Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ilija Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ne znam Dragoon , meni je on super komentator. Uzivis se uz kosarku , mozda ima tih kratica koje nekima smetaju , meni apsolutno ne , meni se svidja njegov nacin komentarisanja , za kosarku je
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #32
      Sto dalje od teniskih meceva i sve ce biti super

      Comment


      • #33
        Pa i ne prenosi on odavno teniske meceve , ja sam ga zadnji put slusao cini mi se na Wimbledonu ,Hanescu vs Roddick , posle toga nikako nisam ;)
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #34
          Ne volim da ga slusam bas,ali sinoc kada je ray allen da trojku i kada je Ilija rekao Booooombaaaaa Pa kako covek da ga ne voli posle toga
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • #35
            Unistio atmosferu veceras ,mogli su nekog zivljeg da ubace,sav je nekako statican.

            Comment


            • #36
              Ne lupaj, čovek pokazao emociju za svaki Zvezdin koš. Meni dovoljno...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #37
                Ma kakav Kovacic ako si ikad gledao Edina i Koleta kako prenose shvatices kako se podize atmosfera i kako se komentarise.

                Comment


                • #38
                  Odvoji ih. Jeste da uglavnom rade u tandemu ali nisu na istom nivou veliki Edin i štreber Kole...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #39
                    Ja jednostavno ne mogu da gledam utakmicu koju on komentariše ili je gledam na mute režimu. Čovek jednostavno nema elementarnog košarkaškog znanja - mora i može da nauči više. Drugo, ono podvriskivanje, neprikladno dizanje tenzije, delirijum BOMBAAA je apsolutno nepotrebno. Ovakav način komentarisanja utakmica je samo pokušaj prikrivanja nedostatka znanja i zelja da "izgradi" lični imidž.
                    Pristrasnost C. Zvezdi je toliko očigledna da je u ravnoteži sa Tegeltijom, komentator pored znanja mora da ima malo i šmeka za ono čime želi da se bavi. Ocena: mršava dvojka.

                    Comment


                    • #40


                      LEGENDA

                      NELSONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

                      Comment


                      • #41
                        Kakva carina! Tako se prenosi!


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Da,bas je "carina"

                          Comment


                          • #43
                            Dobro,to se moglo ocekivati od clana Vule_89


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Sta se ti gubis

                              Comment


                              • #45
                                Meni se ne sviđa njegova boja glasa i što Nelson izgovara kroz nos. Ali vidi se da je "naš", tako da bolje on da prenosti nego neko ko preferira komšije pa da na trojuku Blažiča pušta suzu kao pesnica.

                                Comment

                                Working...
                                X