

              П.С ако су ово мушке чизме колега , ја заиста не знам шта су женске
              Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

              Comment


              • #67
                Evidentno je da Ilija, ne samo da nikada u zivotu nije uhvatio kosarkasku loptu u ruke, vec da nikada u zivotu nije ni pratio kosarku. Ilija nema nikakvu predstavu o kosarci niti osecaj za nju. Iritantan, nestrucan, pristrasan, ne ume da vodi konverzaciju, konstantno upada strucnom konsultantu u rec...ono njegovo "aaaaaaaa", dernjava vec u drugom minutu (kad je Zvezda u pitanju)...ne mogu da nabrojim koliko nedostataka ima Ilija. Gledati utakmicu koju Ilija prenosi podrazumeva konstantno pritiskanje "mute" tastera na daljincu. Umesto da uci od kolega (od Srdjana i Darka) covek tera po svom, kao da slusam nekog navijaca koji je nasumicno izvucen iz mase i doveden da prenosi utakmicu. Nije mi jasno zasto se Sport Klub bruka sa ovakvim covekom, neverovatno mi je da mu niko od urednika ne skrene paznju i ne nalozi da poradi na sebi. Nikome nije zanimljivo da mu Ilija prenosi ko je kome dodao loptu jer nije u pitanju radio prenos, vec da nam pruzi informaciju vise i da nam samu utakmicu ucini zanimljivijom (sto je naucna fantastika za njega). Smatram da bi Sport Klub MORAO da Iliju premesti na neko drugo radno mesto (jer za komentatora definitivno nije).

                Comment


                • #68
                  Retko iritantan komentator. Covek se samo dere, kresti, jauce. Zaista ne znam sta ga odrzava u poziciji na kojoj je. A izgleda polako pocinje da postaje prvi komentator kosarke posto ga sve vise guraju.
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Sta je ovo, niko toliko vremena ne pise o Simoooonovii... ovaj Kovacicu, jel se zna ko ce prenositi Zvezdu u sezoni 17/18? Moj glas ide Iliji i Darku.

                    Comment

                    Working...
                    X