Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ilija Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Ilija Kova?i?

    Los komentator,a posebno los komentator kosarke. Kada je pocinjao,nije znao cak ni sva pravila,jos u ANEM-u... Kasnije se popravio,pa sada nema tolike ispade koje su prouzrokovane neznanjem...Nadam se da ce barem da ga upare sa jos nekim,covek ne razume sustinu kosarkaske igre,a i ocigledno je da nema prirodni talenat za komentarisanje...

    Ovo nije nikakav hejt,Sarenac je za njega Bog,onaj sa OBN-a je kralj,cak je i iritantni Petar Denda bolji od njega...Ilija ne razume kosarku,to je najveci problem. Isto kao sto Boskovic npr. ne razume fudbal,samo je to kod Ilije izrazenije jer je kosarka suptilnija i kompleksnija igra...

    Comment


    • #17
      Odg: Ilija Kova?i?

      Ilija Kovacic kapa dole sto se tice NBA i kosarkaskih prenosa,ali posebno NBA. S' tim covekom,ko se seca i zna o cemu pricam,smo noci proveli gledajuci Kingse na ANEMU i B92, Njegova recenica sa startnom petorkom Mike Biby,Doeg Christie,Pedja Stojakovic,Chriss Veber i Vlade Divac mi je ostala u takvom secanju i ono Pedja za tri BOBMA !!!

      Ilija samo nastavi . Veliki pozdrav za tebe

      Comment


      • #18
        Re: Ilija Kovacic

        Covek je legenda &8@^J &8@^J &8@^J

        Comment


        • #19
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #20
            [/quote]
            MA LIK JE LEGENDA

            Comment


            • #21
              [/quote]

              Koji kviz? Znam da je vodio pitanja za sampiona nekada, ali jel vodi neki kviz sada?

              Comment


              • #22
                Re: Ilija Kovacic

                Super genije se zove kviz koji sada vodi %QWT&W
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Re: Ilija Kovacic

                  Uh da setio sam se #%d* , gledam to.

                  Svakog radnog dana od 18h, repriza 10:30h. Najjace je ono kad lome rucke i kad placaju 1000 dinara. $#^%RT

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ilija Kovacic

                    NAVARRO ZA 3 POENA

                    BOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! &*#GI(]

                    Comment


                    • #25
                      Legenda komentator , uzitak je gledati kosarku sa njim , ja licno koji od kosarke idem gledati samo Igokeu i samo nju imam zivaca gledati i Partizan kad igra Euroleague-u, svaki put kad on prenosi neki mec privuce me da gledam jer je neverovatno kako prenosi , PAO-Barca je komentarisao odlicno , jedva cekam F4 , nadam se da ce prenositi oba polu-finala i finale
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #26
                        Verovatno će prenositi on čitav F4 ;)

                        I samo da nastavi s onim BOOOOOMBAAAAAAAAA to mi je najjače
                        I mnogo bolje deluje ta reč kad je u pitanju evropska košarka nego NBA kod Ilije.

                        Ilija BOMBA Kovačić
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • #27
                          Ilija je jako simpatičan,volim da gledam te njegove kvizove na B92,a komentatorski opus ne mogu da komentarišem,jer košarku ne pratim..
                          Što se tiče tenisa koji pratim ,moram reći da Ilija nije baš veliki poznavalac,ali nije mi napor da ga slušam kao pojedince sa RTS-a ili B92..
                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • #28
                            Nadimak: Mr Aaaa

                            Slažem se s onima koji o Iliji Kovačiću imaju dobro mišljenje. Solidni su mu komentari košarkaških utakmica. Sve se bolje uklapa u Studiju SK (direktno), i kao voditelj i kao učesnik. Gledam ga povremeno i kao voditelja kviza (na drugoj televiziji), sasvim uspešan i dobrodošao za takve emisije...

                            Imam i nekoliko dobronamernih primedbi i preporuka, da bi Ilija bio još bolji i uspešniji. Naime, trebalo bi da obrati pažnju na poštapalice koje ga svrstavaju u prosečne komentatore. Trebalo bi da obrati pažnju i na intonaciju na poslednjem slogu (malo zapevanje). Posebno bi trebalo da obrati pažnju na nepopularnu, recimo, poštapalicu: Aaaa... Aaaa... Aaaa... Do te mere ga to svrstava u manje uspešne komentatore, da mi je neobično da to već nije i sam uvideo, a još više mi je neobično što se ne trudi dovoljno da to eliminiše – odmah i po svaku cenu!!! Ako ne može da kontroliše (Aaaa... Aaaa... Aaaa...), onda o kakvom mi to komentatoru govorimo. On postaje – neupotrebljiv...! Nedopustivo!!!

                            Napomena: U mojem okruženju, gospodina Iliju Kovačića, sportskog komentatora SK, već više (pre)poznaju po nesvakidašnjem nadimku: Mr Aaaa, nego po imenu i prezimenu!!! Možda je za “ispravku” tog nadimka već pomalo kasno, ali otrežnjujuće je - svakako!

                            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                            Comment


                            • #29
                              bolje vodi kvizove nego sto prenosi teniske meceve.

                              dosadan je

                              Comment


                              • #30
                                AAAaaaaaaaaaaaaaaaa..... ...aaaaaaa...aaaaaaaaaa...aaaaaaaaaaa...aaa...aaa...
                                Košarka: SK+, snimak, još je u toku (18.10.11) Žalgiris-CSKA... Komentator: Ilija Kovačić

                                Nadimak: "Mr SJAJNI-Aaaaa..." ("Aaaaa...aaa......aaa...aaa...")

                                Ako već toliko želite (obraćam se SPORTKLUBu!) da Iliji Kovačiću obezbedite "koru hleba" onda bolje da uvedete neki SPORTSKI KVIZ i dajte mu da vodi... Napišite mu šta treba da kaže, obavezno na papiru formata A-4, dajte jezičkom redaktoru da pogleda tekst i tek onda dajte Kovačiću da čita. Tako jedino može, kao što je to radio (ili još uvek radi na jednoj drugoj TV)...

                                On ne može da bude sportski komentator. Ne zato što ne zna ništa o sportu, naprotiv - dovoljno zna! Ali, jednostavno, komentatorskim poslom ne može da se bavi neko ko ima toliki "feler" u govoru i toliko siromašan način izražavanja.
                                Uz neprekidno "razvlačenje" "Aaaaaa...aaa..." (aaaukaaanjeee) pred početak svake imalo teže reči za izgovaranje. Možemo zaključiti da je njemu teško oko 70 odsto reči, čim toliko ...aaauuučččeee..., aaa...aaa...aaa...

                                Evo, i na ovoj utakmici (košarka), za njega je: SJAJAN početak utakmice, SJAJAN ofanzivni skok, SJAJAN šut za dvojku, SJAJAN napad, SJAJNA asistencija, SJAJNO dodavanje, SJAJAN skok, SJAJNOse kreće lopta u napadu... Pa, onda malo se seti i nastavi: ODLIČAN šut, ODLIČAN skok, ODLIČAN potez... Pa, onda malo: DOBAR prodor, DOBAR šut, DOBRA reakcija ipak... Pa, onda nekoliko minuta bez ikakvih epiteta (bez SJAJNO, bez ODLIČNO, bez DOBRO...)...

                                Nameće se ZAKLJUČAK da on (Ilija Kovačić) komentariše utakmicu bez imalo osećaja i osećanja košarkaške igre... Kad mu se prohte on SJAJNIŠE, kad mu se prohte on ODLIČNIŠE, a kada mu se prohte on DOBRIŠE... Bez ikakvog osećaja i osećanja koja se odnose na ono što se odvija na terenu... Pogubljen je sasvim...!

                                Jedino što dosledno primenjuje jeste "Aaaaukaaanjeee..." (Aaaaa...aaaa...aaaaaa...) I, povremeno arlaaaaaaaaaukaaaaanje, ono kada zagalami ili se razgalami! (Boooooooooooooombaaaaaaaaaaa...!) Neki ga obožavaju samo zbog te "booooombeeeeeee!"... Ne znam kako im ne dosadi. Što reče neko, toliko je "dosadan" da je to BRUKAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..., za - sportskog komentatora...!

                                Trrrriiiiiiiiii... pooooooeeeeenaaaaaaaaaaa...aaaaaaaaaaaaa...aaaaaaaaaaa...
                                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                                Comment

                                Working...
                                X